Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Лаптоп Асус уиндолс 10 не открива HDMI tv Самсунг смарт 55 модел 2018г.На тв-то пише че може да ми е неоходимо някакво допълнително устройство а не зная какво.Ако може някой да помага ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Gospodintao написа:

Лаптоп Асус уиндолс 10 не открива HDMI tv Самсунг смарт 55 модел 2018г.На тв-то пише че може да ми е неоходимо някакво допълнително устройство а не зная какво.Ако може някой да помага ...

Марка и модел на лаптопа, както и модел на телевизора и какво точно пише. Тук гадатели няма!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

асус x52j а тв-то е UE55NU7093U Самсунг.На телевизора пише - Проверете кабелните връзки и настройките за звук.Натиснете  SOURCE на дистанционното ,за да изберете свързаното устройство за источник.Когато сменя телевизора с едно по старо JVC тръгва всичко норнално.Нямам си и идея защо така се получава.

Редактирано от Gospodintao (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 минути, Емил Костов написа:

На тв-то пише че може да ми е неоходимо някакво допълнително устройство

Какво точно пише? Телевизора на правилния HDMI порт ли е? Компа, вижда ли тв-то като втори минитор изобщо?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лаптопа не го вижда ,когато натисна отктиване на лаптопа не реагира въобще а като го свържа с по стар модел тв си работи

Лаптопа намира тв-то само когато е изключено.Когато включа телевизора и връзката се губи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А връзката между лаптопа и телевизора как е осъществена? Явно с кабел - какъв? На дистанционното на телевизора избираш ли нужния вход? Все неща, които Вие трябва да кажете а пишете по 2 думи и половина. В края на краищата, искате помощ -  ВИЕ! Телевизора има упътване. То е за това - да се прочете внимателно!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

HDMI кабел ,четох ,четох и видях че съм включил някаква система ANYNET+  с която да се работи трябва да я поддържат двете устройства .На лаптопа я няма.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От дистанционното на телевизора избираш на кой HDMI си включил лаптопа,след това от лаптопа с бутон Windows+P избираш дублиране ,разширяване или само 2я екран

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пише че няма връзка на тв-то.Лаптопа го вижда само когато телевизора е изключен при включване връзката се губи.Лаптопа ми е 2011 а тв 2018 дали нямат съвместимост нямам си и на идея.

преди 19 часа, street racer написа:

Какво точно пише? Телевизора на правилния HDMI порт ли е? Компа, вижда ли тв-то като втори минитор изобщо?

Пише че няма връзка това на тв-то .Компа вижда монитора само когато тв е изключен при включване го губи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 часа, Gospodintao написа:

HDMI кабел ,четох ,четох и видях че съм включил някаква система ANYNET+  с която да се работи трябва да я поддържат двете устройства .На лаптопа я няма.

Системата Anynet+ поддържа AV устройства, които поддържат само Anynet+.Затова не го търси по мрежа,изключи тази функция и пробвай с това,което ти предложих по горе.

Anynet+ е AV мрежова система, която предоставя лесен за използване AV интерфейс за

потребителите, като управлява всички свързани AV устройство през менюто Anynet+, когато

са свързани AV устройства на Samsung Electronics

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, dimi073 написа:

Системата Anynet+ поддържа AV устройства, които поддържат само Anynet+.Затова не го търси по мрежа,изключи тази функция и пробвай с това,което ти предложих по горе.

Anynet+ е AV мрежова система, която предоставя лесен за използване AV интерфейс за

потребителите, като управлява всички свързани AV устройство през менюто Anynet+, когато

са свързани AV устройства на Samsung Electronics

Благодаря dimi073 това първо.Направих както ме посъветвахте ,после сложих по къс кабел и нещата се получиха ..работи си.Четох някъде че не стигало напрежение при по дълъг кабел или нещо от тоя род не зная .Важното че стана ...благодаря и лека вечер.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз ползвам 5м.кабел и до сега никога не съм имал проблем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, dimi073 написа:

Аз ползвам 5м.кабел и до сега никога не съм имал проблем.Или ако има ще е безбожно скъп

Зависи от качествота на кабела, няма кабел HDMI по-дълъг от 10м, това е максимума

Или ако е > 10 м ще е безбожно скъп

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване