Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

преди 27 минути, Здравко Будаков написа:

Възможно най-добрия телефон в диапазона 350-400лв?

Какъвто модел си избереш все ще е добър!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Soviet Soldier написа:

Това не е вярно. ВСЕКИ един модел в този диапазон ще му свърши уникално перфектна работа и ще си я върши повече от добре. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, Емил Костов написа:

Това не е вярно. ВСЕКИ един модел в този диапазон ще му свърши уникално перфектна работа и ще си я върши повече от добре. 

Кое не е вярно? Че 7 plus е по-добър от 6.1 ли? И двата телефона са добри и ще му вършат отлична работа, но 7 plus превъзхожда 6.1 като CPU, GPU, Камера, дисплей, издръжливост на батерията, рам ,вградена памет. Аз за това съм препоръчал два, единия максимално добър в съотношения цена-качество, а другия от към функционалност, макар и малко над бюджета. Лично аз, ако в момента трябваше да си избирам нов смартфон, бих разглеждал точно тези два. И в моите разбирания пръскането на много пари за телефони не е разумно. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

https://www.pazaruvaj.com/mobilni-telefoni-gsm-c3277/xiaomi/redmi-note-7-64gb-4gb-ram-p454158867/

С малко е над бюджета, но си струва парите. От месец съм с такъв и съм доста доволен. Недостатък е, че в комплекта не е включено бързо зарядно но за 7-8лв от Алиекспрес може да се вземе.

Ако все пак нямаш възможност за тази сума, около 370 лв излиза покупка от Алиекспрес ( с доставка с DHL без митница).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, Kamen Zhelyazkov написа:

https://www.pazaruvaj.com/mobilni-telefoni-gsm-c3277/xiaomi/redmi-note-7-64gb-4gb-ram-p454158867/

С малко е над бюджета, но си струва парите. От месец съм с такъв и съм доста доволен. Недостатък е, че в комплекта не е включено бързо зарядно но за 7-8лв от Алиекспрес може да се вземе.

Ако все пак нямаш възможност за тази сума, около 370 лв излиза покупка от Алиекспрес ( с доставка с DHL без митница).

И аз се спрях на този, но не е ли прекалено голям?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 часа, Здравко Будаков написа:

Mисля, че  в Техмарт го предлагаха.Върви и на място си прецени как ще ти е големината.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 часа, Здравко Будаков написа:

По-скоро е прекалено пластмасов, чуплив и предразположен към тротлинг. Повечето Xiaomi са на този принцип, високи характеристики (потребителя масово кълве на цифрички) и максимално бюджетно изпълнение, от там и по-ниската цена, в сравнение с конкурентите със същите характеристики. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

https://www.emag.bg/smartfon-xiaomi-mi-a2-dual-sim-64gb-4g-black-mi-a2-black/pd/DRKBCSBBM/?utm_campaign=share+product&utm_source=mobile+app&utm_medium=android
Метален гръб и рамка. Ползвам такъв, ако не ти пречи, че няма слот за карта памет, но всичко е вече по облаци.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване