Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Напрайхме актуализация на тела и трябваше да се рестартира (сам го напрай) и само на логото седи и ко да прайм (купен 2015 за пръв път актуализаиран) ма преди да се рестартира пишеше че е успешна и нищо седи тей

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В тази тема моля да пишат само хора, които имат екстрасенски способности. А автора няма да е зле да прочете това, ако изобщо иска някой да му помогне:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 24 минути, Десислава Д написа:

Helpp plssss

И какъв по-точно е проблемът, мацка? :girl1:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Напрайхме актуализация на тела и трябваше да се рестартира (сам го напрай) и само на логото седи и ко да прайм (купен 2015 за пръв път актуализаиран) ма преди да се рестартира пишеше че е успешна и нищо седи тей

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На училище ходили ли сте, там не ви ли учат да пишете грамотно? Като за начало направете reset на телефона:

Ако и с това не се оправи, ще трябва да се инсталира наново софтуера.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Десислава Д написа:

Съвременните мобилни устройства са направени да доживеят максимум гаранцията си и после се прецакват. Това е нарочно, за да върви бизнеса.

И един въпрос, на когото можеш и да не отговаряш, ако прецениш, че е личен - на колко си?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

LoL чета и се отчайвам  help pls а няма описание на проблема 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво четеш? Направи ли както е показано във видеото? Какво стана?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Профа е на майка ми (бтв аз ко да направа че си отчаян) о боже 💁‍♀️🙆‍♀️ти за проста ли ма имаш  знам че има you tube и видеа се пак съм на 13🤦‍♀️💁‍♀️

Това не е до Raze

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Десислава Д написа:

Профа е на майка ми (бтв аз ко да направа че си отчаян) о боже 💁‍♀️🙆‍♀️ти за проста ли ма имаш  знам че има you tube и видеа се пак съм на 13🤦‍♀️💁‍♀️

Това не е до Raze

Ко да направиш изразявянето ти и граматиката ти издават това което каза по - горе  ти за ...... моля те след като знаеш че има Youtube провери английският е задължителен в УЧИЛИЩЕ!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Yoanbg написа:

Ко да направиш изразявянето ти и граматиката ти издават това което каза по - горе  ти за ...... моля те след като знаеш че има Youtube провери английският е задължителен в УЧИЛИЩЕ!

Задължителен, ама колко се учи е друг въпрос.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То и аз малко съм объркал кой е коментирал преди да пиша, но стават грешки. @Десислава Д ако не можеш да се справиш, занеси телефона в сервиз.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

2.1 Писането на български език с кирилица е задължително. Теми и съобщения, написани на латиница, само с главни букви или със заместени символи вместо Ч-4, Ш-6 и т.н. се изтриват без предупреждение.

Редактирано от algor (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 8 часа, Десислава Д написа:

...

Още си стои на логото ли?

Нищо не се случва?

Редактирано от algor (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

фърляй го

4 години е изкарал

стига му толкова

кой та кара да ъпдейтваш

имам леново вайб п2

реве за ъпдейт година и половина

чета в нета-подобрява камерата...

но-хаби батерията....

значи-нема нужда

да не съм фотограф

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Десислава Д написа:

Неуспешна актуализация. Прави се опит за фабрични настройки. Ако и това не става се инсталира наново операционната система на телефона. Ако не знаете как ще ви струва в сервиз около 30 лева.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лелее и за телефонни проблеми ли се избивате да помагате на мацките уникални сте надявам се и моя да се прецака да видим дали ще направя 2 3 страници тема :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, adersa написа:

Лелее и за телефонни проблеми ли се избивате да помагате на мацките уникални сте надявам се и моя да се прецака да видим дали ще направя 2 3 страници тема :D

Е кажи кога пък на теб не сме помагали? ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Емил Костов написа:

Е кажи кога пък на теб не сме помагали

Нищо лошо не съм казал но тя не е дала подробна информация пише се наизуст .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, adersa написа:

Нищо лошо не съм казал но тя не е дала подробна информация пише се наизуст .

Нормално!! Това учудва ли те??

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

13 годишна очевадно крайно неграмотна ..................бог да го прости българското образование .

Аз съм със същия модел ,та къв точно ъпдейт има за тва Леново :) .Да ме осветлиш ?

Телефона няма се оправи с връщане на настройките-така наречения factory reset .Трябва да се префлашне :) .Най-вероятно нещо се е сдухало по време на ъпдейта на Андроид-а .Префлашването става лесно :)  стоковия фърмуер го има в нета ,изтеглят се MTK all in one usb driver  и програмата SPFlash tool :) .Клипове в нета как се прави има колкото искаш ,а ако тоя телефон попдане в моите ръце ши литне с къстъм рековъри и къстъм ром :) Уааааааааааааааааааааа

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Daylight Dancer написа:

аз да питам - от Свищов ли сте :P haha

Тя е само седми клас, Кузов. :nono:

преди 55 минути, Ивайло Димов написа:

13 годишна очевадно крайно неграмотна ..................бог да го прости българското образование .

R.I.P. БГ образование. :help:

преди 1 час, Ивайло Димов написа:

Телефона няма се оправи с връщане на настройките-така наречения factory reset .Трябва да се префлашне :) .Най-вероятно нещо се е сдухало по време на ъпдейта на Андроид-а .Префлашването става лесно :) стоковия фърмуер го има в нета ,изтеглят се MTK all in one usb driver  и програмата SPFlash tool :) .Клипове в нета как се прави има колкото искаш ,а ако тоя телефон попдане в моите ръце ши литне с къстъм рековъри и къстъм ром :) Уааааааааааааааааааааа

Само стой и гледай как ще изчезне в небитието. Това е редовна практика тук - създават тема и после изчезват без да се върнат. А и се съмнявам да се справи с префлашването, това е много трудно за начинаещ.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всеки някога е бил начинаещ :) .Принципно тези МТК процесори са детска игра за префлашване ,къстъм рековъри и къстъм ром :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Александър Миланоски
      Здравейте, това ми  първия път през живота си , който пиша във форум , искам да кажа предварително че компютърната ми култура и грамотност не са големи , наскоро започнах да чета и да се занимавам понеже искам да си взема настолен комптър с монитор,за определени цели - стриймване  и игра.
      Разполагам с бюджет от 1500лв, търся си настолен компютър  (цял или да си го сглобя част по част ) както и монитор към него. На този компютър искам да мога да играя Фортнайт и СтарКрафт 2 както и след време да правя стримове на тези игри . В момента сегашния ми ламптоп искам  когато разполагам с новия компютър да го използвам за да обработвам видео  материала , който ще записвам и извличам от новия компютър ( мисля да използвам OBS ) ( въпреки че не ми идва идея как да прехвърля видеото което ще е записано от новия компютър на сегашния ми лаптоп ,и дали то ще се промени когато бъде пренесено в лаптопа  , флашка? )
      Като характеристики за компютъра  от който имам нужда  сравнявам с препоръчителните системни изисквания на Фортнайт, целта не ми е всичко да върви на максимално качество , но поне ако играя  и стриймвам с настройки на играта средни,ФПС-са да не са ми както на сегашния ми компютър едвам 40-50 (целя се да е нещо над 90FPS) и да ми лагва и да е толкова зле за контролиране , камо ли да взема да записвам всичко това , с това качество.
      Системните изисквания на Фортнайт за да върви добре играта :
      CPU: Core i5 2.8GHz. RAM: 8GB RAM. HDD: 16GB Free Space. GPU: Nvidia GeForce GTX 660 / AMD Radeon HD 7870 or equivalent video card with dedicated memory of 2GB or higher VRAM. OS: Windows 7, 8.1, or Windows 10 64-bit. DirectX: Version 11 or better.  
      Гледах  всякакви различни клипчета в ютуб за при избор на различни компоненти в този случай Видео карта като едно ми хвана окото :
      сетъпа от това видео :
      CPU:Intel Core i5 6500
      Ram:16gb DDR4
      VGA:Asus Dual RX 580 (4GB)
      HDD:2x120 SSD
      POWER:Croshair 650W
      --------------------------
      допълнителен въпрос , ако копирам този сетъп  от това видео бих ли могъл като си сваля и OBS и нещата за стрийм при пускане на това да не се развали ФПС и качеството на gameplay-я , понеже четох че тези програми изкисвали стабилен процесор, който ако мога да сменя от този сетъп  и да сложа по-добър, как биха тръгнали нещата , както и това дали са съвместими( няма как да си харесам предполагам каквито и да са части и да сглобя нещо от тях , трябва да са съвместими , но как всъщност разбираме дали са съвместими подбраните части  ?)
      Друг въпрос е когато четох видях за разликата между монитора и че има значение и какъв монитор разполгаш , неговия вид ,време за реакция и търся нещо което би си паснало добре с горните настройки, имайки предвид че ще   си останат същите части или ако ги променим и заместим с по-добър клас части за постигане на по-голямо качество ?
      Видео карта ,процесора и монитора били от значение за геймърите и тези три компонента оказват влияние на ФПС-а в играта, следователно и на стрийм(ако е пуснат) ?
      Дали ако се закупят 2x8 gb Ram би било от полза или ако е за просто две игри,записващата и стриймваща програма  няма смисъл понеже останалото пространство просто няма да се използва или е добра инвестиция ако в бъдеще ще се добавят нови игри на този компютър?
      С кои части бих могъл да сменя по-горния сетъп така че да получа по-добра качество на gameplay-я и stream-ването , като същото време всичко това ,включително и монитора да не надвишават бюджета ?
      Не търся определени марки , а по-скоро постигане на качество на gameplay-я и stream-ването, както и не съм се спрял на точно определени сайтове за купуване на техниката

Благодаря Ви за отделеното време .

• от @deXter
      Задача 1. Даден е символен низ и множество от символи. Да се напише функция, която показва кой е най-често срещаният символ от универсалното множество в символния низ и колко пъти се среща той в низа.
      Вход:
      Множество: { 'e' , 't' , 'i' , 's' }
      Символен низ: "This is one test string!"
      Изход:
      s - 4 //  най-често срещаният символ е s, среща се 4 пъти 
      ----
      Задача 2. Дадени са две множества set1 и set2. Да се намери стойността на най-големия елемент, който принадлежи на второто, но не принадлежи на първото множество.
      Вход:
      Set1: {5, 2, 3, 8, 1, 6, 4, 12, 9, 10}
      Set2: {6, 11, 8, 2, 5}
      Изход:
      11 // най-големият елемент, който принадлежи на второто множество, но не принадлежи на първото
      ----
      Задача 3. Да се напише функция на C++, която приема като аргумент универсалнот множество от символи и произволно множество от символи. Функцията да определя, колко премахвания на елементи от второто множество трябва да направим, за да го сведем до подмножество на универсалното.
      Вход:
      a b c e // универсалното множестов
      a x f b c d a r w h // произволното множество
      Изход:
      7
      ----
      Задача 4. Да се напишат функции на C++, които събира и изважда дроби, като представя резултата във вид на несъкратима дроб.
      Вход: 1/2 + 1/3  Изход:  5/6
      Вход:  2/3 - 4/5  Изход:  -2/15
      ----
      Задача 5. В посолство работят извстен брой служители, като всеки от тях говори един или два чужди езика. От служителире E - знаят английски, G - немски, F - френски, S - испански, а освен това EG използват едновременно и английски и немски, EF - английски и френски, GS - немски и испански. Колко служители работят в посолството?
      Вход:
      E = 26, G = 23, F = 15, S = 11
      EG = 8, EF = 7, GS = 6
      Изход:
      54
      ----
      Задача 6. Дадени са множество от символи и символен низ. Да се напише функция, която кодира най-често срещания символ от множеството в текста, като го разменя с най-рядко срещания.
      Вход:
      Множество: { 'e' , 't' , 'i' , 'o' }
      Символен низ: "this is one test string!"
      Изход:
      t е най-често срещаният символ, който принадлежи на множестото
      o е най-рядко срещаният символ, който принадлежи на множеството
      ohis is tne oeso soring!
      ----
      Моля, помогнете! Спешно е.
      Благодаря предварително!
    • от kris.petrov
      От няколко дни се опитвам да си закача Google Chrome и Spotify на task bar-а, но не ми позволява да ги сложа с теглене(показва едно зачерктано кръгче) нито с десен бутон, смисъл самата опция си е там, но когато я използвам иконката не се закача пробвах с много програми и останових че програмите издадени от Microsoft се закачат(Microsoft Edge;One Note) не успях да намеря решение на проблема сам.. Някой да помогне ако знае как моля!
    • от Метин Шабан
      Здравейте хора, нужна ми е препоръка за избора на HDD или SSD. За сега обмислям само да си кача всички снимки и видеа (заснети са с телефон, не става въпрос за професионални,) документи и файлове за университета (ще има чертежи и визуализации, но все пак не са кой знае колко). Чудя се дали не е по-добре да взема ссд 512г, което да се закачи и да си стои постоянно. Може да го ползвам да запиша и нещо друго. Първоначалната ми идея беше да взема 1тб HDD и да го закачам само като трябва да прехъврля някой по-важен файл, но като видях, че има ссд на адата 512гб за 200лв  при положение че моето ссд на самсунг го взех на същата цена но 200гб се чудя кой вариант е по-добрия. Ще съм благодарен за съвет и да подскажете за какво да следя при избора. 
      Скоро може би ще трябва да сменям конфигурацията, това е една от причините също да съм се насочил към ссд-то.
      Благодаря на всеки отделил време и помогнал  !

Кутия : CM N200 BLACK /USB3 /NO PSU
      Дъно: GB B85M-D3H /1150
      Графичен ускорител: MSI R9 280X GAMING 3G BF4
      Процесор: XEON E3-1230V3/QUAD/3.3/8M/B0X
      Рам: 2X4G DDR3 1600G ADATA XPG CL9
      Захранване: PSU FORTRON RIDER 550 BRONZE
      SDD:  Samsung SSD 840 EVO 250GB ATA Device  (250 GB, SATA-III)
      HSD:  WDC WD5000AAKX-00ERMA0 ATA Device  (500 GB, 7200 RPM, SATA-III)

• от Марио Проданов
      Здравейте! Имам следната задача -> да напиша програма, която чете вход от последователности от латински букви. Т.е. имам предвид при входа да напиша малки латински букви и на изхода да извежда големи. 
      Написах програмата, но след компилиране ми изкарва грешката -> ISO C++ forbids comparison between pointer and integer.
      Ако някой може да помогне ще му бъда много благодарен.  
      Благодаря за отделено време и внимание!
      Под описанието е CPP файла. 

Array.cpp
  • Дарение

• Добави ново...