Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Кой да си избера?

PANASONIC TX-65FX620E 4K Ultra HD LED  - https://www.technopolis.bg/bg/TV/TV-PANASONIC-TX-65FX620E-4K-Ultra-HD-LED/p/16663

SAMSUNG UE-65NU7172 4K Ultra HD LED  - https://www.technopolis.bg/bg/TV/TV-SAMSUNG-UE-65NU7172-4K-Ultra-HD-LED/p/11673

SAMSUNG 65NU7372 CURVED 4K UHD LED TV  - http://www.laptopite.bg/product/69688/televizor-samsung-65-65nu7372-curved-4k-uhd-led-tv-smart-hdr-1400-pqi-mirroring-dlna-dvb-t2cs2-wi-fi-3xhdmi-2xusb.html

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти за какво го използваш, аз ще забивам пирони с него.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

тоя извития не ти го препоръчвам..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защото е извит ли или заради модела? Ако е заради извивката, пречи ли нещо? Интересно ми е, понеже не съм ползвал извит телевизор или монитор и да видя мнение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не става за гледане под ъгъл..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Akademika10 написа:

Не става за гледане под ъгъл..

И моето мнение е такова, особено големия размер телевизори. Но това е също мое мнение. Друго. Поради различието на извития дисплей се предполага, че при една замяна в гаранционен срок ще е доста трудна, поради това, че все още не са внесени извити дисплеи, още повече за големите размери телевизори. От мен един глас за Панасоника. Електрониката е много добра, софтуера им - също.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

https://www.ozone.bg/product/sony-kd-60xf8305-60-4k-hdr-tv-bravia-direct-led-backlight-with-frame-dimming-processor-4k-hdr-processor-x1-triluminos-dynamic-contrast-enhancer-android-tv-xr-800hz-dvb-c-dvb-t-t2-dvb-s-s2-voice-remote-usb-black/

преди 1 час, klass написа:

Ти за какво го използваш, аз ще забивам пирони с него.

Ти предимно за филми ли ще го използваш ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Още 1 глас за Панасоник-а.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да за филми, телевизия, някой филм от компютъра.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Грабвай Панасоника.Аз лично заобикалям самсуняга

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Blue_Hulk написа:

Този модел също е много хубав, но има едно голямо НО!  Никъде до сега не съм срещал написано от компанията че са оправили софтуерните проблеми, които бяха масово на по старите версии, като почнеш от 32, та до 50 инча.Един от основните му недостатъци. Иначе до към двугодишна работа на пръв поглед нищо не се забелязва.Богати възможности за почти всички глезотии работи безупречно докато е здрав, картината на отлично ниво. Почнат ли да се появяват по дисплея квадрати и черти по дисплея, оправия няма. И да е купен чисто нов, а не като експонат на рафта. Затова съм препоръчал Панасоника и съм написал за софтуера и хардуера му.В последните им модели представени и във форума се докладва за взетите мерки по обновяването на софтуера, но моделите са и твърде по скъпи от това, което търсите като цена. Ако купувате, не Ви препоръчвам онлаин. И най важното - правите пълни проби на харесаното от Вас изделие, за да не пишете отново във форума или да се занимавате с КЗП.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ясно панасоника ще е. Благодаря на всички!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване