Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте , 
искам в едно място ............... да кажем магазин .... 
да си сложа оналйн КАЧЕСТВЕНА камера / със звук / 
и през интернет да си гледам и слушам какво става . 

Препоръчайте ми нещо КАЧЕСТВЕНО , 
че навсякъде повръщат само ...dahua ... aluha ... духа :) лапа ....... смуче .... гълта :D 
Говоря за онлайн камера , без ди-ви-ар , хардове и т.н.  
Ще ми се поне 1080p ИИИИИИИ 60 fps-a 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето ти една от мен за твоите цели:  https://www.emag.bg/wifi-smart-kamera-za-vkyshti-robicam-2mp-1080p-auto-tracking-noshtno-vizhdane-bjal-112/pd/DZYXNSBBM/ Тази, от линка я има мой познат и каза че много добре работела и нощно време и се кани да си вземе още 3 броя. Аз не съм ходил да я гледан, но му вярвам.Прочети коментарите от страницата.

Явно, че е добра.

Пък ако я вземеш, тъкмо ще напишеш и ти отзив във форума, за да знаем. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В eMAG имаш богат избор. Гледаш, сравняваш, избираш, купуваш.

Женски ли ще дебнеш с тая камера?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И гледай да сложиш надписи в този "магазин", че има камера, да не те съдят после за незаконно наблюдение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 5.04.2019 г. в 0:21, Колев60 написа:

Ето ти една от мен за твоите цели:  https://www.emag.bg/wifi-smart-kamera-za-vkyshti-robicam-2mp-1080p-auto-tracking-noshtno-vizhdane-bjal-112/pd/DZYXNSBBM/ Тази, от линка я има мой познат и каза че много добре работела и нощно време и се кани да си вземе още 3 броя. Аз не съм ходил да я гледан, но му вярвам.Прочети коментарите от страницата.

Явно, че е добра.

Пък ако я вземеш, тъкмо ще напишеш и ти отзив във форума, за да знаем. 

БЛАГОДАРЯ ! 
БЛАГОДАРЯ ! 
БЛАГОДАРЯ ! 
Камерката ................. за ТЕЗИ пари 
е супер ! 
Върти се , снима , записва ......... 
wi-fi, снимки ........... добре е , много добре !!! 
За толкова пари - перфектна е ! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 24 минути, Детелин Василев Кирчев написа:

БЛАГОДАРЯ ! 
БЛАГОДАРЯ ! 
БЛАГОДАРЯ ! 
Камерката ................. за ТЕЗИ пари 
е супер ! 
Върти се , снима , записва ......... 
wi-fi, снимки ........... добре е , много добре !!! 
За толкова пари - перфектна е ! 

Значи, излиза че си си я купил. Ами честито от мен. Аз все още не съм я гледал, но моя познат е много доволен.

Вземи си една по голяма SD карта, за да имаш достатъчно място за записите. Не са много скъпи - пример  SanDisk - 60 gigabajtaе около 45-50 лева и е много добра за целта.

Ето ти два примера:

https://www.emag.bg/karta-pamet-sandisk-extreme-sdxc-128-gb-v30-video-90-mb-s-sdsdxvf-128g-gncin/pd/DM6207BBM/?X-Search-Id=d13a3208793bc2e5fbff&X-Product-Id=16714771&X-Search-Page=1&X-Search-Position=1&X-Section=search&X-MB=0&X-Search-Action=view

https://www.emag.bg/karta-pamet-sandisk-sdxc-ultra-128-gb-klas-10-uhs-i-80mb-sdsdunc-128g-gn6in/pd/DDWYMSBBM/?X-Search-Id=d13a3208793bc2e5fbff&X-Product-Id=34646377&X-Search-Page=1&X-Search-Position=2&X-Section=search&X-MB=0&X-Search-Action=view

Тези са дори 120 гигабайта, на много добра цена. За предпочитане е първата. И двете карти са с адаптери за стандартен размер. Предполагам, знаеш за какво говоря.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване