Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, днес си бях инсталирал Avast Cleaner, и след неговото използване компютъра ми започна много да се претоварва и да забива ужасно, дори и при минимален брой работещи процеси. Само в "Безопасен режим" няма никакви проблеми. Пробвах да си възстановя системата, но се оказа че Avast Cleaner ми е изтрил всички точки за възстановяване на системата...

Някакви идеи как да се справя с този проблем?

В момента даже пиша темата в "Безопасен режим", защото в нормален режим браузърът забива страшно много...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, ioannidis написа:

Здравейте, днес си бях инсталирал Avast Cleaner, и след неговото използване компютъра ми започна много да се претоварва и да забива ужасно, дори и при минимален брой работещи процеси. Само в "Безопасен режим" няма никакви проблеми. Пробвах да си възстановя системата, но се оказа че Avast Cleaner ми е изтрил всички точки за възстановяване на системата...

Някакви идей как да се справя

Посети антивирусния отдел и изпълни указанията в тази тема, за да се провери дали системата ти е инфектирана. Ако е чиста, но всичко е омазано правиш чисто нова преинсталация.

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Емил Костов написа:

Посети антивирусния отдел и изпълни указанията е тази тема, за да се провери дали системата ти е инфектирана. Ако е чиста, но всичко е омазано правиш чисто нова преинсталация.

Благодаря ти за помощта

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виж в инсталираните програми, дали този аваст не ти е инсталирал и други програми, за които ти не знаеш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване