Премини към съдържанието
Klijes

Възможно ли е човек, в който съм влюбен, да не ме привлича сексуално

Препоръчан отговор

Лудо влюбен съм, ужасно я ревнувам от другите момчета, сънувам я и дори плача понякога за въпросното момиче. Обаче ми се отдаде възможност да стигнем до леглото, при което нищо не можа да стане, не получих възбуда. Според вас на какво се дължи - дали на това, че твърде дълго я чаках и се изтерзах душевно, дали съм я възхвалявал прекалено или просто я обичам истински и мисълта да я опороча по сексуален начин ме спъва? Имали ли сте такова преживяване и как се справихте с него?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да не си прекалил с "базалкохолните" напитки? Ххаха това е в рамките на шегата, случва се и на най-големите дон-жуановци да не им стане понякога, гледай да не се повтаря. Реално когато сте стигнали до леглото имало ли е преди това нещо или от вратата в кревата? Трябва да вярваш в себе си и следващият път с малка прелюдия  ще си изкарате чудесно и двамата, а и щом си я харесваш мадамата просто по-добра комбинация то това няма. Действай, а ние сме зад теб (не в буквалния смисъл) и да се похвалиш със завоеванията на любовния фронт. Като гледам пишеш в тийн зоната, което ме навежда на мисълта, че колкото и да се обичате поживей поне 10-на години и след това мисли за нещо по-сериозно. В крайна сметка може да се съберете отново.

Поздрави и не му мисли много-много.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм жена и при жените с възбудата е малко по-различно, но все пак имах подобен случай преди мнооого години като бях студентка с един младеж.

Той се държа страхотно. Показа ми по всякакъв начин, че ме харесва и желае. Чете ми Съмърсет Моъм и беше хубаво и романтично.

Но в момента, в който се стигна до съществената част нещо не се получи.

Всичко си е на психологическа основа и както и да ти прозвучи, "малко помощ" като удариш едно уиски, може малко да помогне ...

Другият вариант е, че може Жени да не те възбуждат просто.

А и самата дама да пробва по някакъв начин да те предразположи все пак.

Това е интимност, която зависи от двама и в такива моменти на близост не трябва прекалено да се мисли, а малко и спонтанност е полезна със страст.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря и на двамата :) Не намерих по-подходящ раздел, затова сложих темата тук, иначе не съм съвсем "тийн" ... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е нормално, до колкото разбирам сте и млади хора, и би трябвало да изгаряте двамата от желание за подобни неща. Фактът, че сте я чакал дълго също не говори добре за вас. Явно не ви се е получило да я предразположите. . . . И какво значи "да я опороча по сексуален" Ха ха какво порочно има в сексуалното удоволствие? Мотайте се още, на края като ѝ светне, че има приятелка, а не гадже във ваше лице, някой друг мъж на място без проблем ще я "опорочи". 
Колкото до любовта, тя далеч не обезателно е свързана със секса, даже бих казал, че в повечето случаи не е. Един човек може да обича много хора, приятели, родители, децата си, и какво ли още не, без да има нищо сексуално в тази обич. Влюбването, на мъж към жена (не в приятелския смисъл) обезателно е придружено от страст и сексуално желание. Няма ли ги тях, по-добре си стойте просто приятели. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Поставил си я на пиедестал и не смееш да я нараниш.  Подходи малко по-"животински" първите пъти.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Klijes написа:

Лудо влюбен съм, ужасно я ревнувам от другите момчета, сънувам я и дори плача понякога за въпросното момиче. Обаче ми се отдаде възможност да стигнем до леглото, при което нищо не можа да стане, не получих възбуда. Според вас на какво се дължи - дали на това, че твърде дълго я чаках и се изтерзах душевно, дали съм я възхвалявал прекалено или просто я обичам истински и мисълта да я опороча по сексуален начин ме спъва? Имали ли сте такова преживяване и как се справихте с него?

1. Възможно е да си влюбен в някой без да изпитваш сексуална нужда ( това в твоя случай не важи, а и няма да го разбереш ако се опитам да ти го обясня) и 2. Нищо не се е случило, защото с бил прекалено превъзбуден, мислил си за доста неща, притеснявал си се и резултатът е точно този, който наблюдаваш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"Възможно ли е човек, в който съм влюбен, да не ме привлича сексуално" - обикновенно това по-често се среща при жените, разни манекенки и чалгаджийки се влюбват в грозни, но богати мъже - сещаш се дали повече ги привличат сексуално или финансово

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, Klijes написа:

..., не получих възбуда. 

Разправят че сините хапчета виагра помагали на такива като теб.
А иначе, ако и тя случайно  е влюбена в теб, тогава я хващаш за ръчичка и двамката заедно отивате при една сексоложка да ви обясни как да се таковате. Да бе, сексоложка ви трябва на вас влюбените с асексуално предразположение.
Ама то ти една брава не можеш да отключиш сам, та цяла катерица ли ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Белгиеца написа:

Разправят че сините хапчета виагра помагали на такива като теб.
А иначе, ако и тя случайно  е влюбена в теб, тогава я хващаш за ръчичка и двамката заедно отивате при една сексоложка да ви обясни как да се таковате. Да бе, сексоложка ви трябва на вас влюбените с асексуално предразположение.
Ама то ти една брава не можеш да отключиш сам, та цяла катерица ли ...

Е на неговите години хайде да не прибягваме към тази отрова.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:offtopic_s:

Е сега,  Д-р Arthur Van Gehuchten, ако не се изкаже, хората няма да са получили достатъчно полезен съвет, все пак!

Трябва да се дефинира "отрова", пък после да ни се обясни, колко по-отровни и вредни неща вършим и накрая да разберем, че благодарение на видни сексолози има човечество на тая Земя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване