Премини към съдържанието
Mediterranean

Кого харесвате повече - Б.Борисов или Джимин?

Б. Борисов или Джимин?  

5 гласували потребители

1. 1. Кого харесвате повече?

• Бойко Борисов
    • Джимин

Препоръчан отговор

Сексимволите на България и Южна Корея един срещу друг

borisov3.jpg

sub-buzz-11709-1536746117-1.jpg?downsize

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Деянчо, айде не ми се заяждаш.

Отговаряй в анкетата и ако имаш забележки, пиши на К. Карабойчев. 

:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Я. Джамун и Мумун.

Пу-пу. Плуя си ф пазвата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 8 минути, skalata_73 написа:

Я. Джамун и Мумун.

Пу-пу. Плуя си ф пазвата.

Маймун,и тук ли прописа бре? :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знаех, че ББ е секссимвол. Всъщност може и да е такъв за някои престарели лелки с прекалено развинтено въображение, но не и за нормални жени...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, Васето написа:

Ей ся пускам тема/анкета

Go-go-go! Go, dady, go!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, Mediterranean написа:

Деянчо, айде не ми се заяждаш.

Отговаряй в анкетата и ако имаш забележки, пиши на К. Карабойчев. 

:)

Не ти се заяждам, просто не стана ли така лекичко банално да пишеш постоянно за тия дръпнати джендъри и да им качваш снимки?

Няма за какво да пиша на Карабойчев. Човекът си има други по-важни проблеми и ангажименти.

По темата (която е адски важна и ценна) - гласувах за бат' Бойко. Само ГЕРБ и тесни... :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 часа, ncl написа:

Не знаех, че ББ е секссимвол. Всъщност може и да е такъв за някои престарели лелки с прекалено развинтено въображение, но не и за нормални жени...

Какъвто народа - такива и секссимволите му.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мноооого сложен казус! Глей кво става- почти седмица вече, не мога да взема решение...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, _слънце_ написа:

Мноооого сложен казус! Глей кво става- почти седмица вече, не мога да взема решение...

И аз така, но като размислих - гласувам за "бате" Бойко. По   му личи, че е Мъж, а не като оня - пед*л!  Твърд + за Борисов. Съжалявам, "моме", но малко хора си падат по такива, като твоя любимец.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Колев60 написа:

И аз така, но като размислих - гласувам за "бате" Бойко. По   му личи, че е Мъж, а не като оня - пед*л!  Твърд + за Борисов. Съжалявам, "моме", но малко хора си падат по такива, като твоя любимец.

Абе не знам, не знам...И на двамата, толкова много им личи че са мъже! ся Бат Бок е българче, ама на мен па телефона, телевизора, пералнята и още една камара неща са ми корейско- китайски, та не знам. Ша мисла още.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Не разбирам за пореден път Идеята и целта на тази тема. Но ми се струва, че е възможно да надвисне Разочарование, когато се окаже, че всички, които НЕ харесват Борисов, не е задължително да харесват корейчето. 

След това си помислих, как някъде в Корея- Южна Корея, разбира се- корейска женица пише в корейски форум ДзънКалДетЧонг, и страшно харесва Бойко Борисов всъщност. Вече е пуснала няколко теми на своите сънародници, а последната е тази в която решава да сравни, сексапилния и любим Бойко с някакъв корейски певец ...

Сички се чудят, кое толкова е разочаровало жената от нейната раса и народ, но й препоръчват да започне тренировки по таекуондо и всичко може да е различно.

Редактирано от Maleficient (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Maleficient написа:

След това си помислих, как някъде в Корея- Южна Корея, разбира се- корейска женица пише в корейски форум ДзънКалДетЧонг, и страшно харесва Бойко Борисов всъщност. Вече е пуснала няколко теми на своите сънародници, а последната е тази в която решава да сравни, сексапилния и любим Бойко с някакъв корейски певец ...

Не вярвам да има толкова тъпа корейка.

Не само в Южна Корея, ами и никъде по света.

преди 2 часа, Maleficient написа:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 7.04.2019 г. в 9:15, Реджеп Иведик написа:

Фани единия удари другия

Фани Джимин удари Б.Борисов.

Как ше ти даде сърце да удариш Джимин!?

на 7.04.2019 г. в 9:15, Реджеп Иведик написа:

Фани единия удари другия

Фани Джимин удари Б.Борисов.

Как ше ти даде сърце да удариш Джимин!?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване