Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Изчистване на грешки за мастило

Препоръчан отговор

Мастилницата е HP Deskjet Ink Advantage 1515.

Напълних главата с мастило ,но не иска да печата.И друг път съм пълнил глава ,отчита ,че няма мастило ,но си печата.

Сега не иска,само ми дава грешка-"липсва черно мастило".

Опитах ресет-а в You Tube ,но на мен не ми изгасва индикатора.

Очаквам всякакви предложения ,като изключим -нова глава"(това го знам).

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами аз се занимавам с ремонт на автомобили.И от личен опит зная,че четенето на грешки не е диагностика и изтриването на грешки не е ремонт!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, ivan_pop написа:

Ами аз се занимавам с ремонт на автомобили.И от личен опит зная,че четенето на грешки не е диагностика и изтриването на грешки не е ремонт!

Остани си на автомобилите...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Демек,като не разбираш от нещо, не коментирай...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, lupis написа:

Демек,като не разбираш от нещо, не коментирай...

Не разбирам от печатарски машини,вярно е.

А прочитането на грешката на машината диагностика ли е?

Отвори ми малко очите,моля!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тук нещата са коренно различни от автомобила, при който кодът за грешка е най- общ и може само да те насочи.При принтера, когато ти казва, че липсва мастило,значи, че или няма, или ако си сменил касетата с неоригинална или си я напълнил, не е занулен  . Следователно, щом съобщението ти показва каква е причината, значи е диагностика. И тук не говорим за ремонт, защото няма повреда. Това е, като не си сложиш колана в колата и тя почне да пищи, да кажеш, че колата се е повредила 😉

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 3 месеца по-късно...

Не дава контакт... почисти добре контактните площадки.

Може ио главите да са изгорели.

Но гледам цените на новите оригинални са бая ниски... помисли дали има смисъл да си губиш времето. Примерно виж тук: https://arbikas.com/search/?q=CZ10

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване