Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте.Искам да питам мога ли да свържа 2 активни тонколони с отделни системи към телевизор или лаптоп с показаният aux кабел с 2 гнезда.Благодаря предварително.

5d90af6f9a4249dd9ea5a0c0c91d1ab4.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това не е желателно да го правите по този начин. Напишете модела на телевизора, а най добре е да направите няколко снимки на куплунзите отзад на телевизора в които се свързват различните аудио и видео източници.  При посочения от Вас случай, ще имате звук и от двата източника на сигнал - телевизора и лаптопа - ЕДНОВРЕМЕННО.

Добре ще е, ако активните ви колони имат независими два входа  - INPUT, които можете да превключвате ту към телевизора, ту към лаптопа.

С две приказки - без вашата помощ за моделите на изделията и конкретно техните входове и изходи (което в случая е най важно) не можете да получите и отговор на въпроса си. Става дума за телевизора и активните колони, лаптопа е ясен.

И както се отговаря на въпросите Ви, така и вие трябва да подходите - отговаряте на всеки зададен въпрос, а не да чакате да се натрупат две страници с мнения и да кажете - БЛАГОДАРЯ!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Струва ми се, че този кабел е за включване на слушалки и микрофон с 3.5 жакове към един общ, но 4-ри сегментен 3.5 жак.

Тоест няма да ви свърши работа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 24 минути, M.Николов написа:

Струва ми се,

не ти се струва, тъй е

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Едно уточнение от моя страна:

В първия си пост никъде не съм писал за кабела да ли става или не, защото от само себе си се вижда, че кабелът не е за тази цел. Аз съм написал така:  "Това не е желателно да го правите по този начин. " И по нататък съм написал мнението си.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз си мисля че снимката е на нещо от нета, с което питащата си мисли че може да стане.

преди 4 часа, Колев60 написа:

С две приказки - без вашата помощ за моделите на изделията и конкретно техните входове и изходи (което в случая е най важно) не можете да получите и отговор на въпроса си. Става дума за телевизора и активните колони, лаптопа е ясен.

Чака се отговор.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Филипов написа:

Аз си мисля че снимката е на нещо от нета, с което питащата си мисли че може да стане.

Чака се отговор.

И аз го чаках в продължение на повече от час, но така и не получих. Затова съм допълнил и постът си с този пасаж:  "И както се отговаря на въпросите Ви, така и вие трябва да подходите - отговаряте на всеки зададен въпрос, а не да чакате да се натрупат две страници с мнения и да кажете - БЛАГОДАРЯ!"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз имам такъв кабел,и свързвам усилвател и субуфер 2,1.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте .Направих снимки на тонколоните,но не мога да ги кача поради големият им размер Затова дръпнах от нета.Първите са обикновени активни 3 лентови 700 вата ,а субуферът е 12 инча 500 вата ще има усилвател към него.Благодаря за полезните мнение.Мисля да опитам !

Screenshot_20190412-120605.png

Screenshot_20190412-120631.png

Screenshot_20190412-120832.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване