Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, в момента съм с Intel i3-7100K + GTX 1050 2GB.
Играя всичко с 60 или повече кадъра, но сега съм си харесал GTX 970, понеже гледах в нета, че е почти 50% по-добра от 1050 със същия процесор.
От друга страна пък съм чувал, че щяло да се получи ботънек и файда-никва ?! 😂

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В момента, ако си с GTX 1050, ще имаш доста голям прираст в повечето игри, ако вземеш GTX 970, но реално в доста от игрите ще те спъва процесора. Преди няколко години на игрите им стигаха 2 ядра, но вече ползват доста повече. Може да замениш процесора с някой подходящ поне I5/xeon еквивален 6/7 поколение за твоя сокет, още по-добре I7. Къде я гледаш тази видеокарта, на каква цена и нова ли е или втора употреба?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Такъв процесор няма. Отключеният е 7350 не 7100.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може и да има, ако е купуван от подобен сайт:

http://starcomputers.nl/home/71-intel-core-i3-7100k-systeem-dual-core-39-ghz-kingston-120-gb-ssd-4-gb-ddr4-geheugen-usb-30.html#/2-8/4-22/5-25/6-31/7-51/8-56/10-80/1-1

Също и google дава доста резултати, има и клипове в youtube, въпреки че реално не дават какъв е процесора.

https://www.google.com/search?ei=1RSyXN2IMpaFk74P08eLmAk&q=i3-7100k&oq=i3-7100k&gs_l=psy-ab.3..0i71l8.1513.1513..1659...0.0..0.0.0.......0....1..gws-wiz.ftsb80O2b7U

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Интел не предлагат такъв тоест няма. Иначе това от първия линк ако му загледаш инфото ще видиш че грешката е само в заглавието.

п.с. Ако наистина е подобна сглобка захранването може да се окаже проблем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Roujin Z написа:

Интел не предлагат такъв тоест няма. Иначе това от първия линк ако му загледаш инфото ще видиш че грешката е само в заглавието.

п.с. Ако наистина е подобна сглобка захранването може да се окаже проблем.

Процесора ми е такъв какъвто го пише в заглавието, в УТ е пълно с клипове, а относно GTX 970 се колебая между 2-ра употреба или нова, но така като гледам май и процесор ще трябва да сменям....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

GTX 970 нова едва ли ще намериш, а и няма особен смисъл да се взема, в предвид че на цената на нова, на която ще я намериш със сигурност има по-нови и по-мощни видеокарти. Относно процесора, зависи кави игри играеш и каква производителност търсиш. А относно К в името на процесора и мен ме съмнява, никъде няма официален клип или картинка, където да се включва това К. Дай някой скрийншот и връзка към валидация на CPU-Z, за да се убедим. Иначе официално си е I3 7100 3.9 GHz:

https://ark.intel.com/content/www/us/en/ark/products/97455/intel-core-i3-7100-processor-3m-cache-3-90-ghz.html

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване