Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

ДЪРВЕНИ КЪЩИ БЪЛГАРИЯ организират web конкурс за фирмено представяне,изискванията са за винтич  визуализация , има прикачени примерни модели за ориентиране. Моля  пращайте  вашите проекти на 

[email protected]

1ae9d7bab3a08db3a6e5eed41e971383.jpg

4ac28c5c934441161e7ef713a54794ed.jpg

30f8ad82c657dc7e747f7d437fc41c36.jpg

9355103ab87e0b6dc93f3c19a360c358.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А някакъв линк с условията на конкурса?

Срокове, плащане, поверителност, гаранции...

Сайт на фирмата, да се ориемтираме за дейността...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

СРОКОВЕ НЯМА ...

ПЛАЩАНЕ САМО ЗА ОДОБРЕНАТА РАБОТА ..

ПОВЕРИТЕЛНОСТ И ГАРАНЦИИ ....НЕ ЗНАМ КАКВО ДА ОТГОВОРЯ ..

НЕ СЪМ ПРАВИЛ ДОСЕГА КОНКУРС

ИСКАМ ДА НАМЕРЯ ДОБЪР ДИЗАЙНЕР ЗА БЪДЕЩА РАБОТА НА БРАНДА

https://modular-home-bulgaria.business.site/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Yuliana Filipova
      Здравейте! Подкрепете ме като гласувате за мен на този линк в литературен конкурс „Български съвременни любовни романи“ на изд. Bukvite\Буквите
      След като отворите линка, натиснете десния бутон Гласувай, след това трябва да излезне съобщение, че сте гласували успешно. Ако не Ви излезне съобщение, отворете линка през браузър или през друго устройство.

Можете да споделите също с вашите приятели.

Вашето мнение за романа е важно за мен, ако имате въпроси относно книгата пишете в коментарите.

Благодаря Ви!👍🔔❤️

https://love.bgizdatel.bg/project.php?id=40&fbclid=IwAR1BH9Q … ix4DRyor53m8y7gM4
    • от Conception.design.view
      Здравейте, приятели! 

На 20 съм ( февруари 2000) ;

Завърших скоро и да ви кажа ... не претендирам за голяма заплата. 
      Макар и немалкия ми опит и знания в случая съм поставен в доста тегава ситуация и спешно ми трябва някаква работа като графичен дизайнер , logo creator или монтажист на видеа
      за да изкарам някакви читави пари. 

Като цяло имам най - много опит в логогата и също така и във видеата.
      Общо взето в България , а и по света колкото и да си добър в дадената сфера винаги може да не отговаряш на косвените критерии при интервюто за работа при работодателя. 
      Имам регистрация в онлайн обявите , но времето ми е ограничено.
      Там ти отговарят по закон в порядъка от 4 дни до седмица/две.
      И все пак ако имате излишно време , се надявам някой да може да ми помогне и да драсне по един коментар. 
      Също , ако случайно сте се натъкнали или сте чули нещо или пък познавате някого, който търси човек на такъв тип длъжност , също нека пише в темата. 
      Благодаря предварително !

П.С.
      Основното е да мога си покривам прилично разходите за различни видове такси , данъци и вкл. квартира.
      И в крайна сметка 
      за мен е по-важно да си работя по специалността, да навляза още повече в материала, а възнаграждението ще си дойде с течение на времето - ако са доволни от мен,ако съм пожънал някакви резултати. 
      За мен работата е като огледало.
      Отношението ти към нея показва отношението ти към теб и другите . Дали ще се отнесеш безхаберно или с внимание.
      В случай , че търсите човек , подхождащ коректно и сериозно към задачите и поръчките , отделящ внимание над детайлите , съм отворен за всякакви предложения : ) ;
    • от Anita Hristova Trifonova
      Ива Тодорова. «Back to Black» - Слепые прослушивания - Голос - Сезон 8
      стил - джаз, соул, фънк, рок, блус и R&B.

• от Devinbg
      Здравейте.Напоследък забелязвам в социалните мрежи,че  масово се предлага надомна работа свързана с въвеждане на кодове,гледане на реклами и споделяне чрез които се печелят пари.Въпроса ми към вас - дали има някой който е получил наистина пари или всичко е лъжа? Има един сайт eopmoney.club с въвеждане на кодове.Струва ли си да рискувам  като им пратя пей пала си? Може ли по някъкъв начин да злоупотребят с личните ми данни?Благодаря!
  • Дарение

• Добави ново...