Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

преди 35 минути, Lumberman написа:

Казал Миро-ментата (aka "лъжливото овчарче"). И ние следва да се заинтересуваме ли? Въх. Ама щом ти е кеф, валяй се в нечистотиите на Борисов! 

Кое конкретно е "лъжа" ?  за фейковете на Йончева ли, или за това че Румен Гечев е в листата, и който е известен с това че със Жан Видеонов  направиха невиждана криза  ? И че сега се предлагат за евродепутати ? Или червеното мероприятие Костинброд ?? Незнанието не е аргумент. татуирай си го някъде.

:)

Не, не съм казал точно ТИ да се "заинтересуваш" . Гледам си се увлякъл по феййкометите от Възраждане. Странно е как все едни и същи се връзвате на едни и същи схеми на фейкомети .

Проблема си е твой :)

Редактирано от miro20 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кой знае какво са намислили и тоя път.. от няколко дена всички герберасти и троловете йм пишат за Костинброд. Тоя път мисля, че вниманието йм е насочено в машините 😥

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, miro20 написа:

Не, не съм казал точно ТИ да се "заинтересуваш" .

Миро, Миро, хептен ти падна рейтингът! Когато се регистрирах във форума преди повече от две години, ти имаше 10000 публикации и 3000 лайка, а сега имаш 19000 и 4600 лайка. А ти не ми вярваш като ти казвам, че при теб няма грам развитие :)

Ама докато ония са верни да ти плащат, ти трябва да си верен да им служиш, нали така?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Една статия на Явор Дачков от 2014 г.:
https://bultimes.com/костинбродската-измама-на-герб/

Цитат

Този текст е писан през 2014г. Истината за едно от най-очевидните безобразия в историята на изборите в демократична България е на път да бъде подменена. Лъжата, настанена на нейно място, вече започна да се употребява като пропагандно клише, скрито зад лишените от смисъл думи „Костинбродска афера”. В последните дни все повече политици и анализатори я употребяват като нещо лошо, което, забележете, е било насочено срещу и е ощетило ГЕРБ и което не бива да се повтаря на предстоящия вот. Всъщност става дума за грандиозна фалшификация, подготвена от ГЕРБ, която бе разкрита най-вече заради политически интереси, които няма да разглеждам в този коментар. Допускам, че е възможно осветяването на случая в Костинброд да се е случило и по волята на Цветан Василев, който вече воюваше с Борисов по онова време, както и заради решението на ДПС да управлява с БСП, но и това не ми се струва толкова важно. Същността на скандала се състои в неоспоримия факт, че Борисов и Цветанов напечатаха близо 400 000 бюлетини с очевидната цел да подменят вота. Дали са лъгали така и на предишни избори? Наивно е да мислим, че не са. Наивно е и да си правим илюзии, че няма да мамят и сега.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 часа, Lumberman написа:

Тука още един цитат (оня със забрадката не бил единствен):

Цитат

Основната подмяна, която още тогава започнаха да извършват самите гербаджии с помощта на медийния си слугинаж много прилича на реакцията след разговора „Мишо Бирата”. И в двата случая бе приложен класическият постулат на хванатите в изневяра: отричайте всичко и докрай, дори да са ви заварили голи в спалнята, легнали един върху друг.

„Скъпа, не е това, което си мислиш!”

Забележете ловкия израз, който се употребява. Нямат смелост да кажат директно: „Не е това, което виждаш”, защото очевидностите на голите тела могат трудно да бъдат опровергани, а започват тънка манипулация, с която да внушат, че очевидното е плод на мисълта, а оттам и на въображението, което си е измислило изневярата. „Не е това, което си мислиш.” Крайната цел е измаменият да се досамозалъже в неизбежното бягство от действителността, която му е причинила ужасна болка. След подобна наглост някои хора вземат куфарите си и скъсват завинаги с измамника, други вземат кухненския нож и довеждат нещата до истинска трагедия, но мнозинството предпочитат да се самозалъгват, да си затворят очите и да забравят, че са били измамени. В това отношение Борисов е истински шампион, който живее хилядния си живот на политик, уличаван в лъжа. В други страни заловените в измама политици трудно получават втори шанс, а само по изключения трети.

В Библията се говори за "на лъжата баща". "Когато говори лъжа, той говори своето, защото е лъжец и баща на лъжата." А Бойко за православен ли се пише?! Ама той и Миро20 е набожен, оставете! Патологични безсрамни лъжци и престъпници. А ми се пишат "демократи" и "слуги народни". Някой трябва да е много елементарен, че да им се върже. А, дано тоя път им пропаднат пъклените планове, защото те както лъжат в управлението и както крадат, същото го правят и на избори!

Адмирации за Явор Дачков.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 часа, Lumberman написа:

Доказан фейкомет.

Не знам колко малоумни хора могат все още да въртят нарицателно "аферата Костинброд" като компромат за ГЕРБ.

Това си бе чисто , класическо ченгесарско червено мероприятие на Манолова и капутБарек , което както и останалите червени фейкове си остана единствено и само фейк.

Нищо от сигналите, съмненията и т.н. за печатницата, не се потвърдиха, ОСВЕН че и нямаше как физически да се осъществят.

Чети и реви :

https://www.faktor.bg/bg/articles/petak-13/-aferata-v-kostinbrod-aktivno-meropriyatie-na-bsp-i-podvlasnite-y-prokurori-20611

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

АБВ краде от БСП 2-3% на евровота, играе в полза на ГЕРБ

Цитат

АБВ грабва на евровота 2 – 3% от БСП, личи от последните социологически изследвания. Партията на президента (2002 – 2012 г.) Георги Първанов се явява на изборите за Европейски парламент под името „Коалиция за България“, което в продължение на дълги години бе запазена марка на БСП. Така отцепилата се от столетницата формация на практика допринася за доброто представяне на управляващите, защото точно толкова – около 2% е преднината, която социолозите дават на ГЕРБ пред БСП.

Явно членовете на АБВ са от породата на ГЕРБ-аджиите.

Такива са и членовете на ВМРО и Воля.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За изборите, но и не само :

https://www.svobodnaevropa.bg/a/29956565.html?fbclid=IwAR0GuBnOvro1tFRy9NQsOTTcGn9iO_TXP-j40XOvTKoJ-basXATxXvYr9Zo

Не че тук има много интелектуалци ....  поне да видите / и разбира се, оплюете /  посланието

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

като изключим теб......ни един.:D

А най-обичам интелектуалци, които ни призовават да гласуваме за „проевропейска, продемократична и пролиберална ориентация“, като забравят, че това не е демократично!

Не може хем да призоваваш за демокрация, хем сам да нарушаваш принципите на демокрацията!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 6 часа, M.Николов написа:

като изключим теб......ни един.:D

А най-обичам интелектуалци, които ни призовават да гласуваме за „проевропейска, продемократична и пролиберална ориентация“, като забравят, че това не е демократично!

Не може хем да призоваваш за демокрация, хем сам да нарушаваш принципите на демокрацията!

Да те агитира някой да си свободен и без ограничения, не означава че нарушава правото ти /желанието /  да се самоограничиш.

Да ходиш на училище не е нарушение на "правото" ти да си тъп и неграмотен.

Не знам схванали простотията която каза.

Знам че си бленувате за любимия соц, където всичко ти се спускаше и не мислиш , дори ти е забранено да правиш усиля да мислиш... и те лъжат с лъжи за "процъфтяваща икономика и общество"

но... айде малко по сериозно :) 

Редактирано от miro20 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, ncl написа:

Костадинов се е осрал яко. Дето е коментирал един от симпатизантите му - това си е самопрострелване в крака точно. Пълно главозамайване или самосаботиране? Левски едно невинно момче беше убил и съжаляваше, а Костадинов тачи безразборно стреляне на месо. Поне да имаше контекст на клипа. Аз първо помислих, че може да е някаква манипулация, но реално е пуснал такова кратко видео. Че и държи на него.

Ако са имали някакъв шанс, след това го губят според мене.

Така не се сплотява опозиция на инат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вече понадушиха в каква насока ще е поредната манипулация от БСП на изборите

https://breaking.bg/politika/бсп-готви-саботаж-на-изборите/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-зловещият начин да се подиграем със себе си е да честваме просветата и науката на 24-ти и да гласуваме за простащината на 26-ти май.

изт.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И ти ще гласуваш за БСП , нали :)

Стокхолмски синдром.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, miro20 написа:

Не позна!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми кажи си . Аз например след обединението на сините с ГЕРБ се колебая между ГЕРБ и другите демократи, ама последните нещо се излагат съвсем ....

Според теб къде ще е простащината на 26-ти ? За мен определено е "жалките женици" /нищо лично/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, miro20 написа:

Ми кажи си . Аз например след обединението на сините с ГЕРБ се колебая между ГЕРБ и другите демократи, ама последните нещо се излагат съвсем ....

Според теб къде ще е простащината на 26-ти ? За мен определено е "жалките женици" /нищо лично/

Ще гласувам против ГЕРБ, които наложиха простащината в България.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Странна работа. КАто гледаш кампаниите , кои говорят с хейтърски език, кои се ровят за компромати, дори където няма такива, и кои говорят за европейските ни приоритети, за успехите, какво е направено, какво се прави за държавата и т.н. ?

Това във вътрешен аспект.

Да видим и от външен такъв. Кои политици са по уважавани в Европа / за които са тези избори/ ?  На кого вярват и доверяват повече  ?

Подозирам че отговорите на тези въпроси няма да съвпаднат с твоите представи и нагласи :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тука малко развитие:
https://m.offnews.bg/news/Politika_8/Razpuskane-grozi-Vazrazhdane-a-lidera-zatvor-zaradi-klipa-s-masov-r_703866.html

И коментар от К. Костадинов:

Цитат

Не за първи път ме заплашват, не за първи път пускат сигнали срещу мен в прокуратурата. И да ме арестуват, пак няма да ми е за първи път - и в ареста съм лежал заради възгледите си. Няма да ме спрете, няма да ме уплашите!

А на враговете на България ще припомня тези стихове:

"Тирани, всуе се морите,
не се гаси туй, що не гасне"

Време ни е за Възраждане! Да живее България!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Фейкомета Костадинов се прави на дисидент :)

Да вземе да обясни за лъжите си , опровергани еднозначно, но копирани и от някои тук фейкомети.

Лангурманчо, сещаш ли се ? За "обучението" и семинари дето нямало турско робство и се заличавало Русия от учебниците ? :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Голям интерес обаче към тези наши избори ти да видиш.

Потребител съм в сайтове за анкети и днес и трета попълвах на тази тема за изборите.

И трите анкети бяха от различен поръчител, различни, но обобщено въпросите се свеждаха все до едно и също - мнението за ЕС и институциите му, мнението за нашите партии, ще гласуваш ли ама що няма ....

Тия бяха немци последните, това поне пишеше като поръчител - аууууу много нервни бе - аз слагам навсякъде човки че не  харесвам ЕС тез пишат не четете... бързо попълвате , четете по-бавно хаха

добре, зер ще ми се промени мнението като ви туря човката след 1 минута

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://glasove.com/categories/novini/news/gerb-kupuvat-glasove-v-obshtina-kazanlyk-policiyata-e-sezirana

Демокрация ти да видиш! Ама пък, който наистина се продава на тия, напълно си заслужава да го грабят после. Лошото е, че и останалите страдат.

Чакам да се сезира прокуратурата и да ЗАКРИЕ/РАЗПУСНЕ партия ГЕРБ.

преди 2 часа, miro20 написа:

Стокхолмски синдром.

На Миро само БСП му е в главата и в устата. Сънува цоциалисти. Правим им реклама постоянно. Путинист и бесепар!

Прикрит рашист и джихадист, знаем си го ние!

Аз викам Борисов да пада под кота нула и всички да помагат да не се вдигне по-нагоре, така по нашенски...

Само че нали го знаете вица за Борисов и Цветанов?

Цветанов към Борисов в изборната нощ: Шефе, имам една добра и една лоша новина.

Борисов: Давай първо добрата.

Цв.: Ами печелим изборите.

Б.: А лошата?

Цв.: Лошата е, че никой не е гласувал за нас...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия.