Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Пускам филма от компютъра с уиндоус 7 на проектор и до сега съм изгледал доста 3д филми.Днес обаче попаднах на един филм ,който нещо не мога да му подкарам 3д -то.Забелязах,че в името си има " 3D CEE Blu-ray "  дали това "СЕЕ" му е проблема обаче не знам.Пробвах какви ли не настройки на проектора и на Kodi ,но винаги получавам двойна картина.Дори свалих торента от друг сайт ,но пак същото.Някой сеща ли се къде е проблема?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, gibson58 написа:

Пускам филма от компютъра с уиндоус 7 на проектор и до сега съм изгледал доста 3д филми.Днес обаче попаднах на един филм ,който нещо не мога да му подкарам 3д -то.Забелязах,че в името си има " 3D CEE Blu-ray "  дали това "СЕЕ" му е проблема обаче не знам.Пробвах какви ли не настройки на проектора и на Kodi ,но винаги получавам двойна картина.Дори свалих торента от друг сайт ,но пак същото.Някой сеща ли се къде е проблема?

Blu-ray формат си иска специален плеар= Опитай с Arcsoft TotalMedia Theatre.

По едно време формата работеше и със KMPlayer, но май сечеше. Може и да са го оправили, че беше отдавна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, gibson58 написа:

дали това "СЕЕ" му е проблема обаче не знам

това е региона, централна и източна Европа

пп

Цитат

CEE - Central and Eastern Europe

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Опитай с по нова версия на Kodi.

Или с плеъра DaumPotplayer

Ако не тръгне, смени релийза на торента с друг.

П.П. Като не тръгне филма както трябва (при мен  на някой филми не върви multichannel audio-то коректно).

Сменям релийза.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е 3D Blu-Ray ISO ! При този файл не трябва да виждаш двойна картина, като при Side by Side (една до друга), или Top and Bottom (една върху друга). Тряба да виждаш карината просто ''размазана'', не двойна.

За целта маунтваш ISO файла ( за тази цел ти препоръчвам Virtual CloneDrive) и ползваш специализиран плеър за такива файлове. Toва са  ArcSoft TotalMedia Theatre,  CuberLink PowerDVD, или Corel WinDVD. Toва са плеърите, които могат да се използват именно за 3D Blu-Ray ISO. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не стана с никакви плеари.Може би торента е скапан.Иначе такива ISO bluray съм гледал с Kodi.Свалих друг релийз в крайна сметка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тая "технология" 3Д затова и умря, защото не можаха да се разберат и да си синхронизират формати и патенти. Ще чакаме да се наложи по-съвършения наследник... виртуалната реалност.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване