Премини към съдържанието
Kalin Karaboychev

Търси се автор на технологични статии и новини

Препоръчан отговор

Здравейте приятели, 

Нашият екип си търси автори на технологични статии. 

Ако имате опит или искате да се развивате като автор на статии, то нашето предложение е точно за вас. 

Какво очакваме?

- Амбициозни хора, които се интересуват от всичко свързано със света на технологиите. 

- Хора владеещи перфектно поне един чужд език от който да превеждат статии.

- Хора, които умеят да пишат увлекателно и грамотно. 

- Хора предпочитащи да работят от вкъщи, без определено работно време. 

- Хората с предишен опит са с предимство.

Какво предлагаме?

- Заплащане за всяка статия. 

- Динамично работно време определяно от вас. Вие избирате кога и по колко да работите. 

- Работа от всяка точка на планетата. 

- Страхотен екип и колеги

Как да кандидатствате?

Изпратете минимум два ваши авторски материали на имейл: info@kaldata.com

Статиите може да са като прикачени файлове или линкове към вече публикувани някъде ваши материали. Дължината и темата, както и изборът, ако превеждате статии оставяме на вас. 

Статиите ви са само за преглед за да разгледаме вашите умения за писане. Те няма да бъдат публикувани.

Ще се свържем с всеки одобрен кандидат с повече подробности и ще отговорим на всичките му въпроси. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

колко е минимума и максимума  заплащане

сайта има проблем с регистрацията 

казва че не е мината спам проверка 

но няма  спам проверка 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като се допуска превеждане на международни материали има ли разлика дали това са новини или статии? Какво е заплащането за копирано и за авторско? Моля споделете, иначе сме в пълно информационно затъмнение и никой няма да запретне ръкави да търси и развива наблюденията си. Ако знаем заплащането на статия вероятно ще може да се съсредоточим за повече време, според заплащането. Иначе си е чиста урушма и изгубено време.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 16.04.2019 г. в 13:56, Kalin Karaboychev написа:

Както очакваме?

какво очакваме  мисля че трябва да е 

когато се  маркира цял текст и ако има цитат в него не се изтрива с backspace

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ако и толкова чакам да ми отговорите кога ще си получа парите зарежи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Каквото отговарянето, такова и заплащането. От вън намирисва, а щом се вижда отвън, представи си отвътре какво е.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Страхотен екип от професори, които си търсят колеги, няма що? Днес за сетен път се убедих в страхотния ви екип. Подлостта и злобата на някои от екипът ви просто няма граници, дори и на светият празник. Комерсионализирането на един форум още повече ще доведе до неговото западане. Нали не вярвате че можете да работите някъде просто така с анонимни хора които нито виждате, нито чувате? Това е противоестествено, както да правиш секс по телефона с СМС-и и някоя тарикатка да ти "лапа" импулсите, докато накрая не платиш дебела сметка. Ми че аз дето и другите дето сме сканирали схеми и книги не сме взели и една стотинка за това, та нали затова форумите са безплатни и ако този форум започне да ви плаща не за да споделяте материали, а просто за да пишете, то нещата никак не са добре.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, peppone1 написа:

Страхотен екип от професори, които си търсят колеги, няма що? Днес за сетен път се убедих в страхотния ви екип. Подлостта и злобата на някои от екипът ви просто няма граници, дори и на светият празник. Комерсионализирането на един форум още повече ще доведе до неговото западане. Нали не вярвате че можете да работите някъде просто така с анонимни хора които нито виждате, нито чувате? Това е противоестествено, както да правиш секс по телефона с СМС-и и някоя тарикатка да ти "лапа" импулсите, докато накрая не платиш дебела сметка. Ми че аз дето и другите дето сме сканирали схеми и книги не сме взели и една стотинка за това, та нали затова форумите са безплатни и ако този форум започне да ви плаща не за да споделяте материали, а просто за да пишете, то нещата никак не са добре.

Нейде из подписа ми: По-добре е да мълчиш и да те мислят за глупав, отколкото да проговориш и да разсееш съмненията.

Къде и кой е споменал някъде, че става дума за форума? Сайтът не е само форум има прекрасна новинарска част, която се отваря при зареждането на https://www.kaldata.com/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не ща да ме мислят за глупав, по-добре да разсея съмненията. Кажете и на другите повече да си мълчат и може форума да стане малко по-хубаво място. Поне ни покажете кои от екипа ще оценяват тези статии, професори от БАН ли са, нека покажат техническата си грамота, защото аз на някои нямам никакво доверие, а и пари не се дават просто на доверие. Би трябвало даже ние да ви плащаме за възможността която ни давате и тогава екипът ви повече ще цени труда на другите, които все пак са си го заплатили. Българинът се прекланя само пред парите и аз бях готов да си платя, ама плащането ви е много трудно. Не само сайтът ви има нужда от технични статии, а цялото интернет пространство в България е тотално обедняло, за щастие има шепа форуми в които това ми е позволено. Книгите дават едва 50-80% информация, останалите се пишат от частни техници, с богат опит.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 33 минути, peppone1 написа:

Не ща да ме мислят за глупав, по-добре да разсея съмненията. 

Трудна задача си си поставил:lol6:

Весели празници на всички! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"Нейде из подписа ми: По-добре е да мълчиш и да те мислят за глупав, отколкото да проговориш и да разсееш съмненията.

Къде и кой е споменал някъде, че става дума за форума? Сайтът не е само форум има прекрасна новинарска част, която се отваря при зареждането на https://www.kaldata.com/"

Значи съм бил прав, като предварително погледнах обявата, преди да постна отговор в този раздел:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 42 минути, peppone1 написа:

Не ща да ме мислят за глупав, по-добре да разсея съмненията.

Колко години още да чакаме да разсееш тези съмнения?Отдавна престанах да пиша там където видя твоя активност.Приеми този мой отговор,като голямо изключение!Но да знаеш,че понякога ти чета постовете,за да видя дали поне малко си поумнял.На мен лично твоите разсъждения,ми харесват,въпреки че в повечето случаи не отговарят на истината.Да знаеш,че лично аз се забавлявам,когато чета твоите творби.Всеки път се смея,все едно съм прочел някой хубав виц.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Отговарям на перфектен англйики/с превод на български-но само в новини свързани със сигурноста.
Портфолио:
https://www.netsparker.com/web-applications-advisories/cross-site-scripting-vulnerability-in-invision-power-board/

Mога да ви преведа всичко което се развива в ъндърграунда срещу съответното заплащане.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Без грам мозък(Васето 2.0) написа:

Mога да ви преведа всичко което се развива в ъндърграунда срещу съответното заплащане.

Не знаех, че си за 50 стотинки на статия. Идва въпросът - как използваш свободното време... На този динамичен живот такава утешителна награда едва ли ще ме амбицира да правя нещо, което трябва друг да прави на редовна заплата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
току-що, Бонбон с катран! написа:

Не знаех, че си за 50 стотинки на статия. Идва въпросът - как използваш свободното време... На този динамичен живот такава утешителна награда едва ли ще ме амбицира да правя нещо, което трябва друг да прави на редовна заплата.

50 стинки?!?
Ти верно ли думаш бре?
Аз мога да направя Калдата източник на новини които после всичк ще копират ...ама за 50 стинки

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Без грам мозък(Васето 2.0) написа:

50 стинки?!?
Ти верно ли думаш бре?
Аз мога да направя Калдата източник на новини които после всичк ще копират ...ама за 50 стинки

ами, като имаш тази възможност, захващай се
а на тоя "млечко",  не му се връзвай

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 3 минути, дръндю написа:

ами, като имаш тази възможност, захващай се
а на тоя "млечко",  не му се връзвай

Дрънди никаде не е определено заплащането-па и колко струва да извлечеш инфо от дарк уеб форми които предлгат непачнати експлойти?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

тези неща се обсъждат след като бъдеш одобрен, а после ти си решаваш дали да се откажеш
мисля, че трябва да се посочват източници, а като такива не можеш да посочваш .onion сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 26 минути, Без грам мозък(Васето 2.0) написа:

50 стинки?!?
Ти верно ли думаш бре?

Гугъл транслейт върши чудеса! После само минаваш да препрочиташ на два пъти (английската и българската версия) за да направиш корекцията. За да си спестиш писането. Иначе тарифата може да е за авторските произведения, които сам си съчинявал. Ако не е уточнена, означава че ще се прилага двоен стандарт.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 2 минути, дръндю написа:

тези неща се обсъждат след като бъдеш одобрен, а после ти си решаваш дали да се откажеш
мисля, че трябва да се посочват източници, а като такива не можеш да посочваш .onion сайтове

кви .onion домейни бре??? С Тор не се занимавам

преди 3 минути, Бонбон с катран! написа:

Гугъл транслейт върши чудеса! После само минаваш да препрочиташ на два пъти (английската и българската версия) за да направиш корекцията. За да си спестиш писането. Иначе тарифата може да е за авторските произведения, които сам си съчинявал. Ако не е уточнена, означава че ще се прилага двоен стандарт.

уф ти наясно ли си кога пишеш за сигурност-транслета мре  на вторта фраза?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, Без грам мозък(Васето 2.0) написа:

да извлечеш инфо от дарк уеб форми които предлгат непачнати експлойти?

преди 2 минути, Без грам мозък(Васето 2.0) написа:

кви .onion домейни бре??? С Тор не се занимавам

опс, грешка съ получи
амъ тъй става, като не прочитам цялото изречение, а погледа минава набръжке...по диагонал
извинявай

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Ай стига-няма да превеждам.
Който иска да се захваща-ама да е в час!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Без грам мозък(Васето 2.0) написа:

Ай стига-няма да превеждам.
Който иска да се захваща-ама да е в час!

Предложението е за ентусиасти, които не разчитат на трудово възнаграждение. Ако някой чувства, че има свободното време, такива са хората в пенсионна възраст (сиреч безделник), може да запретне ръкави и да си отвори касичка. ;) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 2 минути, Бонбон с катран! написа:

Предложението е за ентусиасти, които не разчитат на трудово възнаграждение. Ако някой чувства, че има свободното време, такива са хората в пенсионна възраст (сиреч безделник), може да запретне ръкави и да си отвори касичка. ;) 

Писал ли си статии тук?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване