Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Онлайн табла?

Препоръчан отговор

Здравейте, играх в няколко сайта табла онлайн, няма да рекламирам сайтовете просто забелязах че хвърлянето на зара не е по случаен алгоритъм ами винаги е нагласен така, че единият да загуби още от самото начало. Искам да попитам мога ли да се сдобия все пак с някакво направено приложение на табла за компютър, който да не бъде нагласен зара по някакъв начин, защото иначе се губи смисълът на играта и да.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, KOCKAR написа:

Здравейте, играх в няколко сайта табла онлайн, няма да рекламирам сайтовете просто забелязах че хвърлянето на зара не е по случаен алгоритъм ами винаги е нагласен така, че единият да загуби още от самото начало. Искам да попитам мога ли да се сдобия все пак с някакво направено приложение на табла за компютър, който да не бъде нагласен зара по някакъв начин, защото иначе се губи смисълът на играта и да.

Ами така е в тези сайтове. Хубаво, е че си го забелязал.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Zaza Zaraza написа:

Как се разбира, че зара е нагласен? Не съм играл скоро, но преди време, таблата в джагито на мене лично ми харесваше.... 

Като придобиеш малко знания по програмиране ще разбереш как се правят далаверите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам доста партии комбинирана, и рейтинга е голям, та не знам за какви далавери намекваш. Преди време беше добре. Сега може да са я развали.... 

на 5.04.2019 г. в 23:57, KOCKAR написа:

Искам да попитам мога ли да се сдобия все пак с някакво направено приложение на табла за компютър, който да не бъде нагласен зара по някакъв начин, защото иначе се губи смисълът на играта и да.

В Windows  в games, също съм играл табла с хора. Там, не вярвам, да е нагласен, но мисля, беше само обикновена.... 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 19 часа, Zaza Zaraza написа:

Имам доста партии комбинирана, и рейтинга е голям, та не знам за какви далавери намекваш. Преди време беше добре. Сега може да са я развали.... 

В Windows  в games, също съм играл табла с хора. Там, не вярвам, да е нагласен, но мисля, беше само обикновена.... 

Аз едно време също съм играл от XP-то таблата и там не мога да кажа с две ръце че беше нагласена, но наскоро се натъкнах на доста онлайн браузърни сайтчета които нашумяха последните години и видях че се предлага и онлайн табла като игра, та.... Ако искаш да се насладиш наистина на играта по-добре извикай някой набор и си начешете крастата както трябва, защото... На такива неща и зарове се нагледах че и най-големият комарджия истимаро да хвърля заровете, няма да изкара такива комбинацийки каквито доживях да видя наскоро! Хаха

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, KOCKAR написа:

Аз едно време също съм играл от XP-то таблата и там не мога да кажа с две ръце че беше нагласена, но наскоро се натъкнах на доста онлайн браузърни сайтчета които нашумяха последните години и видях че се предлага и онлайн табла като игра, та.... Ако искаш да се насладиш наистина на играта по-добре извикай някой набор и си начешете крастата както трябва, защото... На такива неща и зарове се нагледах че и най-големият комарджия истимаро да хвърля заровете, няма да изкара такива комбинацийки каквито доживях да видя наскоро! Хаха

имаш ли фейсбук - аз играя там

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 19 часа, haidukpikaso написа:

имаш ли фейсбук - аз играя там

Тази сутрин играх във фейсбук на приложението - Backgammon Live и останах приятно изненадан как противника ми изкара 6 чифта в една игра, докато аз имах само 1 на сметката си, но.. такова е, другият път ако компютъра е решил може на теб да ти ги даде! Хаха :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, KOCKAR написа:

Тази сутрин играх във фейсбук на приложението - Backgammon Live и останах приятно изненадан как противника ми изкара 6 чифта в една игра, докато аз имах само 1 на сметката си, но.. такова е, другият път ако компютъра е решил може на теб да ти ги даде! Хаха :)

и аз играя на нея, там съм 42-ро ниво, и също играя и на Backgammon - Lord of the Board, там съм ниво 70

случва се често - но и на мен ми е давал в една игра много чифтове

срещу зар не се рита

:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 3 седмици по-късно...
преди 2 минути, Ramiram написа:

Пробвай табла наречена Playgem има я като приложение

Благодаря, ще я погледна.

:cool:

Дават ли всеки ден парички като другите ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 41 минути, haidukpikaso написа:

Благодаря, ще я погледна.

:cool:

Дават ли всеки ден парички като другите ?

Безплатни са те са приложения за андроид и за iPhone и са много известни казват се Playgem и Backgammon Live 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване