Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Мирко бачка, на работно време, ма овсътъ е по-скоро нещо като на свободна практика...полуволнонаемен.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 1,1k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Негласуването помага само на ГЕРБ, БСП и ДПС. Напротив - трябва да се гласува.

Негласуването води до запазване на статуквото. Не случайно десет години подред имаме едни и същи лица, които се въртят. Следете кампанията и дайте гласа си. Дори и за някоя малка формация, която

Публикувани изображения

преди 5 минути, ncl написа:

Не става само с работа. Робите също са работели...

Проблема е, че всеки иска директорския стол. ;) 

Един мой бивш колега казваше: Много вождове, малко индианци, а друг мой приятел - Погледни какво правят маймуните като им подхвърлиш някой и друг долар. :) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, ncl написа:

Е, аз не искам директорски стол, а просто достойно заплащане за труда ми.

Е да, ама чорбаджията иска и тая година най-новия модел Майбах. Тук в бостанистан, сме с най-много свръхскъпи лимузини, на глава от населението. Не само майбаси, разбира се, имам предвид всичко над 200К лева, макар че, може да бъда апострофирам от някой който си е направил бабата, че 200К нищо пари не са и той само от парите за закуски за половин година ки купува такава "бричка".

При положение, че като идеш да поискаш добра заплата, или ако вече си на работа - повишение, дежурният отговор е, няма пари. После чорбаджията си запали изгасналата 10000 доларова пура, с горяща банкнота от 500 евро и въздъхне, ама че са алчни тия роби!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди 20 години изработвахме продукция по поръчка (ишлеме, но с добро качество) за Германия. При една командировка там германецът ми каза: "Аз плащам на вашата фирма "добри" пари, защо не ви вдигат заплатите?"

При приватизацията, 2-3 години след този разговор, той купи нашия завод, но забрави да увеличи заплатите.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, _Belial_ написа:

Отговарям веднага. Тези хора трябва да работят! А не да кесят 24/7 по форуми и фейсове, и да обясняват как за сегашното дередже е виновен некъв дух от преди 30 години. Да господа, за да има нормална държава и да се върви напред, трябва да се работи- не да се плямпа. "Лозето не ще молитва, а мотика"!  Центовете, които ви подхвърлят за идиотските предположения, никога няма да станат капитал и да ви направят капиталисти. Ако не разбирате това, значи освен комунизма не сте разбрали и капитализма.

Защо ли нещо не ми се връзва това което казваш и това което правиш . Пич погледни се малко за 3 години над 10 хиляди поста си "сътворил" как да ти вярвам когато пищиш че някои кесят 24/7 по форумите пък ти не си от тях.  Ако искаш вярвай обаче съзнание не се променя лесно . Само погледни в този форум колко носталгици сте се навъдили които вместо както казваш да работите въздишате по времето когато благата идваха "отгоре"  "по заслуги" и тези заслуги не бяха труд и честност а напротив. Не зная дали някои печелят центове както казваш но съм сигурен че има доста хора работещи за копейки . Та значи тези хора трябва да работят и да мълчат а някои хора да обират труда им и да им дават акъли. Ами типично социалистическа организация се опитваш да предложиш. Та така не мисля че ще се върви напред. Да трудът си е задължителен за да вървим напред но трябва както е казал Левски и "Да си кажем кривиците" . Само дето на някои истината просто ни им понася и я считат за заплаха. По време на соца прекрасната песен "Ако си дал" беше забранена защото фразата "Ти закъсняваш понякога истино но винаги идваш , идваш при нас" се е възприела като заплаха. Кой го е страх от истината всеки може сам да прецени.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, lsmurf написа:

Защо ли нещо не ми се връзва това което казваш и това което правиш . Пич погледни се малко за 3 години над 10 хиляди поста си "сътворил" как да ти вярвам когато пищиш че някои кесят 24/7 по форумите пък ти не си от тях.  Ако искаш вярвай обаче съзнание не се променя лесно . Само погледни в този форум колко носталгици сте се навъдили които вместо както казваш да работите въздишате по времето когато благата идваха "отгоре"  "по заслуги" и тези заслуги не бяха труд и честност а напротив. Не зная дали някои печелят центове както казваш но съм сигурен че има доста хора работещи за копейки . Та значи тези хора трябва да работят и да мълчат а някои хора да обират труда им и да им дават акъли. Ами типично социалистическа организация се опитваш да предложиш. Та така не мисля че ще се върви напред. Да трудът си е задължителен за да вървим напред но трябва както е казал Левски и "Да си кажем кривиците" . Само дето на някои истината просто ни им понася и я считат за заплаха. По време на соца прекрасната песен "Ако си дал" беше забранена защото фразата "Ти закъсняваш понякога истино но винаги идваш , идваш при нас" се е възприела като заплаха. Кой го е страх от истината всеки може сам да прецени.

Десет хиляди поста, като ги разделиш на 3 години, се падат по 10 поста на ден. 10 поста се пишат за 10 минути, когато не са чаршафи от по 2 страници, а аз чаршафи нямам. Всичко което знам и ползвам е в главата ми, та не ми се налага да ровя с часове в Гугъл,  да разбера за какво иде реч в дадена тема. Така че, зарежи логиката с многото постове... Доста пъти хора са се съмнявали в знанията ми- ама как е възможно да знаеш всичко това (тоест, толкова много). А аз ги гледам и се чудя друго- Как е възможно вие да знаете толкова малко?

Но, както казваше един голям български актьор- "Трудно е да обясниш нещо на някой, с който ви делят 2 вагона книги."

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, ДИоNД написа:

Останаха и едни такива кът бат Миро де ни в клин ни в ръкав чеши онези от соца... :) 

и разни Мойри дет казаха че пишат през работно време

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, _Belial_ написа:

Десет хиляди поста, като ги разделиш на 3 години, се падат по 10 поста на ден. 10 поста се пишат за 10 минути, когато не са чаршафи от по 2 страници, а аз чаршафи нямам. Всичко което знам и ползвам е в главата ми, та не ми се налага да ровя с часове в Гугъл,  да разбера за какво иде реч в дадена тема. Така че, зарежи логиката с многото постове... Доста пъти хора са се съмнявали в знанията ми- ама как е възможно да знаеш всичко това (тоест, толкова много). А аз ги гледам и се чудя друго- Как е възможно вие да знаете толкова малко?

Но, както казваше един голям български актьор- "Трудно е да обясниш нещо на някой, с който ви делят 2 вагона книги."

Ха така похвали се сам че откакто умря циганката дето те хвалеше няма кой друг :D

Прав си на пръв поглед че десет поста се пишат за 10 минути особено ако са кратки но като си толкова много четящ и знаеш би трябвало да знаеш че времето прекарано в четене на форума обикновенно е много по дълго от това за писане така че 10 к поста говори поне на мен за твърде много време висене във форумите. Това за двата вагона книги нещо отново ми понамирисва защото не ми е направило впечатление да блестиш с нещо а толкова много прочетени книги винаги дават отражение и човекът си личи . Не ми се сърди обаче не ти вярвам .

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, sliderum написа:

Мирко бачка, на работно време, ма овсътъ е по-скоро нещо като на свободна практика...полуволнонаемен.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, lsmurf написа:

Ха така похвали се сам че откакто умря циганката дето те хвалеше няма кой друг :D

Прав си на пръв поглед че десет поста се пишат за 10 минути особено ако са кратки но като си толкова много четящ и знаеш би трябвало да знаеш че времето прекарано в четене на форума обикновенно е много по дълго от това за писане така че 10 к поста говори поне на мен за твърде много време висене във форумите. Това за двата вагона книги нещо отново ми понамирисва защото не ми е направило впечатление да блестиш с нещо а толкова много прочетени книги винаги дават отражение и човекът си личи . Не ми се сърди обаче не ти вярвам .

Ако не си забелязал, прегледай ми хронологията и ще разбереш че аз всъщност почти не чета форума. Повечето от тези 10 000 поста са във "Празни приказки и забава",а там комуникацията е от малко несериозен вид.

И няма значение дали аз блестя с нещо, когато ти блестиш в подписа ми. :D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 57 минути, dedidi написа:

При приватизацията, 2-3 години след този разговор, той купи нашия завод, но забрави да увеличи заплатите.

извод: всеки обвинява другия че няма промяна, а явно никой неиска промяна

току-що, _Belial_ написа:

а там комуникацията е от малко несериозен вид.

щото тук е много сериозна:D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Без умствен капацитет написа:

щото тук е много сериозна:D

мдааа, успях да се убедя вече. :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Джугашвили написа:

От Мировата!!!

преди 2 часа, ДИоNД написа:

Останаха и едни такива кът бат Миро де ни в клин ни в ръкав чеши онези от соца... :) 

:laughing4:

Тоя Миро се ви е в устата : )

преди 2 часа, sliderum написа:

Разбира се. и в свободното време влизам да видя на още кой съм му изял баничката и на кого все Миро му е виновен че е неудачник и комплексар :) 

преди 3 часа, _Belial_ написа:

Отговарям веднага. Тези хора трябва да работят! А не да кесят 24/7 по форуми и фейсове, и да обясняват как за сегашното дередже е виновен некъв дух от преди 30 години. Да господа, за да има нормална държава и да се върви напред, трябва да се работи- не да се плямпа. "Лозето не ще молитва, а мотика"!  Центовете, които ви подхвърлят за идиотските предположения, никога няма да станат капитал и да ви направят капиталисти. Ако не разбирате това, значи освен комунизма не сте разбрали и капитализма.

И какво пречи на хората да работят и да си позлват социални мрежи и форуми ?

В случая въобще не отговаряш на въпроса ми.

преди 8 часа, gagodrago написа:

В Испания, където социалистите спечелиха изборите:

- брутният вътрешен продукт е над 1 425 милиарда долара годишно

- средния годишен доход на работниците е 23 000 евро годишно

- зетя на краля е в затвора за укриване на данъци и заради лично облагодетелстване и присвояване на пари от бюджета

В Испания това не са го постигнали благодарение на социалистическата система.

Така че въобще не ми сравнявай социалистите  в що годе нормалите държави, и социализма у нас.

Знаеш ли поговорката "видяла жабата коня и тя си вдигнала крака" ... че така и твоите социалисти от Испания :) :)  

а и не забравяй че  видяхме и в новата демокрация управление на цоциалисти у нас.

Винаги тотален провал , срив на икономиката, спрени европрограми и унижение.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, sound написа:

Ахам - начи държава не вървяла напред, щото хората не били работили ....  сал сдуханяшки соц лафове от пенсионерския клуб.

Ти какво работиш бре, комсомолец???

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 59 минути, miro20 написа:

Тоя Миро се ви е в устата : )

Той трябва да ни благодари, че не е между краката ни. :)

преди 1 час, Без умствен капацитет написа:

и разни Мойри дет казаха че пишат през работно време

За нея, това е ѝ работата. ;) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, Без умствен капацитет написа:

и ти явно си като кмета

И ти си прост като Миро, ама какво от това!!! Няма нужда да се хвалиш!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, miro20 написа:

В Испания това не са го постигнали благодарение на социалистическата система.

Така че въобще не ми сравнявай социалистите  в що годе нормалите държави, и социализма у нас.

Знаеш ли поговорката "видяла жабата коня и тя си вдигнала крака" ... че така и твоите социалисти от Испания :) :)  

а и не забравяй че  видяхме и в новата демокрация управление на цоциалисти у нас.

Eurozone_qw.jpg

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, sound написа:

Ахам - начи държава не вървяла напред, щото хората не били работили ....  сал сдуханяшки соц лафове от пенсионерския клуб.

А точно ти какво работиш??? Много ми е интересно!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 минути, Джугашвили написа:

А точно ти какво работиш??? Много ми е интересно!!!

строител е - гробница ли искаш да ти построи

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 28 минути, Без умствен капацитет написа:

строител е - гробница ли искаш да ти построи

Остроумен си, не може да ти се отрече!!! А благодарение на такива като теб, се радвам, че нямам нищо общо с тази държава!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, Без умствен капацитет написа:

В Русе от коя партия е кмета, че от сега почва да лъже

Цитат

в Русе първата заявка на новия градоначалник е да не вдига данъците. По думите е заварил и предложение за вдигане на такса смет.

„Таксата битови отпадъци засяга всяко домакинство. Трябва да се прави в абсолютно краен случай”, смята Пенчо Милков, кмет на Русе.

Това означава или общината да се справи с недостиг от 4 и половина милиона лева, или да опре до крайния случай, както още много общини.

„Разбира се, ще има увеличение. Най-вече, защото таксата за депониране на отпадъци е увеличена от 57 на 95 лева. Това е с решение на НС и Директива на ЕС. Така че няма как да не се отрази в такса смет”, категоричен бе Кирчев.

Безумний, питаш за Русе, пък коментираш отговора за Пловдив!

Илия Кирчев е зам.кмет на Пловдив!

https://nova.bg/news/view/2019/11/24/269551/какво-налага-вдигане-на-местните-данъци-и-такси

Това се нарича манипулация.С други думи предумишлена лъжа!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, ДИоNД написа:

Той трябва да ни благодари, че не е между краката ни. :)

Правилно си разбрал намека ми за поговорката... По добре на хората в устата, отколкото в краката :) 

То това вбесява най много някои мои "опоненти" .

преди 5 часа, M.Николов написа:

Безумний, питаш за Русе, пък коментираш отговора за Пловдив!

Илия Кирчев е зам.кмет на Пловдив!

https://nova.bg/news/view/2019/11/24/269551/какво-налага-вдигане-на-местните-данъци-и-такси

Това се нарича манипулация.С други думи предумишлена лъжа!!!

Спекуланта си ти . В цялата статия която не си я четеш, се привеждат думи и наПенчо и на Кирчев . Като е уточнено кой на какво е кмет. :hush:

И няма абсолютно никаква лъжа в това кой какво е казал.

преди 8 часа, gagodrago написа:

Да ти повторя ли :

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, miro20 написа:

То това вбесява най много някои мои "опоненти" .

Не "опонентите", а тези които искат да пренапишат нещата по начин който някой друг им командва. ;) 

Опонент или "опонент" имаш, само и единствено, ако насреща ти стои човек, а не поставено лице. ;) 

Дали си ти поставено лице, то, добре го правиш. ;) И определено ги хващаш в капана си. :) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване