Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Че защо? Преди са имали 4, сега имат 5 евродепутата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 30 минути, ncl написа:

Мани ги тия. Нещо Лиляна Павлова не е много щастлива...

За мен тази дето стоеше от ляво на Лилито, а не Мария Габриел е скритата лимонка!!! Ама що не я пускат на първа линия, нямам идея!!! Явно за да няма отстрел от рано или още не е готова!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защото се пъчеше, че ще сменява статуквото, а се провали тотално.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Следващият път. Пък и тя е част от статуквото, няма какво да сменя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, lsmurf написа:

Човек , лекувай се - сериозно съм загрижен за теб.

Казано от теб, звучи като комплимент!!! Предателите никога не са издигани на пиедестал!!! И за да не бъдат поставени под съмнение моите демократични ценности, давам ти възможност да си избереш "Гуантанамо" или "Гулаг"??? Сам си избери лекарството!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 45 минути, Джугашвили написа:

Казано от теб, звучи като комплимент!!! Предателите никога не са издигани на пиедестал!!! И за да не бъдат поставени под съмнение моите демократични ценности, давам ти възможност да си избереш "Гуантанамо" или "Гулаг"??? Сам си избери лекарството!!!

Спокойно бе човек ! Изгубихте изборите и съвсем изкрейзи. Предполагам че няма да има премиални ама хората и така живеят. Примирявайте се ! Както казва Бойко бил ви е и ще продължава да ви бие докато това му харесва. Това което си мислите че сте и това което сте всъщност са две различни неща , ама така се случва когато човек не си преценява възможностите. Изгубихте и почна да бесиш и заточаваш даже хора които не са от противника а само обикновени наблюдатели.  А изборите загубихте защото просто ви липсва потенциал. Само с голи приказки не се получава. Лекарството човек е образование залягай над книжките и може в някой момент да ти светне какво трябва да правиш как да расъждаваш и как да се държиш с останалите хора на които единствената вина е че не са на твоето мнение и не мислят като теб.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще е интересно да се види каква ще е новата европейска коалиция...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Разстрел и след разстрела - червеи ...

Оттук нататък герберастите ще управляват колкото си искат и както си искат. Не Нинова беше виновна, а тези, които набутаха джендър станишев в листата и по този начин отблъснаха много хора, които ненавиждаха групировката герб.

И не мисля, че ниската избирателна активност е причина за този резултат. Лично аз познавам 7 (седем) човека, които нямат нищо общо с БСП, но са гласували за нея. Какъв е изводът? Ами че онзи си изкара твърдия електорат, а БСП не можа.

Добрата новина е, че във Франция Марин Льо Пен води, но дори и "подпалвача" да спечели, тя вече го стигна и оттук нататък на русофобите ще им се стъжни.

Живейте си живота. За предпочитане, не в България!

П.П. Инициалите герб и неговите лидери изписвам с малки букви, защото не ги смятам първо за партия и второ - за хора.

Редактирано от crazy katon
Допълнение (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Малка грешка. Ниската избирателна активност все пак е причина, но най-вече ниската избирателна активност на твърдия електорат на БСП ... или може би толкова са останали ... е, след този резултат не може да се очаква да станат повече.

Усетих, че съм допуснал грешка, докато сънувах кошмар, че герб спечелил изборите. Събудих се, а то вярно ...

За мен включването на джендър станишев е решаващата грешка, която бе допусната, а това, че за него са дадени много преференции и дори май ще измести Йончева, означава, че дървените глави в БСП спечелиха. Спечелиха станишев и герб. Да им е честито!

Редактирано от crazy katon
Допълнение (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен всичко ,което се случи на изборите беше предсказуему и НАПЪЛНО нормално! Защо загуби БСП според мен? Не може през цялата кампания да се държиш като ЗЛОБЕН , ЗАВИСЛИВ  съсед ,да отричаш абсолютно всичко ,което са направили другите , да казваш че ще промениш всичко и т.н. и хората да не се настроят срещу теб! Спечелиха тези ,които правеха ПОЛОЖИТЕЛНА, УМЕРЕНА кампания. Хората се умориха да слушат разни клюки и всякакви плювания.Бойко обиколи Бг показа, хубаво или лошо какво се прави  ,че макар и трудно , макар че има корупция  има НАПРЕДЪК! В крайна сметка това искат хората.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 минути, crazy katon написа:

означава, че дървените глави в БСП спечелиха.

БСП има две грешки: Станишев и Нинова ... Преди десет години имаше читави младежи в БСП, но определено докато кухите глави имат твърди мозъци така ще бъде в една дясно ориентирана левица.

Тук на село казват - Пак БКП-то спечели ... да .... те не разбират, че БКП и червена буржоазия са две различни неща, но някак си са прави - тоталитаризма си замина, да живее новия тоталитаризъм ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Резултатът от изборите...

spacer.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, Мойра написа:

Кратко: Европа на превзе - ша ни лекуват с мухлясало сирене произведено от френски селяни и няква химия от германските фарманестични предприятия и вси на фона на каки с яки БМВ-та и Бемтлета в цвет розе ... :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 часа, lsmurf написа:

Наистина сме споделяли и друг път и знаеш че сме на коренно противоположни мнения по този въпрос. Некоректно е да сравняваш мобилните оператори с народните избранници. При мобилните просто е дяволски трудно да си без мобилен телефон въпреки че аз лично изкарах 2 години и половина без такъв да видя дали ще устискам. След като сме карали толкова години само на стационарни телефони и не сме умрели си е възможно. Но въпросът беше че сравняваш купуване на дадена стока с гласуване на доверие за мен определено не е същото.

Просто не намерих по подходящ пример. Да го кажа и с друг пример - за да се лекуваш, не можеш да отидеш на лекар и да мълчиш. И да казваш - докторе, имам право да мълча, ак оне ме излекуваш болницата ти е скапана. :)

Не се хващай буквално за мобилните оператори или болницата, а извади принципа който искам да ти обясня.

Ето , виждаш какви са реакциите и в медиите и тук - то малко гласували, то така то онака... Ами именно ч за да има представителност, за да работи демокрацията, трябва да има по голям процент гласували.

Проблема не е че те карат задължително. А дали има контрол, далис а честни, дали няма корпоративен, манипулиран, купван и др вот. Обратния полюс е соц принципа, който е симулация на "избори" или феодални порядки, каквито наченки вече има в лидерски държави озурпирали властта. Виж турция и мачканите будни хора, мачкането на интелигенцията, учителите и т.н. които са против Ердоган.

За путлерова Русия дори не говоря... Там са толквоа нагли че не се срамуват и от публичните клипчета с фалшифициране и тикане на бюлетини в урните / даже и тук се пускаха такива от слави, представяйки ги за избори в България от ГЕРБ :)

Купуваш си хляб понеже си гладен а когато назначаваш някого както сам казваш или му гласуваш доверие или го пращаш този който му има доверие да го назначи за да може после като осере нещата да кажеш този го назначи еди кой си а не аз. Най малкото ще си чист пред съвеста си че не си допринесъл за назначаванто на некадърник.

Говориш от презумцията че ти вече знаеш кой е неадърник, кой е добър, или че този който ТИ харесваш а АЗ например НЕ, е по добър , направо най добър вариант. Е не е така !

Аз не искам да "харесвам" тоя ил ионя, да се водя за носа от кампании като по реклами от ТВ ! А искам да му вЪЗЛАГАМ и ИЗИСКВАМ.

И не, няма идеални хора и месии. Особенно в политиката. С това не си ли съгласен ? Именно това доказва че винаги избираме по малкото зло. Но трябва да имаме възможнбост да го коригираме.

А това става с ВОТ. :)

Затова и мисля че гласуването не бива да е задължително защото принудата на някой да извърши нещо против съвестта си е най лош вид насилие. И недей да ми го сравняваш само с принудата при данъците защото тогава са засегнати само финансовите интереси на индивида а тук е много по тежко става въпрос за морал. И въпреки цялото ми уважение към закона не бих отишъл да гласувам ако не ме подкарат под стража :) пък и тогава просто ще им тегля един огромен кръст на цялата бюлетина :)

Пак говориш от презумцията че знаеш кой е некадърник и правиш компромис с него. Не е така. Избора не е против съвестта си /ти/ . А оценка между някокло коня на кой да заложиш.

Против съвестта ти ще е ако някой те е изманипулирал, принудил да гласуваш ЗА НЯКОГО , платил ти е, изнудил те е , или нещо подобно, за което казах именно че е вече нарушение и най голям проблем.И е въпрос на контрол.

Та.. нищо лично, просто си разсъждавам. :) 

преди 12 часа, lsmurf написа:

Човек , лекувай се - сериозно съм загрижен за теб.

преди 8 часа, lsmurf написа:

Спокойно бе човек ! Изгубихте изборите и съвсем изкрейзи.

Преди им се чудех и аз откъде такава злоба, обиди, агресия, гаменско надменно отношение...

После просто разбрах че хората изпускат парата тук. Всичките които го правят , виждаш че просто избиват комплекси и неща които иначе в живота очевидно не могат да кажат.

Нека си разпускат :)

преди 28 минути, Мойра написа:

Мойра, аз например не се радвам на резултатите, просто защото Офшорка Милиончева така или иначе, влизаше в ЕП.

Щом хората гласуват за доказано компрометирани хора, повтарям - доказано. И за офшорките , и за схемите с КТБ , и за лъжите с които тя и БСП проведоха доста активна кампания, та... щом 23 или 25 % от хората гласуваха за тях, а не за тези които са доста по чисти и качествени като евродепутати,  е.... наистина им трябват "хапчета и операции" както  си показала :)  Или лоботомия.

Ами че Габриел я разпиля в дебата бре. Ама бсп-арските медии /които таквиа като теб само тях четат/  изрязаха от дебата Габриел и оставиха монолога на Милиончева :) 

Или наделя пак партийния принцип, а не личния, според листата. Което пак е лош принцип.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако Нинова бе мъж досега да си бе подала оставката, но уви не може да бъде Борисов, който достойно вече няколко пъти го е правил .... поемайки партийни издънки ... Но уви ... личните интриги в БСП явно са по-важни, отколкото социалния статус на българското население.

Уви партийната права успоредна на дадена крива доведе до разчленяване, а то най-вече ще проличи при предстоящите местни избори.

От тази кавга и лични взаимоотношения определено страда електората на БСП и уви .... докато няма "свежа кръв" в управлението на тази партия, то ще е така - гражданите за европейско развитие на България ще подчинят същата на Европа и де факто ни чака едно по голямо било Белгийско или не знам вече какво робство, което е някакво предателство спрямо не България, а спрямо нейните поданици. Срамота!!!

Ех, Алеко ... колко далновидност е имало в твоя граждански хумор да ги наречеш всичките Мискини ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Единствената полза от тези евроизбори за БСП е че се видя че им трябва някакво "пречистване" . Видя се че за липсата на категорична победа / нарочно не казвам провал/ им са си виновни единствено и само ТЕ.

ИЗвън бСП  няма никакви изненади, даже не мисля че трябва оставка на г-жа Лъжа. Напълно очакван резултат, Офшорка Милиончева отива като водеща на групата им в ЕП . Хем смешно хем тъжно.

Ако трябва да говорим за провал... то това е за Атака и фейкометите от Възраждане. За тях са гласували по 13 хил души . Ако трябва да има сотавки, то определено перхидролената Златка трябва да си ходи . Или да си бе останал в Москва от по оня ден  :)

И втори провал от всичките виждам - на пРезидента Радев, който активно участваше в кампанията на Корнела. Дори не казвам на БСП, а на Корнела .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, ДиоиД написа:

Кратко: Европа на превзе - ша ни лекуват с мухлясало сирене....

То , мухлясалото сирене - деликатес бре.... ! :lol6:

преди 56 минути, ДиоиД написа:

....да си бе подала оставката, но уви не може да бъде Борисов, който достойно вече няколко пъти го е правил....

Ти наистина ли си въобразяваш , че Борисов някога сериозно си е подавал оставките , че за аргумент да го изтъкваш ? :lol6:

Баси циркъджилъците-раздувки ! :lol6:

Единственото вярно и истинско е , че който може - той го прави ! Ако иска ! Да , де - циркаджилъци ! Хващат дикиш на балами.....:nono:

................................................

Браво на всички гласували - преобърнаха света на опаки ! Да им е честито ! 567207.gif

........наместването на резултатите продължава.......:nono:

Иначе какво ? Европа затъва в парламентарното блато (максимална Ентропия - който му разбира) .....и мехурчета със зловонен газ изпуска , умира.... Там където ние сме отдавна - лесна плячка на всеки който си поиска !:nono:

За кого бият камбаните ?

(с поздрав :))

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Каква изненада света Тройца печели ГЕРБ, БкП и ДСП. Да си направят и арменците в България една партия, поне да има нещо НОВО в този парламент.

Агенти на Държавна сигурност, мутри, олигарси.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 30 минути, by_chechi написа:

Баси циркъджилъците-раздувки ! 

В България е тъй ... :)

Още от римската империя си е все същото - зрелище и прочие ... :)

И чат пат някой Калигула или Марк Порций Катон Стари ... :) 

Добре, че има и някой и друг Клавдий ... ;), но тугъс па изгрява Агрипина ... :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, lsmurf написа:

Спокойно бе човек ! Изгубихте изборите и съвсем изкрейзи. Предполагам че няма да има премиални ама хората и така живеят. Примирявайте се ! Както казва Бойко бил ви е и ще продължава да ви бие докато това му харесва. Това което си мислите че сте и това което сте всъщност са две различни неща , ама така се случва когато човек не си преценява възможностите. Изгубихте и почна да бесиш и заточаваш даже хора които не са от противника а само обикновени наблюдатели.  А изборите загубихте защото просто ви липсва потенциал. Само с голи приказки не се получава. Лекарството човек е образование залягай над книжките и може в някой момент да ти светне какво трябва да правиш как да расъждаваш и как да се държиш с останалите хора на които единствената вина е че не са на твоето мнение и не мислят като теб.

61206100_10214320804281799_2654597729493188608_n.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, acnekt написа:

Агенти на Държавна сигурност, мутри, олигарси.

Така е. Забравих и този аспект/проблем/ на червената върхушка - как  след като цялото им ръководство са все заможни хора и милионери, как да обясни на "народа" че се грижи з абедните и за доходите на хората :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пак повтарям, не заради Нинова БСП загуби, а заради станишев. Когато тя им казваше какво ще се случи в резултат на неговото вкарване в листата, те се правеха на ухапани, а сега нея обвиняват. Някои нещастни твърдаци пък чак и преференции дали за него, сакън да не отпадне. И аз мислех да гласувам с преференция или за Велизар Енчев, или за Момчил Неков, но се уплаших да не излети Иво Христов, защото проучванията сочеха кой ще спечели, а аз бях сигурен, че разликата ще е много повече от прогнозирания един процент, а проучих, че преференцията измества кандидатите надолу.

А на андроиди и други извънземни герберасти не отговарям.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

БСП били загубили ли ?? глупости. Мислете малко.

Ако бяха задминали ГЕРБ, щаха да имат просто още  1 - 2 места в ЕП.

Е И ??? Какво променя това ? Нищо. 5,6,7-я в листата щяха да влязат евентуално. Някой помни ли им имената ? :) Не нали . Тогава какво значение има ?

А  Офшорка  Милиончева си е в ЕП , и Стани Шеф и той като гледам , си е гарантиран като 5-ти.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 35 минути, miro20 написа:

Така е. Забравих и този аспект/проблем/ на червената върхушка - как  след като цялото им ръководство са все заможни хора и милионери, как да обясни на "народа" че се грижи з абедните и за доходите на хората :) 

Я, и ти да напишеш вярно.:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия.