Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте колеги имам проблем с компютъра исках да си овърклокна видео картата от msi afterburner да вдигам повече fps но на екрана ми излязоха някакви черти и спря да показва картина докато играя и като си включа компютъра ми пише no signal 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Честито, търси си нова видеокарта. Oveclock се прави бавно и постепенно, ако си вдигнал всичко на максимум или си прегрял видеокартата, най-вероятно е умряла. Какви бяха максималните температури, следил ли си ги изобщо? Марка/модел на видеото?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Flame_Boy написа:

като си включа компютъра ми пише no signal

преди 12 минути, Flame_Boy написа:

още работи като го включвам

Последно? Работи или не работи?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Видео картата работи като включа компютъра но на екрана ми пише no signal смисъл такъв че видео картата ако беше изгоряла нямаше да работи

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"No signal" - това е съобщение от монитора, а не от видеокартата!
А тя явно е починала от клока.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм казал че no signal е съобщение от видеокартата това че грешно ме разбираш казвам че се въртят вентилаторите на видеокартата !!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

От това, че се въртят вентилаторите не следва, че видео процесорът или паметта работят.

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, Flame_Boy написа:

грешно ме разбираш

Я марш обратно в училище и да си припомниш една елементарна граматика! Били те грешно разбирали... А ти разбираш ли какво правиш? Разбираш ли, че с неграмотните си обяснения до тук не си дал абсолютно никаква полезна информация? Колко си я клоквал, бе, човек? Какво за теб е овърклок? Ако си я набучил на макс още в началото, силно вероятно е да си я опържил и мониторът да не получава сигнал - No Signal.

Отделно, тая 1060 да не би да е единственият съставен компонент на компютъра ти? Захранване нямаш ли? Или викаш картата директно е вързана към кварталния АЕЦ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ех, мамин хубавец. Купили са ти машина и вече знаеш всичко, а? :D Самият факт, че не виждаш връзка между "овърклок" и "захранване", говори достатъчно. И да, малоумник съм, но поне хората ме разбират, когато им говоря/пиша. ;) Айде тичай, че междучасието свърши.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И на мен ми се слупи това преинсталирах компютъра защото като си овърклокнал видео картата на макс 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...