Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

преди 15 часа, NIKISHARK написа:

Между другото - фейкнюз.

От нагли по нагли лъжи и измишльотини :) 

https://faktor.bg/bg/articles/novini/balgariya/s-lazhi-i-manipulatsii-ot-vazrazhdane-si-pravyat-izbornata-kampaniya-na-garba-na-natsionalniya-interes

Според експерти от МОН груба предизборна манипулация е твърдението на "Възраждане", че спрели семинарите, защото те отдавна са приключили.  Тежка манипулация са и внушенията на въпросната партия, че се отричало съществуването на  османското робство. Това не се твърди никъде – нито в новите програми, нито от лекторите на семинарите. Целта на „Възраждане” обаче е да се настройват и скандализарат българите. Поведението им е гавра с историческата памет, която се употребява за политически интереси. Напълно голословни са и твърденията на лидера на формацията за някакво участие и съпричастност на Отворено общество и фондация „Америка за България” – реализирането на новата програма е единствено в правомощията на МОН. Манипулативни са обясненията на Костадинов, че министърът се ангажирал да изгони двама от преподавателите  -   Рая Заимова и Лъчезар Стоянов, които заплашвали обучаваните учители. Това няма как да се случи, поради простата причина, че курсът отдавна е приключил, а и реално няма никакви основания за такава саморазправа.

Не знам колко малоумен трябва да е човек за да вярва на толкова агресивна фейк пропаганда на безродниците от "Възраждане"

Това го споменах още отпреди когато започнаха да лъжат за програмите и обученията за които никой не знаеше /щото няма такива/  , освен твърденията на фейкометите

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Възраждане се очертават сериозен фактор, който ще доубие бутиковата десница и миро ще бъде уволнен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Да, сериозен фактор са. Няма спор. В българското медийно пространство рядко могат да се видят по фрапиращи лъжи и дезинформация.

Подобен стил на фейкомятане на повечето е непознат, но поне за мен и на база това което съм цитирал като рашистка дезинформаия и методи през годините , определено виждам общи признаци :)

Просто рашистите и модераторите от студио-Решетниоков прехвърлиха парите от изтъркания вече Сидерович към нови по радикални проекти като рашистката организация "Възраждане" .

:)

А да...  как точно ще се отрази това на теб, мен не ме интересува :)  Не знам защо за теб все на Миро "оная работа" ти е в устата :) 

Редактирано от miro20 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Тoни написа:

Възраждане се очертават сериозен фактор, който ще доубие бутиковата десница и миро ще бъде уволнен.

За Миро не знам дали ще бъде уволнен за теб и колегите ти "леви" тролове не ми е ясно защо ви държат. Само сипете глупосто които отвращават умните хора така че правите повече пакости на работодателите си отколкото допринасяте ползи. А ако разчитет на глупави гласоподаватели в този форум такива няма ако не броим подчинените им.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ау, някой го боли от смъртта на '' синята идея''. Спокойно, остава ти книгата на Костов. Да си спомняш с умиление как си врещял '' времето е наше'', за да може по-умните да се накрадат за ваша сметка.

Времето вече не е ваше. Вашето мина.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Тoни написа:

Сранно.... нали както знаеш, ГЕРБ не пропускат и на козуначета да лепят символики и надписи... тук що не видях нито един надпис ГЕРБ ???

Да, някой се провиква "Само ГЕРБ" .. ама как така са пропуснали да се окичат и да се види че е предизборно мероприятие ? :)

Направо е за уволнение организатора на тази гербер-ска предизборна кампания. :)

АКО е таква де. Но се съмнявам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, Тoни написа:

Ако герп паднат от власт бай Мирчо ще се пребоядиса още на следващия ден... за пореден път.:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И кога е имало "друг път" че и "за пореден път" ? :) :) :)

Тоя Миро много ви бърка в ... здравето .. :laughing4:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 минути, miro20 написа:

Сранно.... нали както знаеш, ГЕРБ не пропускат и на козуначета да лепят символики и надписи... тук що не видях нито един надпис ГЕРБ ???

Само за един истински инженер в странно, че няма банери на ГЕРБ в някаква изпаднала циганска махала.

преди 4 минути, gagodrago написа:

Ако герп паднат от власт бай Мирчо ще се пребоядиса още на следващия ден... за пореден път.:)

Той е по принуда гербаджия в момента. Иначе троли в полза на полуумрелите десни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Тoни написа:

Само за един истински инженер в странно, че няма банери на ГЕРБ в някаква изпаднала циганска махала.

Е по какво да разбера че е мероприятие на ГЕРБ ? ?  :) :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

дето гиняма  :)

Аз пък си мисля.. дали това не е клипче на .. примерно .. Тони, Бай Кольо, gagodrago и др, които са се събрали на софра и единия се провиква "Само ГЕРБ" ..

Защо не ? :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:offtopic_s:

Колкото по-малко време остава до избора,толкова повече се оформя (активизира) един образ в "Политика" със "небесно оранжев оттенък "  и пръст в устата.....Значи,ако не е този от 24-та секунда...тогава е операторът...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 52 минути, miro20 написа:

дето гиняма  :)

Аз пък си мисля.. дали това не е клипче на .. примерно .. Тони, Бай Кольо, gagodrago и др, които са се събрали на софра и единия се провиква "Само ГЕРБ" ..

Защо не ? :)

Имаше такъв лаф: "Една патка мислила, мислила, и умряла".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Забелязва се, че майбасите от шопско вече налазват из циганските махали. То не просто голям кокал властта, ами единствения останал в тази държава.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първо им бутат къщите, после им дават кебапчета и бира. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Цитат

Това фолксвагени, това ключалки за заден капак в Русе, това шасита за беемвета у Шумен, скоро и ауспуси за Мерцедеси, това два завода всеки ден, това тунели през Шипка и невиждани по височина виадукти, това пенсии на калпак, кеф ти в евро, кеф ти в долари, това морета у Търговище, кеф ти Черно, кеф ти Егейско, а догодина на Черни връх, това хъб до хъб с американски газ, това 10% брутен вътрешен продукт на всеки 6 месеца…, ето и Папата почти е готов да стане православен…
А тъпото население се върза на едни 800 дни.
И от това се тръгна.

«Най-много се лъже преди избори, по време на война и след лов.» ,- Ото фон Бисмарк

Богомил Бонев, бивш министър на МВР във Фейсбук

Всички сменят реториката преди избори. Почват да звучат еднакви, все едно до вчера и днес дори не са управлявали страната. Ловци на късопаметни души! Гледам, че и Симеонов се превъзнася. Тези не разбраха ли, че откакто се коалираха с ГРОБ станаха ходещи мъртъвци като един тук във форума? Аман! Лошото е, че винаги е за наша сметка.

Иначе не може да се отрече, че Каракачанов е достоен предводител на разпасаната ни армия! С 1200 лв. на месец живеел!

Костов падна. Царя падна. После падна и тройната коалиция. Ще падне и Борисов. Въпросът е кой ще го замести? Но да пада, по-скоро да пада и никога повече да не става, а да се утаи... защото и без това си е чиста и проста утайка!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е  за агент "Иван" не се притеснявай. От съседната тема бяха публикувани някои "забравили" да декларират доход, та жена му конкретно на тоя  имала 55 хил. годишна заплата :) "забравена " за деклариране 

Относно изборите... странно защо всички приеха кампания все едно са наши избори .

Това е за ЕП бре.

Тук , казано на прав текст, говорим как и кого да направим легален милионер / защото по заплата и отпускани средства, тези хора официално си стават милионери/ . Не че това е лошо, напротив. Но всичко се преекспонира през призмата  все едно правим парламентарни избори.

Е не.Не са парламентарни, освен че се пробва "лакхмуса" за бъдещи такива.

Или да го кажа и по друг начин - партиите в момента "осребряват" своята благодарност към заслужили за тях, люде.

Йончева например, защо според вас е водеща в листата на БСП ? Ми просто толкова много работа свърши за пропагандата и фейковете на БСП, че трябва да се награди някак си .

А Певски на ДПС ? Просто да се скатае и да си взема вече легализирани милиончета , Плюс недосегаемост и имунитет от съдилищя, свобода на пътуване  и т.н.

пп

Всъщност, не знам кое е по нагло... Дали Пеевски в ЕП, или  вкарания в листата на БСП агент "економов" /Р.Гечев/ по известен  като министър в довелото до просешка тояга народа, правителство на жан Виденов.

Мисля последния е върха на наглостта и безочието в БСП.

Междувременно в Арена Армеец :

https://breaking.bg/politika/15-000-души-в-арена-армеец-подкрепят-герб-и-манфред-вебер/?fbclid=IwAR2VKZBi7VJGEWdzfTbPj_cfAu8GlN2b6rLxFccmYbdyCjLNSapbMV3DTAc

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Европа днес ......и още :

Избори ? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Санкциите не били повлияли на рф. 2018г. Чудесно. Хвала ! Само че какво общо има с изборите 2019г в БГ за ЕП ??

Ах да... Кедми споменава Бъглария че ЕС са рзрушили  икономиката ни, пл=с още няколко страни . По голяма простотия не бях чувал.

Или май само аз ти гледам простотиите дето публикуваш :) :)

Тези твои любимци защо не се заемат с далеч по фрапиращите разногласия и утопичности в "Евразийскя" съюз ? :)

Или да обсъдят рекордния отток на капитала от РФ ? ?  https://www.kommersant.ru/doc/3974381?utm_source=yxnews&utm_medium=desktop

По е лесно да се плюе нещо далеч от тях  :) 

пп

Докато плюе загниващия ЕС , не му пречи и на този твой водещ пропагандист Соловьов да държи две вили в загниваща упадъчна Италия Всяка на стойност около 1-1.5 млн евро.

Смятай как ти пудрят мозъка а ? :) :)  чиститу....

преди 4 часа, by_chechi написа:

Избори ?  

Мдааа Избори ли ? не чечи, плещиш пропаганда щото за тези пропагандисти които цитираш с вили и майбах-ове в Европа, ти си шаран.

Чиститу.

пп2

Пардон, първата му вила в Италия е за 9 млн.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Борисов: В четвъртък или петък ни готвят нов Костинброд

Ако пратим тези престъпници в Европарламента не сме българи!

Бог да пази България!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Права си Мойра . Такива които спретнаха ченгесарското мероприятие Костинброд , които искат да вкарат фейкомети като Йончева, които искат да вкарат икономиста Румен Гечев ,  направил милиони българи просяци като министър на Жан Виденов, и които нямат грам градивно отношение към Европа, нямат място там.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 17.05.2019 г. в 10:07, Тoни написа:

Не знам на Борисов какво му готвят, но от "Възраждане" твърдят, че са ги предупредили за готвена провокация срещу тях идната седмица. Мръсна игра - че били купували гласове или нещо подобно. А всички знаят кой купуваше гласове на последните избори. Ето го видеото от Казанлък от четвъртък:

https://youtu.be/I5zrONAM0V0?t=7037

Ще видим доколко ще се оправдае слухът. Но може и да сменят тактиката, при такова предупреждение.

Иначе някои хора обвиняват "Възраждане", че били руска партия. А те натискат за въвеждане на американски закони:

https://youtu.be/I5zrONAM0V0?t=3689

Да не излязат американофили :)

преди 22 минути, miro20 написа:

Казал Миро-ментата (aka "лъжливото овчарче"). И ние следва да се заинтересуваме ли? Въх. Ама щом ти е кеф, валяй се в нечистотиите на Борисов!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия.