Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,

основно съм се спрял на 3 модела имат разлика и в цената и в характеристиките , но все пак ако някой има лично мнение ще се радвам да го споредели.
Молделите са : p smart 2019 , sasmsung m20  и SAMSUNG A40 ... бих предпочел самсунг ,но ме притеснява , че са Индийски бюджетни . 
Харесвам на huwawei emui много ми допада има опция за разделни мелодии на двете карти и имах p9 lite , mate 10 lite и бяха много стабилна изработка , но от колеги пък имат негативно мнение за p smart 2019 , тъй като дисплея много дава фира и картите чезнели от време на време , фабрични дефекти. Тея Индийци не ми се вярва да са сглобили нещо читаво и каква е тая батерия li-po 5000 ah не се знае колко ще кара. Освен p smart 2019 другите ги няма налични в магазините в Плевен да ги видя на живо , а40 може и да го има в Теленор , но не съм сигурен , а и цената между него и м20 е еднаква по добре м20. Реално между м20 и p smart се колебая.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 часа, zeziok написа:

Реално между м20 и p smart се колебая.

преди 16 часа, Joss Bomon написа:

:speak:

Автора на темата е описал максимално колебанията си между определени модели, а накрая получава съвет с препоръка за съвсем различна марка и модел. 
Неоценима помощ му се вика на това.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Темата е:

Избор на телефон до 500 лв

Това между което се колебае, не означава, че е запознат с всички възможности за въпросния бюджет.

Да взима един прехвален самсунг и да се свършва...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Joss Bomon написа:

Темата е:

Няма лошо да му препоръчате и този апарат, но поне си направете труда да му кажете с какво е по-добър, какви са разликите в плюс за него, в сравнение с харесаните от него и т.н., къде са предимствата на дисплей, батерия, бързина, цена и бла бла бла, та наистина той (и не само, защото тези теми са полезни на доста хора) да се убеди, че сте прав и разумен в препоръката.

И не знам за какъв Самсунг говорите да взима, като човека се колебае и търси мнение, а ако беше решил да вземе Самсунг, просто щеше да го направи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, algor написа:

да се убеди, че сте прав и разумен в препоръката.

Сериозно ли?!

И защо трябва да някой да се убеждава изобщо ? Та това е абсолютно мисия невъзможна.

При покупка на телефон нещата са много по-прости :

- определя се максималният бюджет

- задават се основните изисквания за насоката на използване /камера, игри, издържливост на батерия, звук и т.н./

- събира се информация за моделите в този ценови диапазон /въпросните предложения които правим/

- започва търсене в интернет на ревюта и евентуални проблеми за всеки предложен модел

... и накрая избора на апарата отново ще се окаже субективен и почти винаги не най-разумния и логичен.

Аз съм предложил модела с максимум хардуерни параметри и производителност за определената цена. Други робуват на марки и модни тенденции...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

абсолютно съм съгласен с колегата по-горе в този ценови клас по-добри от xiaomi няма аз съм с mi a2 lite супер съм доволен сега мисля да взема note 7 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване