Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Отдавна не бях правил това и се оказа, че е много трудна задача. Опитах десетина най-различни програми за изтегляне от видео на МП-3, като напр. Any Video Converter,  Free Video to MP3 Converter , YTD , всички от Хроме магазина и от магазина на Майкрософт. Някои работят, но вадят на края продукт с дефекти, други-он-лайн конвертори ме препращат в опасни анкети с измами, нищо свястно. Остана единствено  Ашампо Видеоконвертор, която сигурно ще свърши работа, но струва четиридесет лева и не смея да я купя, без да знам какво ще стане. Някакви идеи (изпробвани)?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Този сайт се справя чудесно, ако става въпрос за теглене на видео и конвертирането му в MP3 от Ютуб . https://www.onlinevideoconverter.com/youtube-converter

Поддържа и доста други сайтове.

Ако е за вече свалено видео Format Factory

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За вече свалено видео още една хубава програма  Freemake Video Converter  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, barbuncela написа:

За вече свалено видео още една хубава програма  Freemake Video Converter  

С нея трябва да внимава особено, защото версии след 4.7 са платени.  Иначе върши чудесна работа. Аз ползвам безплатната  4.0.6. Мога да помогна с изтеглянето и инсталирането на този софтуер.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Колев60 написа:

С нея трябва да внимава особено, защото версии след 4.7 са платени.  Иначе върши чудесна работа. Аз ползвам безплатната  4.0.6. Мога да помогна с изтеглянето и инсталирането на този софтуер.

Ето старите версии свободните.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, barbuncela написа:

Ето старите версии свободните.

Като почне да тегли някоя от посочените, сайта веднага ще го отведе на последната платена версия. Става, ако ги имаш отдавна изтеглени. Аз затова му предложих помощ. Мога да кача линк на версията, която аз ползвам от 5-6 години насам.

Линк:  https://mega.nz/#!PQcSjYLQ!WPlPSd3FZL8FS4KxQNzvg0H2H3rmjbRZl9lDWZd5tpI

Ако поиска парола (ключ) за изтегляне, това е тя:      !WPlPSd3FZL8FS4KxQNzvg0H2H3rmjbRZl9lDWZd5tpI   Винаги започва с удивителен знак. Линка е отворен за всеки от ВАС!

Внимание!   Инсталацията на програмата се прави при изключена антивирусна програма и спрян интернет.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Колев60 написа:

Като почне да тегли някоя от посочените, сайта веднага ще го отведе на последната платена версия. Става, ако ги имаш отдавна изтеглени. Аз затова му предложих помощ. Мога да кача линк на версията, която аз ползвам от 5-6 години насам.

Ами автора да си каже...Аз мога да му дал версия 4.1.9

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, barbuncela написа:

Ами автора да си каже...Аз мога да му дал версия 4.1.9

Като я отвори и антивирусната му ще я унищожи веднага.  Става въпрос за 4.1.9  Ако използва изключването на антивирусната и спре интернета, ще успее да я качи. После, изтегления фаил се изтрива и тогава да включи антивируса и интернета. Програмата има отлични възможности и си мисля, че е крайно време да си я купя! По подробна информация има при руснаците. Ползвам тази програма само, почти 10 години.

Барби! Извинявам се че се намесих в твоя пост.

Пожелавам ти лека и приятна вечер, мила девойко.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Колев60 написа:

Като я отвори и антивирусната му ще я унищожи веднага.  Става въпрос за 4.1.9  Ако използва изключването на антивирусната и спре интернета, ще успее да я качи. После, изтегления фаил се изтрива и тогава да включи антивируса и интернета. Програмата има отлични възможности и си мисля, че е крайно време да си я купя!

Ами не знам. Аз нямам такива проблеми, инсталирам си я съвсем нормално.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, barbuncela написа:

Ами не знам. Аз нямам такива проблеми, инсталирам си я съвсем нормално.

Кой ти е антивируса? Ако я имаш изтеглена, я я сканирай сега с него да видим какво ще се получи. При мен даже с един Дефендер, веднага я унищожава, но зная от какво е. Да не говорим за Нод 32 или Касперски. Преди, като бях със Win 7, нямах такъв проблем, но съм от 1 година с Win 10 и това е положението при мен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Колев60 написа:

Кой ти е антивируса? Ако я имаш изтеглена, я я сканирай сега с него да видим какво ще се получи. При мен даже с един Дефендер, веднага я унищожава, но зная от какво е. Да не говорим за Нод 32 или Касперски.

И с дифендер съм я инсталирала и на НОД...нямам проблем!? С 8.1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, barbuncela написа:

И с дифендер съм я инсталирала и на НОД...нямам проблем!? С 8.1

Радвам се за теб. Приятен ден Барби!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много благодаря на всички за отзивчивостта! Ще разгледам внимателно всички предложения и ще опитам подходящите. Това е за брат ми, който си сваля класически пиеси от ЮТюб и иска да си ги записва на СД, така, че ще трябва нещо по-елементарно (като за аджамия). За инсталиране при изключена антивирусна и интернет не може да става и дума.

преди 3 часа, Богатир написа:

Много ми хареса, работи безотказно, лесна за употреба, благодаря, Богатире, жив и здрав!

ээ.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 27 минути, B3M2W0 написа:

...

Браузърът е Firefox c добавка YD.

spacer.png

Избор на формат.

spacer.png

SoundConvertor. Не издерява, смила всичко на входа.
Преобразуване в MP3 ( отне 7с време ).

spacer.png

Готово!

spacer.png

Всичко безплатно! Интуитивно! Клик-клик и това е всичко.

Лека нощ и много здраве на брат ти!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вариант е audacity.Може да се тества с Portable версия,която не изисква инсталация.

https://portableapps.com/apps/music_video/audacity_portable

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, Богатир написа:

..

+1 и от мен ..От години само нея ползвам основно.. Случвало се е някой видео  формат да не успее да конвертира, но ужасно рядко...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Едно портативно и напълно безплатно решение,както се казва All-in-one:) Никакви проблеми с конвертирането на аудио и видео форматите.За мен-най доброто:)

http://www.pazera-software.com/products/free-audio-video-pack/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Още по темата. В Ютюб има много видеа, които не се поддават по никакъв начин на екстрадиция на МП3-независимо с коя програма се опитвам да го направя. Излиза веднага грешка. Опитах да конвертирам файла от МП4 в АВИ , пак нищо не става. Предлагам линк до една музика, китайска, дето е симпатична, но... Като че ли, колкото източникът е по-интересен, по е скрит от тази обработка. Дали някой ще успее?

Фримейк Видео Конвертер, даже и стара версия , предлагана по-горе, вече не е фри.

55.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, B3M2W0 написа:

Още по темата. В Ютюб има много видеа, които не се поддават по никакъв начин на екстрадиция на МП3-независимо с коя програма се опитвам да го направя. Излиза веднага грешка. Опитах да конвертирам файла от МП4 в АВИ , пак нищо не става. Предлагам линк до една музика, китайска, дето е симпатична, но... Като че ли, колкото източникът е по-интересен, по е скрит от тази обработка. Дали някой ще успее?

Никакви проблеми да се свали и конвертира в .МР3!

Изтеглено с IDM и конвертирано с FormatFactory -> Заповядай

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, B3M2W0 написа:

Още по темата. В Ютюб има много видеа, които не се поддават по никакъв начин на екстрадиция на МП3

Тогава директно ги започваш с online converter. Работи без проблем с клипове от youtube.

http://convert2mp3.net/en/index.php

Копираш адреса в полето и си избираш формат-mp3 в твоя случай. Ето го готово конвертирано:

http://convert2mp3.net/en/index.php?p=complete&id=youtube_KAK9bm4xsMI&key=hBqjmP3ZTjm3

От линка направо си го сваляш. Файлът ще се съхранява на сървъра 4 часа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Joss Bomon написа:

Никакви проблеми да се свали и конвертира в .МР3!

Много благодаря, свалих си го, остава да разбера защо при сваляне с aTube Catcher и обработка с FormatFactory  излиза грешка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, B3M2W0 написа:

Много благодаря, свалих си го, остава да разбера защо при сваляне с aTube Catcher и обработка с FormatFactory  излиза грешка.

Проблема е в твоя талавизор...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване