Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте. 

Проблема е в Wi-Fi и GPS връзката, напоследък WI-Fi ми бяга много често и на разтояние от 2-3 метра от рутера ми показва 1 черта. Относно GPS показва ми точна локация, но при пускане на Навигация полудява и изписва търсене на местоположение.  100 Процента съм сигурен че това е проблема, може ли да ми дадете колко горе долу ще струва цялата работа? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако става въпрос за телефон/таблет, тези чипове са вградени, сменя се цялата платка. Ако проблема е във фабрично слаби приемници, няма да се оправи. Какво ти е устройството - марка/модел? Пробвал ли си хардуерно нулиране?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Raze написа:

Ако става въпрос за телефон/таблет, тези чипове са вградени, сменя се цялата платка. Ако проблема е във фабрично слаби приемници, няма да се оправи. Какво ти е устройството - марка/модел? Пробвал ли си хардуерно нулиране?

Забравих да напиша Iphone 6 16 gb 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Върни му фабричните настройки, ако не се оправи - сервиз или нов телефон.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Raze написа:

Много пъти са връщани, не става. 

току-що, Raze написа:

Аз знам че е за сервиз на 100 процента, но въпроса е дали си заслужава? Да не кажат нещо от сорта на 100 лева щото тогава найстина по добре Нов Телефон. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като знаеш колко е смяна на батерия в оторизиран сервиз,колко ли ще струва и този ремонт?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, Венцислав Бориславов написа:

Много пъти са връщани, не става. 

Аз знам че е за сервиз на 100 процента, но въпроса е дали си заслужава? Да не кажат нещо от сорта на 100 лева щото тогава найстина по добре Нов Телефон. 

http://gt-mobile.com/gt/

Звъните им на номера за контакт, обяснявате това, което ви интересува за смяна и получавате точна информация кой модул колко струва и колко време ще отнеме работата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване