Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Гост

преди 1 минута, Meri Meri написа:

И това ще мине! 

Вече няма как....ама това паке  свързано с усмивката :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Васето написа:

ама това пак е свързано с усмивката

Разбира се! Щом е свързано с любим "дявол"! 

Тези наши "дяволи" ни въздействат по несравним начин!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 3 минути, Meri Meri написа:

Разбира се! Щом е свързано с любим "дявол"! 

Тези наши "дяволи" ни въздействат по несравним начин!

Коментара е излишен  Мери,който има такив тип дяволи знае за какво иде реч :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще извадя от колекцията ми от получени усмивки, които аз съм предизвиквал една история .... :)

Преди много лета, в един прекрасен съботен ден, рано сутринта, вървейки към едно кафене, за да си поема дозата кофеин, на съседния вход ме среща един човек с приказките:

- А, точно ти ми трябваш. Трябва да се смени едно казанче на тоалетната ми.

Точно тогава не ми бе до някакъв вид помощ, защото принципно събота ми бе избрания ден за почивка, а и отгоре на това бях и махмурлия...

НО, .... тъй съм аз .... слаб ми е ангела .... и не можах да откажа.

Помогнах, смених казанчето и с двойно доволство от себе си, тръгнах да продължа процедурата си за пиене на кафе.

- Сега, а колкото ти дължа? - попита човека.

- Нищо! - казах аз.

- Не, не става! Кажи какво, след като не искаш пари.

- Е, добре, тогава! Една усмивка! - Казах аз и се усмихнах.

Тогава видях най-прекрасната усмивка, която не само стопли душата ми, а направо ми махна махмурлука... :)

п.п. Човека не бе от хората които съм виждал да се усмихват и все бе сериозен и т.н. НО неговата усмивка бе толкова искрена и запомняща се, че в последствие когато се виждахме все се усмихвахме и даже понякога си намигвахме .... ;)

п.п.п. Освен специалист по "чашка" съм и специалист да пораждам усмивки, а понякога и смях .... :)

Най-хубавата усмивка е тази която поражда сълзи в очите ти .... тогава не само чувстваш топлината, а и се радваш на другите, изпитваш щастие за това, че другия е добре, че е споделил някакъв радостен момент от своето пътешествие към утрешния ден...

Ето ... споделих топлината на една усмивка .... тя още е в мен .... и няма значение, че не е от вчера, днес, а някъде назад във времето, но я усещам .... да .... само моя е тази топлина и образа и постоянно изниква и не може да се загаси, а всяка мисъл за усмивка я разпалва и отново я чувствам.

Това ма кара да се чувствам щастлив, че мога да направя така - даден човек да се усмихне или засмее от сърце...

Бъдете щастливи и предизвиквайте усмивки в другите .... хм .... правете любов!!! (Не във вулгарния смисъл!) ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, ДиоиД написа:

изпитваш щастие за това, че другия е добре, че е споделил някакъв радостен момент от своето пътешествие към утрешния ден...

Точно така! Една споделена хармония!:)

преди 4 часа, ДиоиД написа:

Ето ... споделих топлината на една усмивка .... тя още е в мен .... и няма значение, че не е от вчера, днес, а някъде назад във времето, но я усещам .... да .... само моя е тази топлина и образа и постоянно изниква и не може да се загаси, а всяка мисъл за усмивка я разпалва и отново я чувствам.

Страхотно описано! Стопли и нас! Благодаря ти ДиоиД за споделената историйка!

Хубав ден! Щастие и усмивки и за теб! <3

ПП: От твоята история направих аналог с форума. Дори и тук във форума, ежедневно се натъквам на усмивки и благодарности от хората, оценили оказаната им безвъзмезна помощ! Което мен лично също ме стопля!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, Васето написа:

такив тип дяволи

Твойто дяволче много ранобудно бре?!

Мъжкото ми е на 16 почти и е ваканция, така се разминаваме във времето, че не мога да му видя очите! :D 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, Meri Meri написа:

споделената историйка!

Някой ден ще я направя на малък разказ .... хм .... вярно работното заглавие е "Усмивка на един угрижен човек" .... ;) Но, това е само работно заглавие .... и е нахвърлени щрихи .... някакъв понятен за мен софтуер за душата .... "зипнат" в моя мозък и само чака момента да го "разархивирам" и публикувам на понятен език ...

А, и между другото .... имам доста историйки в моята "кратуна" ... :) Но ... същите са "зипнати" и чакат подходящия момент, за да изгреят и видят бял свят ...

И... изобщо дълго време съм се занимавал с програмиране на машини, а после и на хора .... ;) .... Знам какво е халтура, но знам и какво е култура .... :) НО, това е друга тема ....

п.п. Всичко е суета .... само топлината на усмивката е вечна!!! Виж на какво се смее човек и ще разбереш какъв е .... НО, не всичко е смях .... понякога една усмивка е повече .... и даже много повече, ако е искрена и поражда не само топлина, но и малко сълза .... :cheers:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, ДиоиД написа:

А, и между другото .... имам доста историйки в моята "кратуна" ... :) Но ... същите са "зипнати" и чакат подходящия момент, за да изгреят и видят бял свят ...

Чудесно! Значи има вероятност и тук да ни стопли още някоя твоя усмивка! ;) 

преди 8 минути, ДиоиД написа:

Виж на какво се смее човек и ще разбереш какъв е

Хмх, има доза истинност .... макар, че съм срещала хамелеони с добре прикрита външност, и обратното - сив, тих и скромен, с невероятен усет към хумора. Очите казват всичко. В тях е цялата искреност! 

Спокойна и разбира се - усмихната вечер! 

15036398_10207476004761317_8181472211353876896_n.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, Meri Meri написа:

Значи има вероятност и тук да ни стопли още някоя твоя усмивка!

Да! ;) Тук ще нахвърлям някои и други щрихи .... вярно .... ще са в "зипнат" и "първичен" код, но ще се постарая да са поне частично разбираеми .... и естествено главния герой ще съм аз самия .... :) Някак си да го направя по реалистично .... :) не толкова художествено, но поне малко разбираемо .... ;)

Успех!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 1.04.2019 г. в 20:03, Meri Meri написа:

Усмивката е форма на любезно отношение, израз на доверие и внимание.

При някои жени с ниско доверие в собствените им способности, дежурната им усмивка е начин на предварително избягване на нежелано за тях поведение от някой човек. Когато не знаят как да реагират, те се хилят и зъбят с надеждата, че няма да има някаква реакция на която да не знаят как да отговорят на свой ред. За тях изкуствената им усмивка е защитна броня срещу светът който не разбират. Посланието което изпращат е:
„Виж сега как ти се усмихвам и те манипулирам, че съм мила и добра с теб, не ме нападай ти сега, защото ще се напикая от страх ако случайно ми кажеш нещо вярно за мен.“
Слабите духом много си падат и оценяват любезности към тях, просто защото не знаят как да оцеляват при нормални естествени отношения при които неприятните истини не се спестяват.
Един слабак като няма никакъв шанс да оцелее на боксов ринг, ще изповядва философия на ненападение и разбирателство и всички да се обичат и усмихват ( не знайно защо ) .
Това някой да ти обръща внимание, да те обгрижва като чели си бебе, да можеш да му се доверяваш и той да те дарява с усмивки, е потребност за слабите по характер хора. Докато силните разпознават престорените усмивки и се дразнят от тях. На силните не им е притрябвало лицемерно любезничене, щото те не са лесно нараними.
Освен това, да ви светна и че усмихнатите хора често минават и за добряци, което пък ги нарежда в категорията балами или будали.
При приматите човеци усмивката е знак на подчинение изпращан от по-слаб по характер индивид, към събеседник със силен характер. Същото както при бозайниците си имат кодове на поведение и ако не искаш да ти скочи доминантен в групата мъжкар, трябва да му покажеш ясно, че признаваш, че той е по-силния чрез заемане на някаква унизителна поза в знак на подчинение ( иначе ядеш бой веднага, без повод и причина).
Та усмихвайте си се любезно, полезно е особено ако ви е страх от някого.
Ама трябва да ходите на уроци по актьорско майсторство, за да се изучите как да симулирате естествена усмивка, а не дежурна търговско манипулативна да предлагате. При фалшивите усмивки по поръчка участват различни лицеви мускули. И вероятността човекът отсреща да усети, че не е естествена усмивката е огромна. Което му оставя неприятно усещане за фалшивост на поведението ви. Ако не искате нищо от него, няма страшно, ама ако се опитвате да изкопчите от него нещо важно за вас, може да има разочарование.
И не забравяйте, че усмивката по поръчка е само част от манипулативните невербални комуникационни похвати. Ако си служите само и единствено с насилени усмивки , без да съобразявате цялостното си невербално послание на жестовете ви, пози на тялото и др., ще се усеща само за няколко секунди, че нещо не сте искрени с човекът срещу вас. Когато на един човек му е ясно, че го мразите от дън душа, колкото и да му се зъбите и смеете насреща с превзети учтивости, той не ви вярва.
Еми не е нормално, някоя абсолютно непозната 20 години по-млада от мен, да ми примигва и се усмихва миловидно, само и само щото иска да се подпиша да стана абонат на фирмата която я е пратила да ми звъни неканена на врата на къщата ми. Няма как да ѝ мине номера с престорената учтивост, фалшивото внимание към личността ми, мнимата загриженост уж на мен да ми е добре. Никакъв шанс няма да ми спечели доверието, защото ще съм разпознал лицемерното ѝ престорено усмихнато любезничене.
Усмивката като манипулативен похват е нож с две остриета. Ако сте станали майсторки на преструването, може и да ви върши работа в някои определени ситуации. Но, трябва да си имате по-богат набор от манипулативни техники за да жънете често успехи. Иначе ако го карате само на принудени усмивчици, може вместо да изпишете вежди, да избодете очи.
Задайте си въпроса, защо на вас ви трябва да ви се усмихват разни хора безпричинно, хей така щото така са ви казали като дете че се прави. От къде идва тази ваша потребност от чуждо лицемерие ? Защо на всяка цена държите редовно всякакви хора да ви лъжат чрез престорени усмивки ? И кой ви е излъгал, че някой ви е длъжен да е лицемерно любезен навсякъде и при всякакви човешки взаимоотношения ?
Добре, вие сте от сектата на усмихващите се, ама аз не съм от вашата секта и нямам намерение да ви се подчинявам да ви се усмихвам. Също както нямам намерение да се наливам с алкохол, щото така било прието в компания. Сега ще ме обявите за обсебен от дявола ( според вашата „права“ усмихваща се вяра ), ама кво ми пука на мене за вашето мнение.
Аз не вярвам на усмивки !
А сега де ?!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мнението на Белгиеца в първите минути на деня, страшно ме усмихна! 

"Страшно" в хубавия смисъл...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, Maleficient написа:

страшно ме усмихна! 

"Страшно" в хубавия смисъл...

Точно по темата. Късмет е да те стоплят и то в първите минути на деня!  ;)

преди 7 часа, Белгиеца написа:

Аз Ви благодаря за изповедта! Уважавам чуждото мнение, дори да е рзлично от моето! :)

Добре, вие сте от сектата на усмихващите се

Чак пък секта!?

Но иначе е, така! :)  Всеки сам избира! 

Усмихнат ден! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Същото както при бозайниците си имат кодове на поведение и ако не искаш да ти скочи доминантен в групата мъжкар, трябва да му покажеш ясно, че признаваш, че той е по-силния чрез заемане на някаква унизителна поза в знак на подчинение ( иначе ядеш бой веднага, без повод и причина).
Та усмихвайте си се любезно, полезно е особено ако ви е страх от някого.

:)

Спрях до .... тука .... благодаря за това, че най-накрая ме усмихна и мен .... ;)

Следващата история за усмивка е следната:

Майка ми на 20.11.2018 почина ....

Организирахме погребението и в Сливен ....

При "решаване на транспортна задача" придвижване до града от София, ние с Вуйчо ми се наложи да преспим тук на село една вечер.

Сутринта, преди да отидем на самото погребение се отбихме в Гурково, за да закусим банички ....

Вуйчо ми влизайки в баничарницата с усмивка поздрави:

- Здравейте момичета!

Та, въпреки нашата скръб Той предизвика усмивки на жените които работеха в тази баничарница.

Та, драги ми Беглецо .... от какво ни е било страх и как точно сме изразили слабостта си чрез усмивка ....

Ех ... да .... проявихме любезност, но дали това е било в следствие на страх, а?!

п.п. Ех драги ми Беглецо .... нищо не знаеш за половия живот на мравките ..... :)

Бъди жив и здрав!!!

Всичко е суета, а изкуството е да можеш да я изживееш без грам вина .... :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, ДиоиД написа:

Вуйчо ми влизайки в баничарницата с усмивка поздрави:

- Здравейте момичета!

Та, въпреки нашата скръб Той предизвика усмивки на жените които работеха в тази баничарница.

Та, драги ми Беглецо .... от какво ни е било страх и как точно сме изразили слабостта си чрез усмивка ....

Ех ... да .... проявихме любезност, но дали това е било в следствие на страх, а?!

Даваш чудесен пример за заучена и автоматизирана неестествена усмивка, чрез която вуйчо ти се надява да имат по-благосклонно отношение към него, всемогъщите баничарки.
Той нали е гладен, а баничките ги дават баничарките, стомахът му му изпраща неосъзната заповед до мозъка да пусне в действие фалшивите усмивки и манипулативното "момичета" към 45 годишните затлъстели лелки. Гладът е голям стимул за лъжене, пък и вуйчо ти не се знае колко е бил искрен в предполагаемта си скръб.
Когато моят брат умря, аз въобще не си спомням да съм бил скърбял за алкохолик. Естествено, не отидох на погребението му, нищо че било почти задължително. Аз си гледах тука моя кеф, не съм го карал да умира. Оправдах се че самолетите не летят през зимата ако има мъгла и няма да мога да се прибера после и ще стане лошо за мен. То и през лятото да беше умрял, пак съм нямал да отида, ама това на роднини не се обяснява. Лицемелието е задължително понякога, също като престорните усмивки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 1.04.2019 г. в 21:03, Meri Meri написа:

Усмивката – чиста и сърдечна, непорочна и слънчева! 

Аз обичам усмивките! А ти? Обичаш ли усмивките?

Днес нещо те стопли! Днес нещо те зарадва! Днес си щастлив!

Сподели своите усмихнати мисли и преживявания!

Съвсем по съществото на темата ти :sunglasses: извинявам се, че снощи малко спонтанно коментирах, но ... беше по-силно от мен

Нооооооо днес сутринта се връщаме с Аксел ( кучето ми) от разходка. Бях се разсънила- наспала се- в много добра кондиция- слънчеце грее и приближаваме входа ми.

Там в един фолксваген са се "натоварили" семейство-съседи. От първия етаж. Таткото е някакъв супердупер шампион по културизъм- демек як и нацепен батка, майката една много усмихната, но иначе скромна и обикновена женица и ... малък бонбон-момченце, който е на около две годинки.

И аз им помахвам за здрасти на всички- но детето - беше отпред в скута на майка си- се усмихна страшно лъчезарно и също ми помаха. Не знам дали се зарадва и на кучето, но аз му се изплезих- и той вече се разсмя и се обърна по мойта посока и продължавайки да ми маха.

Много ме зареди ....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Белгиеца написа:

Гладът е голям стимул за лъжене, пък и вуйчо ти не се знае колко е бил искрен в предполагаемта си скръб.

Определено си беден драги ми Беглецо ... и то доста беден ..... и то ..... в най-хубавото нещо на този свят ..... Щастието .... уви .... то не може посредством *упе ил куе да се заработи и ил открадне .... та тъй ми .... драги ми Беглецо ..... къси ти са ногите .... и се та хващаме, че лъжеш .... ;)

Ой .... бедни ми Санчо ..... дет се мислиш за Дон чо .... :) как пахнеш на мухъл .... :) Мъ .... туй в България му викаме .... гнилоч, а не изискано ястие .... :)

Жив и здрав бъди ..... не можеш даа сваанеш ко туй щастие на деветдесет и .... еди колко си години и къф глад за .... :) Млади девойки ..... :) та тъй ....

Да, Вуйчо ми си изпроси от седемдесет и прочие годишни девойки баницата .... :) Ма .... е със истинско сирене, а не, някакво вмерисано .... ;) и е за левче, а не за 10 еуро .... :)

Ох .... направо да та ужали трежули чиляк .... :)

Благодаря ти за разсмиването .... :) Определено сърказмъТ го владееш .... :)

п.п. Кацнал бръмбър на една трънка и започнал да дрънка .... :)

Сполай Бедняко!!! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Maleficient написа:

извинявам се, че снощи малко спонтанно коментирах, но ... беше по-силно от мен

Няма за какво да се извинявате. Нощно време е нормално да Ви сполетят разни силни и спонтанни емоции! ;)

Но пък я вижте, сутрешно заредена, как хубаво ни усмихнахте и нас! 

преди 1 час, Maleficient написа:

И аз им помахвам за здрасти на всички- но детето - беше отпред в скута на майка си- се усмихна страшно лъчезарно и също ми помаха. Не знам дали се зарадва и на кучето, но аз му се изплезих- и той вече се разсмя и се обърна по мойта посока и продължавайки да ми маха.

Много ме зареди ....

Благодаря! :) 

Цветен и усмихнат ден! :emoji_natur-70: :emoji_natur-85:

преди 2 часа, Белгиеца написа:

Лицемелието е задължително понякога, също като престорните усмивки.

Лицемерие!? Да не отидеш на погребението на брат си, това е егоистично и безотговорно. А и така да го разказвате. За умрял човек или хубаво, или нищо, независимо какъв е бил преживе.

Всеки път четейки написаното от Вас, се поставям на Ваше място, та поне малко да Ви разбера. Еее не мога! Но се питам хоарата, като Вас, не научени да споделят, щастлив ли са?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 13 часа, Белгиеца написа:

не ме нападай ти сега, защото ще се напикая от страх ако случайно ми кажеш нещо вярно за мен.“

Хахаха! Е разсмя ме де! :) 

преди 13 часа, Белгиеца написа:

ама кво ми пука на мене за вашето мнение.

Това е двупосочно! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 59 минути, Meri Meri написа:

Но се питам хоарата, като Вас, не научени да споделят, щастлив ли са?

Да! Колкото и странно да звучи ....

Принципно той не споделя, а проявява агитация ..... т.е. това е пропаганда .... а друг е въпроса какво цели или пък желае .... Характерно е за всички вренско гололещи .... :) да се правят на петли .... ;) и кукуригат, и да скачат върху жените и т.н. .... То тъй .... не ме ентересува дали е бедняк, беглец ил белгиец .... определено не е българин .... нищо, че до известна степен владее езика ни, но както виждам все още не удяфа словото ни .... ;)

По предпочита да поражда смях, а не усмивки .... по му е сгодно ние да не се усмихваме и да изтъква, че усмивката спрямо неговите разбирания е усмиване, т.е. опорочаване на чуждата култура и традиции .... Кратко казано: Той ни се присмива .... и по този начин се чувства щастлив .... по друг начин той не умее ... но тъй е ... уви жалък е, а не залък .... живее си в един измислен дворец или замък от втората световна война и та тъй .... плачи за Германия ... мания .... :)

Георги Димитров го е казал .... Народ който говори  на собствения си език само с конете .... какво повече .... да му правя психо-профил .... и естествено само по неговото слово, а не език .... язък, че ползва нашия роден такъв за някаква чужда облага .... Но ... тъй е устроен света ... е .... :)

... Това малко  е Сливенски хумор .... ;) .... и единствено аз мога да се усмихвам на него .... и някак си да правя един особен стил сатира и смях .... :)

п.п. Усмихвам се на хубавото време .... жената бели картофи .... :) Котките се препичат .... и изобщо една приказна селска идилия ... някъде в небето прилита самолет ... оглася и заминава ... и остава само тишината украсена от жуженето на пчелите .... и разни други твари се обаждат ... една кокошка кудкудяка ... днеска снесох .... утре пак .... а нейде далеч петел изкукурдяква ... :) .... добре ... добре .... и тъй ... маане негде се разнася ... и ний сме тук .... и пак самолет и т.н. .... ех прекрасен е живота .... и все на песен ме изкарва .... :)  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, ДиоиД написа:

Усмихвам се на хубавото време .... жената бели картофи .... :) Котките се препичат .... и изобщо една приказна селска идилия ... някъде в небето прилита самолет ... оглася и заминава ... и остава само тишината украсена от жуженето на пчелите .... и разни други твари се обаждат ... една кокошка кудкудяка ... днеска снесох .... утре пак .... а нейде далеч петел изкукурдяква ... :) .... добре ... добре .... и тъй ... маане негде се разнася ... и ний сме тук .... и пак самолет и т.н. .... ех прекрасен е живота .... и все на песен ме изкарва .... :)  

Ми попей де! ;) 

И мене ме обзе спокойствие с тая твоя пролетна селска идилия! :) А има още половин работен ден! :( 

Ма много многоточия, къв е тоя стил на писане - диоден?! 

Хайде пей и усмихвай! Приятен следобяд! :emoji_natur-85:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Meri Meri написа:

Хайде пей и усмихвай! Приятен следобяд! 

:)

преди 5 минути, Meri Meri написа:

Ма много многоточия, къв е тоя стил на писане - диоден?! 

:) Казах ... всичко е "зипнато" .... компресирано само и единствено в моето съзнание .... все още не съм писател .... а един обикновен селянин .... дет по мой с песен да предаде усмивка .... :) а успоредно с това да върши и работа ... дето културните хора я избягват ... ех имагинерна култура .... но тя не е по велика от тази проста селска идилия в която сълза и смях са рамо до рамо, за да има на есен какво да се прибира от двора ...

Успех! 

п.п. Двора ме зове .... хм .... не кралския, а собствения ми .... :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 52 минути, Meri Meri написа:

Това е двупосочно! 

Чувствата ни са взаимни значи.
Диктатът на вечно хилещите се като варени овчи глави не се приема от нямащите нужда от озъбване за щяло и нещяло.
Да ви дам и един пример за мъж страдащ от патологино хилене, бившият кмет на столицата Стефан Софиански не може да се покаже пред камера и да не почне да се зъби до уши. Каквото и да му кажеш, той все си се хили горкият, все едно сутриннта са го пуснали от Карлуково и не си е пил хапчетата.

Ние нормалните хора се усмихваме само на тези които го заслужават и не правим фалшиви гримаси по поръчка заради една баничка с извара.

А твоята тема има дискриминационнен характер спрямо хората с криви зъби, които не смят даже да се засмеят като стане нещо смешно. Опитваш се да ги накараш да се чувстват инвалиди, просто защото им е грозна усмивката. 
А сега, трябва да си пържа картофки  с наденичка и да ходя да прибирам хлапето от даскало, вие си се усмихвайте лицемерно без мен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Белгиеца написа:

Чувствата ни са взаимни значи.
Диктатът на вечно хилещите се като варени овчи глави не се приема от нямащите нужда от озъбване за щяло и нещяло.
Да ви дам и един пример за мъж страдащ от патологино хилене, бившият кмет на столицата Стефан Софиански не може да се покаже пред камера и да не почне да се зъби до уши. Каквото и да му кажеш, той все си се хили горкият, все едно сутриннта са го пуснали от Карлуково и не си е пил хапчетата.

Ние нормалните хора се усмихваме само на тези които го заслужават и не правим фалшиви гримаси по поръчка заради една баничка с извара.

А твоята тема има дискриминационнен характер спрямо хората с криви зъби, които не смят даже да се засмеят като стане нещо смешно. Опитваш се да ги накараш да се чувстват инвалиди, просто защото им е грозна усмивката. 
А сега, трябва да си пържа картофки  с наденичка и да ходя да прибирам хлапето от даскало, вие си се усмихвайте лицемерно без мен.

Хайде, давай с факти. Дай цитат от мой пост, където съм проявила дискриминация?!

Тцтц! Аз диктаторката. Карам хората да страдат! 

Ти влиташ навсякъде, по всяко време, изпускаш парата в трина'сет страници, сдъвкваш, очерняш и оплюваш всичко наред  и все ти си правия! Бреее! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Белгиеца написа:

Вие .... нормалните ора все някой друг тук Ви е виновен .... Ох .... Бледни ми присмехулнико .... Туй за теб е една игра на глада .... :)

Не те хваща даже срам .... е ... смей се и се усмифкай .... с клифити си зъби ....

Успех!

п.п. Прави се на космонафт ... но някой ден и ти ще станеш агроном .... - разтълкувай това .... :) и те тугъс ша та видим .... :)

Ей .... тъй се смеем и веселим ние .... :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 1.04.2019 г. в 21:03, Meri Meri написа:

Добро утро, усмивчици! :emoji_natur-85:

Петък за мен започна топло и цветно! :emoji_natur-70:

Подаръче от колежка, просто ей така! 

"Никой не може да ти отнеме
обичта, обичта на хората!" 

Усмихнат петък!

1.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...