Премини към съдържанието
Klijes

Според вас "Кошмари в кухнята" нагласено ли е?

Препоръчан отговор

Уж е по действителен случай, а всеки епизод един и същи: ресторант с на вид вкусна храна, всички клиенти се мръщят (интересно и как ги записват какво си говорят), накрая "шефа" влиза да готви и УАУ ... заведението пълно. Гледах и сайта на въпросния ресторант на Манчев - 10 яденета на кръст за по 20+ лева ... дали цялата тая щуротия не е с цел вдигане на рейтинга на Манчев да си прави реклама, че видиш ли той е най-добрия и само в неговия ресторант трябва да се ходи! :O 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Манчев си прави рекламата, заведенията също, заради което си плащат. Ако екипажа вдява до може да се понаучи и да прекрати някои практики, от които на посетителите може да им се доповръща ако ги видят. Та като цяло и клиентите може да получат повече качество на храна и качество на обслужването и обстановката. Не знам само разликата в цената.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Klijes написа:

накрая "шефа" влиза да готви и УАУ .

До колкото знам накрая при откриването на заведението гостите са приятели и роднини на персонала на заведението.

Иначе да това си е и вид реклама и няма как някой неща да не са пипнати тук там за повече драматизъм.

Но много собственици на ресторанти правят точно това всичко в фризера и си викат на мен това не може да ми се случи :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Че какво да му е нагласеното не виждам показва какво не виждаме ние клиентите и ни показва от какво е прави храната за която плащаме .И правилно снощи каза една от готвачките не си заслужи парите защото не си е свършила работата дано и така да мислят всичките нейни колеги , които ни готвят когато отидем в ресторант . А според коментарите , които чета някои дори не спазват менюто на Манчев и екипа му , които са направили и си карат по старата песен . Пример е един рибарски ресторант в Варна мисля , че беше или в друг град 1 2 от коментарите написа , че всичко си било по старо му пак никаква организация , гадна храна и т.н А и не съм съгласен , че Манчев си прави реклама той има навсякъде по морето ресторанти пълни до пръскване и няма политик или бизнесмен който да не го знае все пак в бизнеса е 20 години някъде . Какво да прави там ? като си има кадърни хора , които управляват ресторантите му .

И по една друга тв Фоод Нетуърк също има подобно на Манчев предаване  . По травъл ченъл пък имаше за хотелите в америка на какво мръсно ниво били така че за нагласени предавания говори за ВИП БРАДЪР тука всичко е реално при Манчев .

преди 13 минути, hjhj написа:

Но много собственици на ресторанти правят точно това всичко в фризера

Точно така е един приятел работи в хотел в златните и вика същата работа е при нас всичко е замразено в фризера . Никой шеф не може като Манчев или като Виктор Ангелов да си позволи за 3 звезден ресторант да прави храна за 5 звезден .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Klijes написа:

Уж е по действителен случай, а всеки епизод един и същи: ресторант с на вид вкусна храна, всички клиенти се мръщят (интересно и как ги записват какво си говорят), накрая "шефа" влиза да готви и УАУ ... заведението пълно. Гледах и сайта на въпросния ресторант на Манчев - 10 яденета на кръст за по 20+ лева ... дали цялата тая щуротия не е с цел вдигане на рейтинга на Манчев да си прави реклама, че видиш ли той е най-добрия и само в неговия ресторант трябва да се ходи! :O 

На практика се получава следното <<Не мога да разбера, защо в баничарница продават пици, сладолед, а няма боза. >>.   Ако не се бъркам има една турска поговорка, която смисълът е,  който е майстор на всичко, не е майстор на нищо. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Никой истински Учител не ругае учениците си ! :nono:

Отвратително телевизионно предаване .....

Ходи един простак напред-назад , ругае и хвърля чинии , а обруганите дупе му целуват за пари някакви.....

Очевидното внушение към зрителя , подтекстът е - за пари така трябва ! Свиквайте ! :(

А зрителят утре , като се събуди е в реала......

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тук в Плевен има един ресторант дето преди време беше ходил Манчев.От познати съм чувал,че след Манчев ресторанта се пълни и се е подобрило качеството на обслужването.Ама дали е така реално,или това усещане е само в главите на хората,не зная.

Според мен всичко което се прави за телевизия и кино си има сценарий!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То си личи, че е нагласено. В кухнята има видно поставени камери и онези говорят зад гърба на шефовете и нарочно правят някои неща за да е по "фрапиращо" за зрителя. Някой друг скандал, викане и първата част от епизода е готова. И как пък накрая изведнъж ресторанта е пълен и всички да супер доволни и всичко им харесва? То просто си мирише на сценарии и актъорщина.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, ice_lion__01 написа:

То си личи, че е нагласено. В кухнята има видно поставени камери и онези говорят зад гърба на шефовете и нарочно правят някои неща за да е по "фрапиращо" за зрителя. Някой друг скандал, викане и първата част от епизода е готова. И как пък накрая изведнъж ресторанта е пълен и всички да супер доволни и всичко им харесва? То просто си мирише на сценарии и актъорщина.

И аз така мисля :D Все съм ходил по ресторанти и винаги е супер вкусно ... а в ресторанта на Манчев, дето е в София, кракът ми няма да стъпи ... гурме 300 гр. за 35 лева :D 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами то това е един вид като биг брадър ,за да е по интересно и правят интриги 😊😂😂

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване