Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте ,има ли програма която може да ми покаже закрит  текст от снимка благодаря. :)

Screenshot_2019-04-11-02-03-06.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няя , ама ако гаджето ти е изневерило и имаш нужда да поплачеш, аз съм на среща ;) :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма начин да се възстанови, но няма и особен смисъл. Като гледам разни сърца, пък и факта, че някой е тръгнал да замазва текста говоря ясно, че има нещо гнило. Забележете даже избраната основна емотиконка за този потребител (долу в дясно) е целувка. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 11.04.2019 г. в 2:05, Рамона Радева написа:

Здравейте ,има ли програма която може да ми покаже закрит  текст от снимка благодаря. :)

Няма такова нещо. Това е замазано с маркера при Edit-ване на снимката преди изпращане с Messenger.

на 11.04.2019 г. в 3:11, Still Hustlin написа:

Няя , ама ако гаджето ти е изневерило и имаш нужда да поплачеш, аз съм на среща ;) :) 

Аз съм по-добър в утехите. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване