Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте съфорумници,

Закупих си навигация PNI L805 и естествено върви без инсталиран софтуер.

Много бих желал да разбера как точно трябва да Намеря подходящ софтуер и най-вече как да го инсталирам в навигацията?

Търсих в сайта на производителя за някакви налични програми но уви...

Благодаря предварително!

В случай че не пиша в правилния раздел моля да ме извините. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сигурен ли си, че няма инсталиран софтуер? От къде го купи? Иначе това нещо е много старо, windows CE е от преди 13 години, а и с този процесор 800 MHz е направо смях отвсякъде. Не ми е ясно защо някой изобщо продава подобни боклуци за нови!?! Водят го професионално за камион:

https://gpszakamion.com/article/3731/GPS-навигация-за-камион-PNI-L805-5-инча-256MB-RAM-8GB-FM-трансмитер

Защо не се свържеш с продавача да го питаш? Няма ли упътване?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Купих го от ЕМАГ-а, след като прегледах разни рубрики из интернет "Най-добрите ГПС системи" към навигацията нямаше софтуер както споделих прегледах също и упътванията, но са вписани само функциите на устройството.. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имаш ли опция като на клипа в горната връзка да задаваш път и същото меню или стартира в windows?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не, не.. Тази изглежда е с инсталирана навигация. Моята е без такава. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И не разбрах като я стартираш какво излиза, windows среда ли се стартира какво?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може да пробваш в този руски форум:

http://4pda.ru/forum

Има раздел с навигация за windows, дано да е останало нещо от стария софтуер за теглене. За да теглиш ще ти трябва регистрация.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, z0sk1e написа:

Закупих си навигация PNI L805 и естествено върви без инсталиран софтуер.

Въобще не е естествено. Ако наистина няма инсталирана навигация и карти, направо го връщай на емаг и си купи нещо друго.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всъщност, за win СЕ/mobile няма почти нищо вече. Дори и да се намери нещо работешо, като софтуер (gps brouser), то картите щеса безкрайно стари и неточни.

На всяко android истройство с gps приемник, може да се индталира свядтна навигация

ПС: Като цяло, root достъпа да ОС е необходим

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само чета форуми без  резултат ..

За цялото това време намерих няколко сериозни форуми с GPS Support но линковете за програмата
са стари или невалидни

Все още немога да попадна на някакъв "инсталационен файл" .. или нещо подобно 

Колкото до картите намерих за 2017 на iGO NextGen но ми трябва само софт-а ......

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 часа, baitexpo написа:

Въобще не е естествено. Ако наистина няма инсталирана навигация и карти, направо го връщай на емаг и си купи нещо друго.

Това е най-доброто решение! Вземи си работеща навигация, а не стар боклук!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 49 минути, z0sk1e написа:

Само чета форуми без  резултат ..

За цялото това време намерих няколко сериозни форуми с GPS Support но линковете за програмата
са стари или невалидни

Все още немога да попадна на някакъв "инсталационен файл" .. или нещо подобно 

Колкото до картите намерих за 2017 на iGO NextGen но ми трябва само софт-а ......

Няма версия на iGO за win ce!

Изобщо, работещо решени за тази ОС няма вече.

Индталирайси на телефона или таблета next gen-a (или primo), ако устройството е по слабо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Версии на iGo за win ce,колкото щеш има.Аз съм с iGo8 и iGo primo,на win ce5,като смело мога да кажа,че примото се справя отлично в Бг.До номер на блока в град **** ме води.Картите са подробни улици показва в малки населени места.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

@hristo58 ,
И аз си мисля, че навигацията не е лоша спрямо цената..
Сподели някаква информация от къде да се сдобия с този софтуер, защото информацията в руския сайт нещо е остаряла. Може и на ЛС :)

@street racer , колкото до Андроид приложения съм за с твоето мнение. Отворен съм за предложенията ти за качествена офлайн навигация. 
Устройството е huawei p20 pro, чувствай се свободен откъм идеи ..

Благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...