Премини към съдържанието
tvt555

Viber - Неверен статус "Последно видян на..."

Препоръчан отговор

Здравейте,

Стана ми интересно как става така, че статуса на познат с който сме си писали последните дни редовно във Viber, изведнъж статуса му става на  "Последно видян на..." повече от 20 дена назад!? При подновяване на чата състоянието му става нормално за няколко дена и след това пак се повтаря същата история. :question:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 1 час, tvt555 написа:

Здравейте,

Стана ми интересно как става така, че статуса на познат с който сме си писали последните дни редовно във Viber, изведнъж статуса му става на  "Последно видян на..." повече от 20 дена назад!? При подновяване на чата състоянието му става нормално за няколко дена и след това пак се повтаря същата история. :question:

Нормално! Различни времеви зони, различни интернет доставчици, различни сървъри. Като започнете да пишете Viber се синхронизира. 

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И на мен ми се е случвало такова нещо. Не съм фен на това приложение (КЗВ!), но ми се налага да го ползвам. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не бе човек, в БГ е, оператора е А1 и само при един контакт ми го прави. Отделно, че и другите ни приятели това виждат, което и аз.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, tvt555 написа:

Не бе човек, в БГ е, оператора е А1 и само при един контакт ми го прави. Отделно, че и другите ни приятели това виждат, което и аз.

Ами, може би проблемът е при него, щом само в чат с него се получава така и дори другите ви приятели споделят същия проблем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, tvt555 написа:

Има още една опция, която твоят познат да провери. Да влезе в настройките на телефона и да провери дали има отметка на Viber ако хаби много батерия телефона да го изключва и съответно от там да се получава това разминаване.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, tvt555 написа:

Да де ама няма да даде 20 дена назад, според мен.

Нищо фрапиращо няма. Просто твоят познат да провери това, което ти казах. Освен това да си провери също в телефона каква зона точно е избрал.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Viber си дава бъгове постоянно, има къде къде по-хубави програми за разговори и съобщения. Нищо чудно ,че в Китай е забранен Вайбъра :D хаха

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 59 минути, Plami8888 написа:

Нищо чудно ,че в Китай е забранен Вайбъра :D хаха

https://account.viber.com/bg/call-china

Само с един бърз гогле.... Забранен в Китай, ама за малко... :wink12:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Zaza Zaraza написа:

https://account.viber.com/bg/call-china

Само с един бърз гогле.... Забранен в Китай, ама за малко... :wink12:

Баща ми живее в Китай и нит офейсбук нито вайбър, само да кажа :)  Техният вайбър е WeChat 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ее след като живее в Китай, с тази информация от първа ръка... Оки възможно е:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване