Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Понеже наближават европейските избори, а може би и предсрочни парламентарни, то нека има една тема за това, за да спестим усилията на някои колеги, които пишат в десет теми едно и също.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вярвайте, че изборите променят нещо! Трябва бойкот на изборите и затвор за всички депутати и близките им.

57393023_10218720587189579_6764597555901

56990386_2140004356054065_19710068734862

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всички там са еднакви крадливи......

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Къде не са крадливи? Който е влязал в политиката работи само за себе си, един няма да работи за народа. Кой апартаменти, фирми, земи, държавни поръчки, банкови сметки, вили и така нататък. По-крадливо и корумпирано правителство като сегашното не е имало. А ето ги и тези хубавци:

56935150_2362597693958736_59961097478020

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Mного добра листа. Аз се двоумя между БСП и Възраждане, но ще видим накрая. Включването на Иво Христов в листата ме изненада приятно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Евролиста на БСП или на Решетников ? (Видео)

Иво Христов, който хули ЕС в пропаганден руски филм, отива в Европарламента

https://breaking.bg/analizi/евролиста-на-бсп-или-на-решетников-видео/?fbclid=IwAR2ezJUNSm5sQFzRG08voVKVkrWFj8RtdhU7uAhKwxdAq-1CHskIbNVhIuI

Шпионин, ДС, шпионин, ДС

https://breaking.bg/politika/борисов-за-листата-на-бсп-шпионин-дс-шпионин-дс/

Невиждано: БСП с трима агенти на ДС в листата за европарламента

Румен Гечев, Велизар Енчев и Емил Георгиев са предложенията, които направи Корнелия Нинова

https://www.faktor.bg/bg/articles/nevizhdano-bsp-s-trima-agenti-na-ds-v-listata-za-evroparlamenta

И от ГЕРБ и СДС :

https://nova.bg/news/view/2019/04/14/247078/платформата-на-герб-и-сдс-за-евроизборите-кохезионната-политика-миграцията-и-отбраната-сред-приоритетите/

1555243407.jpg

Ми то избора мисля е ясен...

Редактирано от miro20 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

@Тoни Ти май нищо не схващаш от коментарите или си на хранилка там или си много заблуден да гласуваш изобщо!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Никой да не гласува да видим какво ще правят.

Лошото е че тази красива страна, загива ден след ден.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Негласуването води до запазване на статуквото. Не случайно десет години подред имаме едни и същи лица, които се въртят.

Следете кампанията и дайте гласа си. Дори и за някоя малка формация, която споделя вашите виждания.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Негласуването помага само на ГЕРБ, БСП и ДПС. Напротив - трябва да се гласува.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ГЕРБ представя политическата си платформа за евроизборите. Борисов отсъства

Цитат

За водач на листата на 31 март бе избрана настоящият български еврокомисар Мария Габриел, а останалите кандидати са: 2 – Андрей Ковачев, 3 – Андрей Новаков, 4 – Ева Майдел, 5 – Асим Адемов, 6 – Александър Йорданов от СДС, 7 – Лиляна Павлова, 8 - Емил Радев, 9 – Ивелина Василева, 10 – Марин Захариев, 11 – Иво Ралчовски, 12 – Младен Шишков, 13 – Николай Диков, 14 – Камен Костов, 15 - Йоана Йончева-Фильова, 16 – Жечо Станков, 17 - Илия Лазаров от СДС.

Оцветените в червено нямат шанс, за другите не мога да преценя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На мен ми е интересно едно нещо. Какво е това, Габриел, Майдел и защо разбрахме за съществуването им сега, когато наближиха евризбори. Едни Джамбазки и Бареков бяха по дейни от тези.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Точно на такива заблудени като вас рачитат, за да гласувате - като не гласуваш си помагал на другите. Тези измишльотини ги разправят преди всички избори. Ако изборите променяха нещо, щяха да ги забранят. Докато не се премахнат всички партии и политици ще сме така, че и става все по-зле. ВСИЧКИ партии представляват една и съща власт.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Tи като си просветен и не гласуваш какво се случва? Избирателната активност показва, че има много като теб. Какво променихте?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Тoни написа:

На мен ми е интересно едно нещо. Какво е това, Габриел, Майдел и защо разбрахме за съществуването им сега, когато наближиха евризбори. Едни Джамбазки и Бареков бяха по дейни от тези.

Тези двечките никога не са защитавали интересите на България, но явно са удобни за ГЕРБ.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съдейки по фамилиите, те са известни сред мъжете в европарламента. Ние може и да не ги знаем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Тoни написа:

Tи като си просветен и не гласуваш какво се случва? Избирателната активност показва, че има много като теб. Какво променихте?

А ти и аз като гласуваме ? Какво сме променили или ще променим ? Разбирам да има някакъв избор ,а то там К***и п****и г**** . Егати избора....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Избирателната активност няма и 30%.  Няма как.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, Мойра написа:

Борисов отсъства

Само дето "изненадващо дойде" както казват. :)

Доста добра реч дръпна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Речите му са добри за неграмотната маса, която му се явява електорат.  Простак и демагог с речник на човек, който не е завършил гимназия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

И мен ми е странно как някой може да харесва ..."шпионин ДС шпионин ДС" в кандидатите, или да харесва доказан икономически рушител-некадърник какъвто е вицето на Жан Виденов... и ли другия дето плещи за рашистките медии анти-ЕС тези /а сега ще ходи да работи там, ама за Решетников ли не знам/  , ама... ко да кажа... все "умен" електорат сте... :)

Редактирано от miro20 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, miro20 написа:

И мен ми е странно как някой може да харесва ..."шпионин ДС шпионин ДС" в кандидатите, или да харесва доказан икономически рушител-некадърник какъвто е вицето на Жан Виденов... ама... ко да кажа... все "умен" електорат сте... :)

https://bivol.bg/wlborisov.html

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само дето никой не гледа грамите а се говори за всеобщо признание и във Вашингтон, и в ЕС , или както ББ изброи... :

https://www.monitor.bg/bg/a/view/borisov-pred-aktiva-mnogo-trojanski-kone-shte-vljazat-v-ep-sled-evrovota-162483

Цитат

"Бях притеснен за партията, но сега като ви гледам, много хора могат да теглят нагоре",

каза още той. 

Иначе покрай коментарите за листата на червените, премиерът изтъкна, успеха  на БГ председателството, което се признавало от всички в ЕС и се давало за пример. Именно в тази връзка той отбеляза, че срещата ЕС - Турция е била в София, докато тази с Китай вместо в съседна Румъния била в Брюксел.

Финансовият министър Владислав Горанов във Вашингтон пък подписал със Световната банка да направят изнесен център в София. В същото време в Пекин пък са взели решение глобалният мозъчен тръст 17+1 да бъде пак в София.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не бива да гласуваме масово! Ако не се съберат определени проценти (до колкото си спомням 50) избирателна активност, изборите се считат за невалидни. Това трябва да е нашия протест срещу сегашния политически елит. На всички ни е ясно, че България не е независима държава, ако народът бойкотира изборите, отвън ще сменят политическия ни елит. 

И все пак предпочитам всяка една партия пред ГЕРБ. Вече гледахме коалиция между ГЕРБ и СДС, не си изкараха мандата. България изгуби милиарди, самия Борисов се изненадва и се учуди как след всичките им грешки все още има амеби, които гласуват за тях. Хайде ГЕРБ да хванат да си починат малко, че не им остава време да си посетят апартаментите от толкова работа. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Soviet Soldier написа:

Ако не се съберат определени проценти (до колкото си спомням 50) избирателна активност, изборите се считат за невалидни.

Доколкото знам, не е така.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от А.Х.Т.sekirata
      Fire in Notre Dame Cathedral in Paris, France (April 15, 2019)

• от Soviet Soldier
      Владимир Волфович Жириновски, краен руски националист и лидер на политическа партия ЛДПР, заяви в свое предизборно изказване, че Русия в момента технологически превъзхожда НАТО с 10 години и е готов да нанесе превантивен удар по САЩ и Европа, ако бъде избран за президент.

• от Viktoria Nikolaeva
      Здравейте, трябва ми отговор на посочения въпрос. Как глобализацията влия на качеството на живот, кои са положителните и отрицателните страни?
      Благодаря!
    • от acnekt
      https://www.bundestag.de/#url=L2Rva3VtZW50ZS90ZXh0YXJjaGl2LzIwMTcva3czOS13YWhsZXJnZWJuaXMvNTI3MDU2&mod=mod493052
      След милионният наплив от емигранти, след множеството атентатори в Европа, след много терористични нападения в Европа. Някой все още изненадва ли се, че Европа се ориентира все повече в крайно дясно управление. Аз лично не. И Германия пое, тя не престанно бе в крайно дясно, но поне тази година 2017  вече и официално.
      Но все пак да честитим 4 победа на Ангела Меркел с 33 процента.  Партньорите на Ангел Меркел и нейната партия CDU/CSU  социалдемократическата партия спечили 20 процента. 
      И сега нещо уж ново. Крайно дясната партия AfD  е трета по сила влиза в парламента с 13 процента.
      И така колко места в Бундестага.  246 места за CDU/CSU,  153 места за социалдемократическата партия SPD, и 94 места за крайно дясната партия AfD.  
      Друго интересното е че FDP Свободната демократична партия отново е в Бундестаг с 90 места. Което през 2013 година няма ни едно място, защото събраха едва 4,8 процента през 2013 година
      https://www.bundestag.de/parlament/plenum/sitzverteilung_18wp
      Както виждате местата в Бундестаг са се увеличи с още 78 места.
      Процентът на гласуване е по-голям от 2013 и е 76,2 процента. През 2013 година е бил 71,5 процента. Право на гласуване са  имали 61, 5 милиона немски граждани, от които 6,3 милиона са с е/имигранти. 42 партии и 4828 кандидати желаещи  за Бундестага.
      Най-много гласоподаватели има в Берлин, Байерн и Баден-Вюртемберг. Почти всеки трети е гласувал чрез пощата или Briefwahl.https://de.wikipedia.org/wiki/Briefwahl
      В Берлин освен избори се решаваше дали да затвори врати летището в  Berlin-Tegel Otto-Lilienthal.
  • Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване