Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

tommcat

Как да се предпазим от магии и проклятия!

Препоръчан отговор

това което казваш е само до някъде вярно.

положителното мислене помага само до някъде, просто защото всичко е енергия.

в този смисъл вложената от магиосника енергия ако превишава твоиата- изгаряш, няма

значение колко положително мислиш.само да кажа че способните да правят магии и

способните да се защитават от магии са много малко поради елементарния факт че можещите

винаги са малцина.

и още нещо.тези които се занимават с такива магии са хитрички и то доста.

дори и начинаещите от тях могат да постигнат доста със съвсем елементарни техники, а именно

чрез храните и напитките.след като поемеш отрицателно енергетизирана храна например

никакви хубави мисли няма да ти помогнат , просто защото нещата стават вече във твоето физическо тяло.

и за това не яжте и не пиите на чуждо място(особенно ако сте сам на масата) - разбира се тва не важи за публичните заведения за хранене.колективна магия е напрактика невъзможна.магията винаги се прави за точно определен човек.

има още много да се каже по темата обаче ме мързи да пиша...

Ти един от можещите ли си ,Препинателен?Ако е така ,ще е добре да споделиш малко знания с нас -мъгълите. Публикувано изображение

Да се научим как да се пазим... :blink:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Разбира се, че има. Масовата психоза е масова магия. Религията е най-масовата магия, която познава човечеството.

Люцка, те тандема "ЛИС-ИМГ"(Lisimg)явно вече са се цанили да ходят с устава под ръка и да търсят неизпълнената точка по устав?. Публикувано изображение . като им събереш годините може да получиш една сума, която обърната в левово изражение-не може да си купиш дори луксозното издание на книгата "Как да се предпазим от магии" от близката езотерична книжарница.

Но наистина - юдаизма и ислямът са казармени религии, тъй като са под "Сатурн". Те просто си изпълняват задълженията. Тях магии не ги лОвят, но за това пък са щедри на раздаване на проклятия.. :blink:

Редактирано от .... (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тълпата е страшно нещо. Винаги ме е отвращавала. Прилича на мекотело, на октопод с една глава и много пипала. Тълпата е способна да накара хората да забравят човешкия си облик. Винаги ще страня от това. Нека да ме мислят за вълк-единак, не ми пука. Но от слуз на мекотели ме е органически гнус.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тълпата е страшно нещо. Винаги ме е отвращавала. Прилича на мекотело, на октопод с една глава и много пипала.

Тълпата е способна да накара хората да забравят човешкия си облик.

Винаги ще страня от това. Нека да ме мислят за вълк-единак, не ми пука. Но от слуз на мекотели ме е органически гнус.

Колко си права Силвия,по-добре вълк-единак, отколкото глупак.

Мразя хора без мнение,като някои от колегите ми. Ето тези хора бих нарекла омагьосани. Омагьосани от глупост.Те са двама-трима, но разнасят гнус из въздуха.

От магия се предпазвам със усмивка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И кошчето е вещ в стаята. :) ..понякога може да ровиш, ако си изхвърил нещо по погрешка, само внимавай да не мине камериерката, че вече трябва да гониш уличните казаните или буклуджийската катафалка?... Публикувано изображение ...при нас в чистотата рабоят църни мургавелковци-хубавелковци... Публикувано изображение

Това е последното съобщение на ю-ра. Знае ли някой къде се изгуби. Раздела "Религия и мистика" осиротя. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как да разберем дали имаме магия?

Публикувано изображение

Някои гледачки и магове са на менние, че има хора, които с абсолютното си безверие в съществуването на магии и тяхното отрицателно действие върху човешките животи, в действителност си изграждат нещо като имунитет и защитна броня срещу подобни спиритични влияния.

Все пак такива хора са около 1 на 100. По-голямата част от масата дори и да не признават открито, че вярват в правенето на магии, било то черна, бяла или нещо смесено между двете, изпитват страх от този езически ритуал. Дори и в 2010 година магии продължават да се правят, хората намират странни снопове клонки в дюшеците си, необичайни петна на необичайни места в къщата си и т.н.

Публикувано изображение

Ако искате да разберете дали вие имате магия може да пробвате съвсем лесно да установите това в домашни условия. Това, което ви е необходимо, е малко вода и малко олио. Натопете един от показалците си в съд с олио и оставете точно три капки да паднат в чаша със светена вода. Капките ще разгадаят дали ви е направена магия.

Най-добрият вариант е само една от капките да се разтвори, а останалите две да останат на повърхността – това означава, че върху вас не е направена никаква магия или поне тя не ви е подействала. По-сериозно е положението, ако две капки се примесят с водата, а три разтворени капки мазнина във водата са сигурен знак, че ви е направена магия.

Публикувано изображение

Доста магове и гадатели споделят мнението, че понякога човек е в състояние сам да си направи автомагия. Това става чрез перманентно състояние на депресия, оплакване от сутрин до вечер и липса на позитивни мисли. Ако все не ви върви, нищо не се получава така, както ви се иска и не сте щастливи – замислете се.

Промяната трябва да започне първо от вас. Добър вариант е като първи стъпки по пътя към отключването ви към позитивното да предприемете разместване на някоя стая и мебели. Необходимо е да стане раздвижване първо на физическо, а след това и на енергийно ниво.

Избягвайте около вас в стаята ви да има много ъгли, ръбати предмети и мебели – те носят негативен заряд. Вместо тях предпочетете заоблените, овални форми.

sanovnik.bg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има хора,които не ги лови магия - тези хора просто не вярват в съществуването и. От проклятие човек може да се предпази само ако не прави лошо на никое живо същество.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има хора,които не ги лови магия - тези хора просто не вярват в съществуването и.

От проклятие човек може да се предпази само ако не прави лошо на никое живо същество.

Права си,така е - самата мисъл че може да ти направят нещо лошо - сама по себе си е автомагия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Права си,така е - самата мисъл че може да ти направят нещо лошо - сама по себе си е автомагия.

Ъмъ като разбереш тая работа вече е късно.

Поне 1 път трябва да съ самоумагиосаш. :rolleyes:

Редактирано от novobranec (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Магии и проклятия са пълни глупости. Учете йогистка философия и ще знаете как се прави и как да се предпазите. И най-важното ще натрупате духовен багаж, така че да не ви се иска да наранявате. Един добър старт дава това четиво http://www.scribd.com/doc/11878722/-14-

Редактирано от PET2 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А знаеш ли как се осветява вещ? Защото като не знаеш ходиш някой да го осветява кръста, нали? И обикновено имаш осветен кръст с фенерче ;) Осветена вещ е такава заредена с Прана. Удивително, но йога казва и това. Само че, изисква да се посветиш на философията. С клъвване оттук оттам е доста трудно. Който иска да прави магии, но ако искате истински заклинания способни да отворят дупка в облаците над главите ви или психично въздействие, само йога ви спасява. Ако искате късмет във всяко начинание, само йогистата философия ще ви даде учението. Всичко друго е празни приказки. Странно защо ли гледам на разните магьосници като на продънени тъпани!? Защото Йога е много повече от магия. Всяка магия се прави с помощта на Кундалини. Темата за Чакрите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само да вметна за последно една молба към магьосниците и вещиците с крайно материална нагласа в живота. Горките те. Уважаеми ...., страйте се да мислите позитвно. Не правете проклятия срещу никой, още повече срещу човека който ви моли за това. Проклятията винаги се обръщат срещу човека който ги е изрекъл. Ако не в този живот, то в следващия и последващия абсолютно задължително. Мнозина от вас не знаят как да противодействат на собствените си действия, но ако изпитвате слабост към философията на Айкидо, Карате, Кунгфу и т.н. със сигурност ще научите доста за принципите. :eek: Поздрави от човека върху който се сипят всички проклятия :) Никога на са ми били проблем. Умолявам ви, мислете позитивно. Ако не знаете как, вижте го от някой от постовете ми от хронологията ми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По темата за магиите и проклятията можете да видидте едно видео тук http://egologia.bg/tv.php?tv=177 времеви интервал 00:21:44 - 00:26:50 Ако искате изчакайте да Ви се зареди лентата и направо си пуснете видеото за видимата негативност.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Този ми прилича на Волен Сидеров и в мимиките и в начина на говорене. Много му е примитивна тактиката. Тя по принцип не е негова. Такива шишенца са ползват масово в източния шаманизъм, а можеш да ги откриеш и в местния фолклор при така наречените бабини деветини. По принцип действат чат-пат, но толкова много други неща има които е необхомо да знае човек. Това със шишенцата е крайно недостатъчно, а и има опасност човек да си навреди. Всеки излъчва енергията с която е зареден емоционално. Точна за това се променя водния развор. Всяка материя е податлива на емоция, но водата най-податливата материя намирана в естествено състояние навсякъде в природата. Много го е обощил понятието емоционален срив. В действителност психологията познава много видове емоционален срив. Аз самият съм изпадал в такова състояние по време на пубертета, та чак до края на следването ми. Съпътствано е със свръх ниско самочувствие, скрупули, и аха аха да станат на комплекси. Не вярвах на подобни шаралатани, а само на себе си. Има си естествено противодействие на това. Нарича се Спорт, Секс и Смешки :) Всъщност спортът е основата. Психиатрията казва, че има хормони на настроението, чиито понижени нива могат така да объркат човек, че той да изглежда като че ли не е със всичкия си. Неврохирургията пък споделя истината, че мозъкът влияе на химията на тялото, а химията на тялото - на мозъка. И това е неоспорим факт. Серумите на истината в стаите за разпит на политически затворници не са измишльотина. Но те се ползват рядко. Следователите така обработват заподозряните, че без проблем измъкват истината. А Сергей Антонов заради инциденто с Папа Йоан Павел ІІ, какво мислите че го правиха? Върнаха го като развалина. Но той не се е предал. Естественото балансиране на хормоналните на стреса и настроението е най-добрата практика. Един голям шоколад решава този проблем изведнъж, но за кратко. Обаче пораженията които оставя върху зъбния емайл могат да не са много приятни :P Преди дъвчене на дъвки е необходимо всеки добре да си измуче шоколада от зъбите и някой залък хлебно изделие ако има, би подействало като гъба за да дообере останали шоколад. Чак после дъвка. Иначе ефекта от Orbit не е съществен. Трябва да се намали консумацията на тежки храни като месо - свинско, телешко. Пилшкото и рибата не пречат. Спортът трябва да се практикува активно в продължение на 2-3 години. Става дума само за индивидуални спортове. Целта е да разредите негативната енергия около себе си, така че да не наранявате никого. Просто да я върнете в природата. Спортувайте докато ви е кеф, без да се претоварвате. Ако не ви е кеф, създайте си го: 1) маратонско бягане. Поне 12km на ден. През 1,2 или 3 дни. Не е необходимо чак толкова много вода. 1 малко шишенце 500ml е достатъчно за загрявката през първите 2-3km и за цялото бягане. 2) маратонско колоездене. Поне 30km на ден. Отново през 1,2 или 3 дни. 3) плуване. Кроу е един страхотен стил, който развива отлично капацитета на белите дробове, без да раздува гърдите. 4) Скуош. Дори и да нямате скоуш зала (10лв на час) можете да поблъскате и в някоя стена дори и с обикновена тенис топка и ркета. 5) Бойните изкуства също решават тези проблеми. Когато човек спре да спортува за дълго време, трябва да се измени режимът на хранене. Многото храна не решава проблемите, а напротив тя затормозява организма. Абе има си цака. Груповите спортове не са най-желателната практика ако чувствате, че имате такъв дисбаланс. Опитвайте се да спазвате йогистко дишане. Това дава много сили - както физически, така и психически. Ефекта от пълното йогистко дишане е подобен на ефекта от прозявката. А медитацията е абсолютно необходима за случая, дори и за да си намериш приятели в чиято компания да не се отличаваш по нищо, но да си необходим на компанията. На кратко, това е решението на проблема. Дългото изисква да ми дойдете на часовете по йога, но аз никога няма да получа сертификат с тези си нестандартни практики. Така, че няма как да ме посетите ;) Боя се, че единствено нагоре из Хималаите биха ме разбрали какво искам да кажа. Надолу папагалите са толкова много че ме задушават, и губя желание да се боря с тях. Всичко се оправя с медитация и понякога помощни практики, и понякога лекарства. Медитацията отваря пътищата за лекарствата. Ти просто пренасочваш векторите на тялото си. Научаваш се да се грижиш за него и да го командваш, а то се учи да слуша своя собственик.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По темата за магиите и проклятията можете да видидте едно видео тук

http://egologia.bg/tv.php?tv=177

времеви интервал 00:21:44 - 00:26:50

Ако искате изчакайте да Ви се зареди лентата и направо си пуснете видеото за видимата негативност.

Ще си дръпна видеото от сайта, когато ми е криво да се развеселявам.

А сега сериозно. Как може нормален човек дори за миг да повярва на този измамник ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще си дръпна видеото от сайта, когато ми е криво да се развеселявам.

А сега сериозно. Как може нормален човек дори за миг да повярва на този измамник ?

За всеки влак си има пътници, а и в отчаянието си хората се ловят дори за сламката.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

то беше добре този дето е отворил темата да даде определение за магия.

щото така всеки казва нещо , но го отнася за собственото си разбиране на думата магия.

Много неща дето днес са ежедневие преди 100 години биха били чиста магия,а преди 200-300 години и клада щеше да има.

та какво е магия сподред вас?

добавка:clap:източник)

По време на футболен мач в Конго единият от вратарите се опитал да направи върху терена магия за спечелване на мача.

Това обаче довело до масов бой между феновете, в който загинали 11 души.

Силите на реда се опитали да въдворят ред, но били засипани с камъни. Наложило се да използват сълзотворен газ, зрителите пък се втурнали към изхода и се изпонамачкали.

и ще малко(източник)

До 1998 година мачовете в Африка се провеждат при неизменното и официално присъствие на заклинатели. Черната магия обаче стана подсъдна след случая през 2002-а, когато по време на турнира за купата на африканските нации легендарният камерунски вратар Томас Н'Коно беше повален на пистата от двадесетина полицаи при победата над Мали на полуфинал. Трикратният участник на световни първенства беше обвинен, че спретнал "странни контузии" на съперниците.

Редактирано от орегон (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как да се предпазим от магии и проклятия? Ще споделя личния си опит. Има един абсолютно сигурен начин, но не е много евтин. Това, което ви трябва, са здрави, високи кубинки с троен или четворен шев, подметка от вибрам и задължително със система за вентилация и вътрешност от гортекс, за да не ви се спарват краката, като ги носите лятото. Обувате ги всеки ден, като излизате от къщи и гарантирано нямате проблеми с магии и проклятия. В момента, в който някой баяч/гледачка ви приближи и започне да ви обяснява колко сте омагьосан(а) и как само той/тя може да ви помогне, с всичка сила му/и теглите един здрав шут четири пръста под коляното. Там се намира тибията, най-болезнената точка на човешкото тяло. При всички случаи магьосника/цата се срива на земята и започва да квичи на умряло. След това - каквото ви е на сърце - шут в бъбреците, в ребрата, в зъбите... Все пак избягвайте да ритате в задната част на главата, ако наоколо има свидетели или камери. Добре е да си носите и един спрей сълзотворен газ в джоба, за в случай, че от някъде излязат мургавите сънародници на магьосника и се опитат да се разправят с Вас по не толкова мистичен начин :down:

Редактирано от mr_nobody (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само с мисълта. Чрез невярването във фалшивите, и чрез молитвите срещу истинските.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По темата за магиите и проклятията можете да видидте едно видео тук

http://egologia.bg/tv.php?tv=177

времеви интервал 00:21:44 - 00:26:50

Ако искате изчакайте да Ви се зареди лентата и направо си пуснете видеото за видимата негативност.

Понеже по-горното предаване вече не е във видео архива на втория сайт за Егология, можете да видите видеото за видимата негативност тук

http://egologia.bg/tv.php?tv=139

времева рамка 11:04 - 16:13

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А знаеш ли как се осветява вещ?

В църква,и поп ти чете.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен като не допускаме близо до себе си злобни и завистливи хора.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен като не допускаме близо до себе си злобни и завистливи хора.

А така... Как различаваш злобните и завистливи люде от не-злобните и не-завистливи такива и как спираш достъпа им до теб?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А така... Как различаваш злобните и завистливи люде от не-злобните и не-завистливи такива и как спираш достъпа им до теб?

Човек се познава по делата.Направил ли ти е някой лошо,най-малкото е глупаво да го допуснеш пак близо до себе си.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...