Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

Здравейте!

Търся да купя евтин електрожен, който да ми върши дребни работи на село.  Например - налага се, тия дни да ида да заваря асмата, че се е счупила на две места. Също ще го ползвам да направя малка масичка за мини готварска печка.

Та, търся нещо евтино , до 150 - 160лв. и да ми свърши работа? Този дали си струва?

https://www.olx.bg/ad/200a-mah-mini-2-5kg-elektrozhen-invertoren-s-displey-mma-rakavitsi-CID1012-ID7ruOF.html#7abc4ca5a7

Редактирано от Богатир (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За домашна работа ще ти върши перфектна работа. Но ако ще се занимаваш професионално не!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Избирай https://www.emag.bg/search/електрожен

По принцип имам от едновремешните трансформаторни пернишки до 160A, Сега има леки инвернторни до 200, наскоро комшията си купи оттам с маската за 140лв. За домашно е предостатъчен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За това ,което си посочил ще ти върши работа ,ползвал съм такъв .Само трябва да ползваш тънки електроди :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За домашна работа ще ми трябва - 3 - 4 пъти в годината.

Благодаря за мненията! Ще го взема.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване