Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Plami8888

Търся настолен компютър

Препоръчан отговор

Здравейте, не знам дали е тук мястото, но търся втора ръка настолен компютър за игри. Може и нов де амаа нямам толкова пари в момента. Ще се радвам на препоръки. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И колко пари точно имаш в момента? А какво трябва да бъде закупено с тях? Нещо налично имаш ли?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абсолютно нищо, искам да взема на племеника ми за подарък, а милия много иска такъв компютър. Аз лично не съм по игрите и не разбирам. Благодаря

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи пълна система - монитор, "кутия", клавиатура, мишка и слушалки поне.

На колко е той? Какъв род игри му се въртят в главата? Да не му вземете нещо от което повече да се разочарова от колкото да се зарадва!

Не казахте колко са максималните пари които бихте вложили в този компютър?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В общ няма ли нещо изгодно? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, Plami8888 написа:

Амиии горе долу до 1000лв , сигурно е малко ? 

Не е малко :)  Стига дори за нов компютър с дискретна видеокарта. Монитор ще трябва ли? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всичко това ново - количка + някоя копала карта 470/480/570 4/8GB за 100-150 лв.

Рисковано е, но горе долу е оптималното за толкова чисто нови неща.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За CS GO , FIFA , тук там някоя GTA версия може и да стане машинката :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако все още не си намерил аз мога да ти помогна първо за какви видове игри става въпрос и защо втора ръка не те съветвам да зимаш втора ръка защото може да има някакви дефекти не зимаи втора ръка ако е от непознат човек ако ще взимаш втора ръка нека то да е от твой познат или приятел и защо искаш само настолен компютър може да се заеме добър лаптоп за към 1500 лева които също ще стане за игри

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 30.04.2019 г. в 16:50, Ramiram написа:

Ако все още не си намерил аз мога да ти помогна първо за какви видове игри става въпрос и защо втора ръка не те съветвам да зимаш втора ръка защото може да има някакви дефекти не зимаи втора ръка ако е от непознат човек ако ще взимаш втора ръка нека то да е от твой познат или приятел и защо искаш само настолен компютър може да се заеме добър лаптоп за към 1500 лева които също ще стане за игри

И като го опече какво се прави?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, Year Zero написа:

Въобще не се занимавай. Момъкът, като всяка Везна, не може да реши каква карта да си купи за старата X58 платформа, но е експерт по нови и употребявани части. ;) Просто е решил да си уплътни междучасието.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, Year Zero написа:

Кое като го опече лаптопа ли? Ако човекът е решил и иска да си земе лаптоп няма да има проблеми стига да е взел нещо качествено има брандове който се топлят повече има и такива които се топлят по малко и от личен опит го казвам преди 10 години си купих лаптоп HP Pavilion dv5 и нямам никакви проблеми с него много малко се топли и хем тогава беше с Windows Vista

преди 1 час, hudyr написа:

Въобще не се занимавай. Момъкът, като всяка Везна, не може да реши каква карта да си купи за старата X58 платформа, но е експерт по нови и употребявани части. ;) Просто е решил да си уплътни междучасието.

Не мога да реша каква карта да си купя ами да защото избора е голям и има хиляди модели видео карти а това за междучасието е много смешно междучасие имат учениците а не тези които са на 27 години

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Ramiram написа:

защото не знам какво да избера

Позволих си да те поправя. Моля.

преди 2 часа, Ramiram написа:

междучасие имат учениците а не тези които са на 27 години

Разбирам, 2019 година сме, всеки може да е какъвто си иска и на колкото си иска. Просто празните ти приказки говорят доста по-красноречиво от цитираната от теб цифра.

А и познанията/опитът ти са далеч от достатъчни да даваш съвети. Да не събирам на куп какво си наспамил насам-натам, че с лекота ще надхвърлиш моите години и грешките, които съм допускал и поправял. Да те питам, в крайна сметка разбра ли защо няма смисъл от 32 ядра за игри, или още ти текат лигите?

Сглобил ли си поне една настолна машина за 1500 лева, та да те удари в лицето каква набутвация е ДА ИЗБЕРЕШ лаптоп за същите пари, вместо настолен? При това за ДЕТЕ...

На какво си базираш хвърчащите си твърдения за употребявания хардуер? Попадал си все на издънени части ли? МОЙЧЕ! ЛАПТОП И ТЕЛЕФОН, 1400 И 360 ЛЕВА СЪОТВЕТНО, ЧИСТАЦИ, В МАГАЗИНА МИ ГИ ВАДЯТ ОТ ОПАКОВКАТА И ИМАТ ДЕФЕКТИ! НЕ МОСТРИ, А АРТИКУЛИ ЗА ПРОДАЖБА! Не приказвай все едно си видял всичко на тоя свят за тия "27" години.

Отделно, темата е очевидно приключена отдавна, но сърбежът в пръстите явно не се контролира лесно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, hudyr написа:

Позволих си да те поправя. Моля.

Разбирам, 2019 година сме, всеки може да е какъвто си иска и на колкото си иска. Просто празните ти приказки говорят доста по-красноречиво от цитираната от теб цифра.

А и познанията/опитът ти са далеч от достатъчни да даваш съвети. Да не събирам на куп какво си наспамил насам-натам, че с лекота ще надхвърлиш моите години и грешките, които съм допускал и поправял. Да те питам, в крайна сметка разбра ли защо няма смисъл от 32 ядра за игри, или още ти текат лигите?

Сглобил ли си поне една настолна машина за 1500 лева, та да те удари в лицето каква набутвация е ДА ИЗБЕРЕШ лаптоп за същите пари, вместо настолен? При това за ДЕТЕ...

На какво си базираш хвърчащите си твърдения за употребявания хардуер? Попадал си все на издънени части ли? МОЙЧЕ! ЛАПТОП И ТЕЛЕФОН, 1400 И 360 ЛЕВА СЪОТВЕТНО, ЧИСТАЦИ, В МАГАЗИНА МИ ГИ ВАДЯТ ОТ ОПАКОВКАТА И ИМАТ ДЕФЕКТИ! НЕ МОСТРИ, А АРТИКУЛИ ЗА ПРОДАЖБА! Не приказвай все едно си видял всичко на тоя свят за тия "27" години.

Отделно, темата е очевидно приключена отдавна, но сърбежът в пръстите явно не се контролира лесно.

Не съм длъжен да се доказвам на колко години съм а ти дали ще ми повярваш Дали съм на 27 години или не остава твой проблем относно дали съм сглобил машина отговора е ДА тази която е X58 сам съм си я поръчал и струваше навремето 3000 лева а до колкото до човекът дето му тряба компютър по добре да ги даде тия 1500 лева за нов лаптоп отколкото за втора ръка и още повече щом е за дете значи няма да му трябва нещо сериозно а до дефектите в всичко има дефекти не е изключено и в новите да има само че при употребявани части или компютъри риска да попаднеш на дефектни неща е много по голяма особедно ако е Закупен от непознат човек а до колкото до 32 -те ядра бих искал да си го купя но в момента не искам да правя нова платформа 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 3.05.2019 г. в 10:49, Ramiram написа:

Дали съм на 27 години или не

А за тези 27 години,чувал ли си за запетайки и за препинателни знаци?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...