Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! :07:
Имам едно питане относно qBittorrent, ако случайно някой е запознат. В този torrent клиент има опция "Manage Cookies", с която се отваря диалог, в който се показват бисквитки. Въпросът ми е – от къде идват те и защо се използват, каква им е целта в torrent клиент? Предполагам, че са от тракерите, но най–голямата ми изненада беше, когато видях и бисквитки от Google веднъж (не знам да са станали torrent тракер), а аз персонално всячески се старая да избягвам възможно най–много услугуте на Гошо :23:

image.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 13.04.2019 г. в 19:59, HotMusicFan написа:

Здравейте! :07:
Имам едно питане относно qBittorrent, ако случайно някой е запознат. В този torrent клиент има опция "Manage Cookies", с която се отваря диалог, в който се показват бисквитки. Въпросът ми е – от къде идват те и защо се използват, каква им е целта в torrent клиент? Предполагам, че са от тракерите, но най–голямата ми изненада беше, когато видях и бисквитки от Google веднъж (не знам да са станали torrent тракер), а аз персонално всячески се старая да избягвам възможно най–много услугуте на Гошо :23:

1. По-голям шанс някой да ти отговори има ако следващия път си пуснеш темата в раздела за Линукс, защото qB по принцип е торент клиент за Линукс (нищо, че има версия и за Боза), а това тук е раздел "Програми за Боза".
2. Аз Гошо го отевах преди месец някъде и вместо него ползвам Патицата - duckduckgo.com.
3. qB го ползвам от отдавна и никога не съм виждал такава опция, а при това съм с най-новата налична версия 4.1.5. Кажи къде точно намери "управление на бисквитките"?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, rado84 написа:

qB го ползвам от отдавна и никога не съм виждал такава опция,

:) 

Има я отдавна отдавна. Предполагам че се дърпат с линковете, но за какво служат не съм се интересувал.

преди 2 часа, rado84 написа:

1. По-голям шанс някой да ти отговори има ако следващия път си пуснеш темата в раздела за Линукс, защото qB по принцип е торент клиент за Линукс (нищо, че има версия и за Боза), а това тук е раздел "Програми за Боза".

Мне, не вярвам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, rado84 написа:

2. Аз Гошо го отевах преди месец някъде и вместо него ползвам Патицата - duckduckgo.com.
3. qB го ползвам от отдавна и никога не съм виждал такава опция, а при това съм с най-новата налична версия 4.1.5. Кажи къде точно намери "управление на бисквитките"?

Tools ---> Manage Cookies
Идеята ми беше, че даже и без да ползвам Google, в торент клиента се появяват бисквитки от Google.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, HotMusicFan написа:

Tools ---> Manage Cookies
Идеята ми беше, че даже и без да ползвам Google, в торент клиента се появяват бисквитки от Google.

При мен няма такова нещо:

spacer.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 17.04.2019 г. в 22:56, rado84 написа:

При мен няма такова нещо:

spacer.png

Ти и торенти нямаш? Тия бисквитки се появяват, когато теглиш нещо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми ето ти същото, само че с торент в процес на сваляне: пак няма бисквитки.

spacer.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване