Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

преди 2 минути, Lumberman написа:

Ами по закон не знам. Но чисто логически, при повече от половината негласували или две трети негласували, за каква легитимност може да се говори? Все едно имаме борд на директори и трябва да назначат нови работници, и се избират работници, само че само 1/3 от борда са ги избрали. Другите 2/3 не са участвали. Легитимни ли са тия хора пред целия борд тогава?

Много сложно се изразяваш !!! Ти осъзнаваш ли, че оня с деменцията още сънува червени бабички!!! На кого и какво обясняваш???За тях с по-прости приказки!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По закон ме интересува, което е важното в случая. Иначе, ако го няма разписано в закона, може и 1 000 човека да гласуват и пак да са редовни изборите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, ncl написа:

По закон ме интересува, което е важното в случая. Иначе, ако го няма разписано в закона, може и 1 000 човека да гласуват и пак да са редовни изборите.

Не, няма!!!макар по закон да има някакъв минимален процент при който изборите да бъдат невалидни!!! Ако не ме лъже паметта, има такъв критерий за минимум, но той на практика няма как да бъде достигнат!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 26 минути, Джугашвили написа:

Малко от малко не се ли осъзнавате че ставате смешни??? 30 години са минали от славните времена на България, но вие продължавате да бленувате "червени бабички"!!! Те измряха бре, комсомолец!!! Как беше, "кой не скача е мускал" , "кой не скача е червен"!!! Радвам се, че не съм от никоя от тези прослойки, радвам се, че ретроградните типове останахте само бившите партийни секретари и доносници - днес първи антикомунисти!!!

Червени бабички не означава наистина старици , а хора с манталитет като твоят примерно . Та не знам кой става смешен защото манталитет не се променя дори и за тридесет години особено на хора като теб . Те червените бабички отгледаха ново поколение от техния вид и макар да са и на 30 - 40 години те също с право могат да носят тази титла.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, ncl написа:

По закон ме интересува

Законите се пишат за "кокошки", а не за лъв и от горе ...

Закона вече е като Канона ... т.е. превърнал се е в религия ...

Но, все пак остава и пространство за тези които са "ведоми" по въпроса, но не са видими по закон ... ;)

п.п. Ако те интересува ... то ... би следвало да можеш да се информираш ... ако ли не си информиран, то от кой чакаш?!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, lsmurf написа:

Червени бабички не означава наистина старици , а хора с манталитет като твоят примерно . Та не знам кой става смешен защото манталитет не се променя дори и за тридесет години особено на хора като теб . Те червените бабички отгледаха ново поколение от техния вид и макар да са и на 30 - 40 години те също с право могат да носят тази титла.

Така като те гледам теб, не ми обяснявай, че не се променя манталитет и най-вече продажбата на съвест!!! Кога си бил съвестен и честен със себе си и приближените около теб??? Когато се кълнеше в комунистическите идеали или няколко години по-късно, та до днес, когато стана заклет антикомунист и си припиписа дисидентските тегоби на себе си, без никой да те е тормозил??? Един път продажник, завинаги продажник!!! Не ми говори за червени бабички, щото ти си от червените дядовци!!! Такива като теб трябва да ги бесят за назидание на всички, на площада, на крана и да висят със седмици, докато враните не ги изкълват!!! И пак ще ви е малко!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Джугашвили написа:

Не ми говори за червени бабички, щото ти си от червените дядовци!!!

Проблема не е в цвета. Проблема е човека, но .... вече не се решават така проблема другарю!!!

Бяха времена, но сега е ново време в което, няма значение след колко дни ил години, но за вярвам - Ще бъде това което Ще да е! Амин

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бравас бат Боко. Сега освен дупките по пътищата запълни и гласоподавателските дупки. Хак да им е. Обичат та тес ора и туй то.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За съжаление в реалния живот не е като в приказките и не винаги доброто побеждава злото!!! Специално в нашата държава, доброто никога не е побеждавало!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Честито на победителите!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, skalata_73 написа:

Бравас бат Боко. Сега освен дупките по пътищата запълни и гласоподавателските дупки. Хак да им е. Обичат та тес ора и туй то.

уфтсе, а бат Боко е уфчара

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Джугашвили написа:

За съжаление в реалния живот не е като в приказките и не винаги доброто побеждава злото!!! Специално в нашата държава, доброто никога не е побеждавало!!!

Това го говори на Хамериканците ...;)

Много си малък, за да разбираш какво е добро и какво лошо, но имаш желание ... :)

преди 7 минути, дръндю написа:

Дрънди ... пастиря ба .. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, дръндю написа:

Ти са не обяснявай, ами кажи ко напрай с онес 90 кила картофи? Кога ша ги белиш толку много ве?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, skalata_73 написа:

90 кила картофи

Подготвил съм му 200 .. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, ДиоиД написа:

... пастиря ба .. :)

Докат има уфсе, ша има и пастири баце.

Ай един по-здраф за гласоподавателите и много здраве на всички.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 29 минути, Джугашвили написа:

Така като те гледам теб, не ми обяснявай, че не се променя манталитет и най-вече продажбата на съвест!!! Кога си бил съвестен и честен със себе си и приближените около теб??? Когато се кълнеше в комунистическите идеали или няколко години по-късно, та до днес, когато стана заклет антикомунист и си припиписа дисидентските тегоби на себе си, без никой да те е тормозил??? Един път продажник, завинаги продажник!!! Не ми говори за червени бабички, щото ти си от червените дядовци!!! Такива като теб трябва да ги бесят за назидание на всички, на площада, на крана и да висят със седмици, докато враните не ги изкълват!!! И пак ще ви е малко!!!

Човек , лекувай се - сериозно съм загрижен за теб.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, skalata_73 написа:

Докат има уфсе, ша има и пастири баце.

:offtopic_s:

Те, младото не мое да различи кое е агне, кое е шиле, кое е Коч и кое Пръч .. мъ .. ай у ДКЦ-то ... :)

п.п. Вси уфсъ ... вси блеят преди да станат ма курбан ... ;)

И извън протокола, понеже е виртуано - :beer:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 27 минути, ДиоиД написа:

Това го говори на Хамериканците ...;)

Много си малък, за да разбираш какво е добро и какво лошо, но имаш желание ... :)

Хич даже не съм малък и много добре знам какво е лошо и какво е добро!!! Чисто хронологично, аз съм на 1300 години, САЩ са на 200!!! Виж ни ние къде бяхме след 200 години История и сега,след 1300!!! Виж ги и текъде са сега след 200 години и сам си направи сметката къде им е мястото и къде ще бъдат след известно време!!! Та ако има някой,който не разбира кое е добро и кое не е, със сигурност това не е моя генералисимуст!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Джугашвили написа:

Чисто хронологично, аз съм на 1300 години

Ми аз какво да направя, че съм на - 6890 години, т.е. съм на близо 14 000 години, а?! :)

Някак си съм предже Вас ... а и преди вси което може да възприемате като даденост .. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, ДиоиД написа:

Ми аз какво да направя, че съм на - 6890 години, т.е. съм на близо 14 000 години, а?! :)

Някак си съм предже Вас ... а и преди вси което може да възприемате като даденост .. ;)

Ами бива да си пиеш хапчетата, викам аз!!! В противен случай, дай си точния адрес, ще дойдат едни археолози и антрополози с бели униформи, в никакъв случай не им противоречи, дори ако се наложи да се прегърнеш сам и ти вържат ръцете отзад с някаква специфична униформа,  не се съпротивлявай!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 31 минути, Джугашвили написа:

Чисто хронологично, аз съм на 1300 години, САЩ са на 200

начи тес хамериканци, още илядо и сто години и штъ стигнат

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, дръндю написа:

начи тес хамериканци, още илядо и сто години и штъ стигнат

Махни 700!!! Може и с паузи!!! Виж ги после къде ще бъдат!!!

Ем Генка Шекерова от Нова изгорЕ!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лелелеле Скатаджиите много малък вот едвам 1 .7 % направо да затварят партията незнам при следващи парламентарни дали ще минат 1 % :D 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мани ги тия. Нещо Лиляна Павлова не е много щастлива...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега Нинова трябва да подаде оставка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия.