Премини към съдържанието
steffan_87

Избор на мултифункционално устройство при зададен бюджет и изисквания

Препоръчан отговор

Здравейте,
Нуждая се от мултифункционално устройство което ще се използва за принтиране и копиране предимно на черно бели листи А4 с натовареност около 10000 листа месечно. Ще се налага и принтиране и копиране на листи А3 черно бяло; Бюджета ми е около 1200лв, като може и да се наложи да се разпечатва нещо цветно в двата формата а4 и а3, сравнително рядко. Държа консумативите да са сравнително евтини и машината да може да се обслужва (почиства) лесно тъй като ще работи в запрашена среда и е хубаво ако мога аз да я почиствам поне в рамките на без сервизно поддържане, доколкото е възможно(лятото ще работи в стая с  климатик). Кое би било по добър вариант за горепосочените  изисквания и в обхвата на бюджета:
1. Мултифункционално устройство черно - бяло, ново или втора употреба с гаранция и малък принтер за цветните формати до а3;
2. Мултифункционално у-во цветно за всички формати;
3. Лазерен принтер и мастилно струен, два лазерни принтера, само мастилно струен или само лазерен; 
Смятам, че всеки се е сблъсквал с подобни казуси и темата би била полезна. Моля и за съвети от къде бих могъл да закупя, лични мнения, препоръки. Принтера ще се използва в Ямбол, но съм ситуиран във Варна. Благодаря предварително. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване