Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте хора, студент съм 1ви курс КСТ и на изпита по програмиране изпитах доста голяма трудност. Ще съм много благодарен ако някой може да ми помогне като ми обяни задачите от следния изпит. Благодаря!

56290897_796418377398664_3169266332042526720_n.jpg

55598928_407370876486913_5234664998873071616_n.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, Gena_gab написа:

Ще съм много благодарен ако някой може да ми помогне като ми обяни задачите от следния изпит. Благодаря!

Доста си нагъл .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Смени си специалността, щом такива основни елементарни неща не си научил, няма да стане програмист от теб! Другия вариант е да седнеш и да четеш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз не искам отговорите а просто малко пояснение по задачите. Чета, уча но ми трябва и малко обяснение на по прост език. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво да ти се обяснява, тези неща се учат и помнят. Може да ползваш google, за да не ти гърсиш из учебниците. Това са стандартни неща в програмирането или по-точно езика, за който са дадени. Примерно:

https://stackoverflow.com/questions/9384448/how-many-bytes-does-a-string-take-a-char

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, Martin Chekurov написа:

Хайде малко по кротко с езикът а?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване