Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

преди 33 минути, Ивайло Димов написа:

Принципно тези МТК процесори са детска игра за префлашване

И като литне IMEI-a(както казват братушките) - утиди коньо у ряката. :D 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И кът литне кво ?Има си начини за възстановяване

Аман от дървени философи .На моя от подписа съм му затривал над 50 пъти IMEI  и съм го възстановявал дали инжинерното меню ,дали с Chamelefon или друга програма ............

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, Ивайло Димов написа:

Аман от дървени философи

Е що така, бе, Димов, все едно не знаеш, че и аз обичам да ги бъзикам тия евтинджоси. Ама ей го е, младок на 13, при тва с мръсни помисли. Как да се справи с възстановяването на IMEI-а? :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Те тия на по 13 са по знаещи от нас ве :) Ще прочете малко ,че погледне 2-3 клипа в нета и е готов .Аз след първото затриване се припотих ,ама точно след 2 минути вече имах 3 начина и решения как да си възстановя IMEI  .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

това за Свищов питам че видях "тей" а жената и тя така говори и правя аналог :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 часа, _nib_ написа:

имам леново вайб п2

реве за ъпдейт година и половина

И аз съм с такъв,и моя реве ама аз не го ъпдейтвам.Ако го ъпдейтнеш сподели за резултата!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, ivan_pop написа:

И аз съм с такъв,и моя реве ама аз не го ъпдейтвам.Ако го ъпдейтнеш сподели за резултата!

тази грешка няма да направя

върви на пушка кучето

цял ден на интернет държи

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На голямата щерка LG  то се ъпдейтна от 7.1.2 до 8.1.0 ,батеричта държи повече и е значително по-доволна .Не знам кво се плашите от тия ъпдейти .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 35 минути, Ивайло Димов написа:

Не знам кво се плашите от тия ъпдейти .

Пишат ги различни програмисти, не забравяй. ;) Навремето на Xperia E1 като ѝ доиде 4.4.2, толкова брутално зле бяха кодовете(ядро и ром), че телефонът беше брутално тегав за употреба. Примерно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ееееееееееее ми те и стоковия ром са го писали същите програмисти :) Не са го правили извънземните

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не бе, чуек, смисъл различните производители си имат различни програмисти. Иначе всичко щеше да работи еднакво. Вече кой го написал добре и кой пре*бал kernel source-a...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от М. Проданов
      Здравейте! Имам следната задача -> да напиша програма, която чете вход от последователности от латински букви. Т.е. имам предвид при входа да напиша малки латински букви и на изхода да извежда големи. 
      Написах програмата, но след компилиране ми изкарва грешката -> ISO C++ forbids comparison between pointer and integer.
      Ако някой може да помогне ще му бъда много благодарен.  
      Благодаря за отделено време и внимание!
      Под описанието е CPP файла. 

Array.cpp
    • от Диди Димитрова
      Здравейте,
      Вчера на 13.05 около 17:00 часа чух една песен по радио Енерджи, но времето беше ужасно и шофирах и нямаше как да пусна Shazam и да видя как се казва. Пееше се нещо от сорта на Body/ booty boom boom и по едно време имаше част от песента Bad boys ( Bad boys, bad boys what you gonna do when I come to you) . Пее жена и песента е тип регетон.
      Моля ако някой се сети да пише! Благодаря предварително!
    • от Plamy Gerova
      Задачата е следната: Да се напише програма с функция за копиране на дадена опашка. Трябва да има функции pop(), push() и copy().
    • от Miroslav Kojuharski
      Добър вечер.По някаква огромна случайност изтрих снимки от "Сейф"-а на телефона.Предполагам се досещате какво представлява този "Сейф". Теглих и търсих различни програми, които възстановяват изтрити снимки, но уви, никоя не помогна за възстановяването на снимките от сейфа...Ако някой се е занимавал или знае програма, с която да възстановя тези снимки,моля да даде някаква насока... Надявам се на бързи отговори ... Благодаря предварително!

П.П. Проверих в кошчето на самата галерия и там няма нищо.
    • от hong yeonduk
      Лаптопа ми беше много бавен и реших да го сканирам за вируси и си изтеглих една антивирусна. Когато го сканирах ми излизе прозорче с отметка и ме попита дали искам да ми следи и онлайн сърфирането(или нещо от сорта) и аз натиснах да, и след това ми поиска рестарт. След рестарта нямах икони, показва ми че няма връзка с интернет и няма налични връзки. Това на снимката е съобщението което ми излиза.
      Също така каквото и да се опитам да направя(например да проверя за неизправности) ми дава грешка.
      Моля помогнете не разбирам от компютри.(Понеже не знам какъв е проблема най-вероятно категорията на темата е грешна).
  • Дарение

• Добави ново...