Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте, предстои ми да си купя нов телефон, последните години съм с Huawei, но като цяло избягвам други марки телефони особено Samsung. Нооо все пак ще се радвам да чуя някое друго мнение за  Samsung и с какво повече може да ме спечели :)

Благодаря

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами като цяло новите модели на Huawei не са лоши , ако нямаш голямо финансово ограничение мисля, че няма да сбъркаш който и смартфон от двата бранда да си вземеш. Макар, че аз по принцип избягвам Huawei защото бюджетните им телефони бяха ужасни, но сега новите модели са по-хубави и по-скъпи естествено.

Въпроса е ти какво искаш, всички брандове се изкопираха вече като цяло няма нищо ново. Кажи в какъв ценови диапазон се целиш и така по-лесно ще може да се избере.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Lilyana Naydenova написа:

съм с Huawei, но като цяло избягвам други марки телефони особено Samsung.

И защо избягваш Самуснг?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз пък ползвам само самсунг в последните няколко години и имам познати и роднини с тези марки и си работят перфектно. Да не говорим, че от към цветопредаване и яркост Super Amoled екраните им нямат аналог. Какъв е бюджета за нов телефон и имаш ли някакви по-специални изисквания към големина на екран или нещо друго?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По коректното в случая е да се съпоставят моделите на съответните марки. А не само марките като цяло.

Така е и при друга техника.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм с Huawei P Smart ии съъъм много доволен ... Не се бъгват толкова като Самсунг и на падане издържат повече :D 

Ноо ако ти трябва за камера аз залагам на iPhone иии тук може да видиш няколко изгодни  телефончета https://restore.bg/10-smartfoni . Упсех с избора! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Айфона на Пепеляшка в полунощ се превърнал в Huawei.  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пичове, от години съм със Самсунг, имал съм и Huawei (P10, P20), но след като съм ги разучавал, бъгвал, руутвал, преинсталирал, снимал, развалял и закупувал отново същия модел и какво ли не, останах верен на Самсунга! Мога да си правя всичко с него, с минимален риск да умре, докато с Хуавей, ммм….и в сервиза не можаха да ми го оправят! В момента съм с S& Edge и нямам намерение, не само финансово, да го сменям! Имам и Нокия Е52 - супер модел от телефон модел 2009!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...