Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте!Купих си Sony Bravia KDL-55W805B. В началото възпроизвеждаше видео формати .mkv и .avi. След като идваха обаче от кабелната телевизия, за да ми сложат цифров тунер, нещо стана с настойките и телевизорът спря да ги чете?!?!? Бихте ли ми помогнали, как отново да настроя телевизорът да чете тези формати? Просто искам да си пускам за гледане филми директно от флашка? Благодаря Ви предварително за отговора, помощта и отделеното време! С уважение, Г. Архангелов

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нали е смарт, инсталирай си VLC.

Провери си форматирането на флашките, тв не чете NTFS, ако искаш файл над 4ГБ, трябва форматирането да е exFAT.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Благодаря Ви много за отговора и помощта, и се извинявам за моят късен отговор! За съжаление, не съм специалист в тази сфера с инсталирането, преинсталирането и пр.! Много ме е яд, че не мога да гледам филми свалени на флашка на тв! Можете ли да ми помогнете с инсталирането на VLC , за да оправим този проблем срещу заплащане разбира се от моя страна? Благодаря Ви за отделеното време и отговор! С уважение, Г. Архангелов  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С закъснение но... Телевизора няма ОС Андроид и няма да може да се инсталира никакъв плеър.

Единствено може да пробваш дали има някакъв ъпдейт тв. и да го направиш.

Ако не стане или няма ъпдейт пробвай с връщане на заводски настр.

Няма ли ефект може да му вземеш Андроид бокс и да си гледаш всичко без проблеми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Благодаря Ви много за отговора и съветите, които ми давате! Пробвах с един приятел(по- в час от мен по темата!!! ), но не успяхме да направим ъпдейт, а също и с първоначалните настройки нищо не се получи за съжаление! :( Бихте ли ми казали, какъв е този Андроид бокс, от къде може да се намери, скъп ли е, а и най-важното как се "монтира" към телевизора, за да си гледам филми от флашка? Благодаря още веднъж за отделеното време и отговор!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Телевизора поддържа достатъчно видео формати, няма нужда от android tv box, също така има DLNA 

Цитат

MPEG1/MPEG2PS/MPEG2TS/AVCHD/MP4Part10/MP4Part2/AVI(XVID)/AVI(MotionJpeg)/MOV/WMV/MKV/WEBM/3GPP/MP3/WMA/LPCM/JPEG/MPO

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Oт съседната тема има две предложения за Андроид боксове, избери си

Трябва да си намериш някой да ти го инсталира. 

https://www.gearbest.com/promotion/Magicsee-N5-special-143.html

https://www.citytel.bg/xiaomi-mi-tv-box-4k-ultra-hd

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря Ви много за отговора! Ще се разходя някой  ден този магазин и ще видя за какво точно става въпрос!:)Лека вечер и всичко най-, най-!:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...