Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Kalin Karaboychev

Търси се автор на технологични статии и новини

Препоръчан отговор

преди 7 минути, Без грам мозък(Васето 2.0) написа:

Писал ли си статии тук?

Може да опиташ в Download.BG , те са напълно комерсиални.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 23 минути, Бонбон с катран! написа:

Може да опиташ в Download.BG , те са напълно комерсиални.

Благдаря за инфото ама нейсе.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Та кажете колкон е за статия ниеизлъчвана в другите портали?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Без грам мозък(Васето 2.0) написа:

Та кажете колкон е за статия ниеизлъчвана в другите портали?

Практиката е да се прилага информационно затъмнение без официален регламент. Ако има риба да кълве, оставя се да клъвне. Ако няма, ще ти дойде оферта и стръвта вече ще е до толкова примамка, колкото да се определи дали има шарани за експлоатация. Може пък и да се слеете, от теб зависи до колко ще позволиш да те обременяват.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ас изкам  да пишем грамодни технически статий 

задействайте моля  и  широбаджанашки връски 

имам нужда и от джобни за бира

устройват ме 2-3-4-5-6-7-8-9-10 лв и повече на статия .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз гласувам за Сергеев, как хубаво и ерудирано пише за черните дупки, ще се получи много добър раздел Наука в сайта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Цитат

Как да кандидатствате?

Изпратете минимум два ваши авторски материали на имейл: [email protected]

Статиите може да са като прикачени файлове или линкове към вече публикувани някъде ваши материали. Дължината и темата, както и изборът, ако превеждате статии оставяме на вас. 

Статиите ви са само за преглед за да разгледаме вашите умения за писане. Те няма да бъдат публикувани.

Ще се свържем с всеки одобрен кандидат с повече подробности и ще отговорим на всичките му въпроси.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Точно тук не съм писал статии.

Не искам да си мисля, като се отказва кандидатстване, без да са посочени конкретни срокове, че обявата е фейк и е за парлама,  просто ей така,  да се отчита дейност !!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Radian Ivanov написа:

Точно тук не съм писал статии.

Не искам да си мисля, като се отказва кандидатстване, без да са посочени конкретни срокове, че обявата е фейк и е за парлама,  просто ей така,  да се отчита дейност !!!

Фейк е, за парлама.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не мога да нарека всички в темата "колеги", но искам все пак да оставя своя принос в разговора.

Потресена съм колко неадекватни потребители има тук. Наистина ли смятате, че е приемливо да се отнасяте толкова подигравателно и само да спамите темата с глупави шеги и намеци?

Съжалявам, но аз не бих работила с такива хора.

Kalin Karaboychev, имате поща.

Успешен ден на всички!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Betina Tsvetkova написа:

Не мога да нарека всички в темата "колеги", но искам все пак да оставя своя принос в темата.

Потресена съм колко неадекватни потребители има тук. Наистина ли смятате, че е приемливо да се отнасяте толкова подигравателно и само да спамите темата с глупави шеги и намеци?

Успешен ден на всички!

Здравейте Бетина, 

За съжаление нямаме получени писма от вас :( 

Моля опитайте отново.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 7.06.2019 г. в 11:13, Betina Tsvetkova написа:

Не мога да нарека всички в темата "колеги", но искам все пак да оставя своя принос в разговора.

Успешен ден на всички!

дребните ви подмазвания няма да свършат работа

аз от години се подмазвам  на модератори и администратори

всеки ден с незаслужени лайкове , усмивки и сърчица

С ПРЕДИМСТВО СЪМ!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, Yvan Sergeеv написа:

дребните ви подмазвания няма да свършат работа

аз от години се подмазвам  на модератори и администратори

всеки ден с незаслужени лайкове , усмивки и сърчица

С ПРЕДИМСТВО СЪМ!

Не целя това, а изразявам мнението си и то за пръв път в този форум.

Оставате си само вие на опашката, но предполагам с подмазвания само няма да спечелите.

Успех все пак ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, au_revoir написа:

но предполагам с подмазвания само няма да спечелите.

че успеем  втая даражава сичко се постига така

плиус  това пиша грамотно

и покривам изискваниата 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В тая държава справедливост няма.

В този форум също.

Много прилича на случващото се в държавата. Страшно много.

И няма как да не прилича ... .

За втори и последен път го пиша. ОТВРАЩАВАТЕ МЕ!

Към Калин Карабойчев,  Profruit и capnemo

За много кратко време успяхте да ме върнете години назад, може би за да си спомня какви ... са някои мъже!

ВСичко добро ви желая. Някои неща ще ги премълча. А след време ... може би ще ги научите ... .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 10.06.2019 г. в 3:12, 1601030130901401 написа:

В тая държава справедливост няма.

В този форум също.

Много прилича на случващото се в държавата. Страшно много.

И няма как да не прилича ... .

За втори и последен път го пиша. ОТВРАЩАВАТЕ МЕ!

Към Калин Карабойчев,  Profruit и capnemo

За много кратко време успяхте да ме върнете години назад, може би за да си спомня какви ... са някои мъже!

ВСичко добро ви желая. Някои неща ще ги премълча. А след време ... може би ще ги научите ... .

Много силни думи.

Много гняв.

Не се разбира нещо обаче.

Какви са били очакванията Ви, започвайки да пишете в този форум?

Кое точно Ви отвращава?

"Пространството" и възможността, които са Ви дадени. Да споделяте. Да търсите. Да се интересувате. Да помагате с опит и знания.

Всеки трябва да има нещо, което го е провокирало да участва, преди да търси Справедливост!

За какво? За кое?

Вие или Ваш близък сте били ощетени от този форум? След изричното Ви лично желание да участвате в него?

Кажете за тази Справедливост, но така, все едно Вие сте Админ, и някой/и иска/т ли иска/т ежеминутно.

Включвам и себе си, между другото, защото не съм съвсем невинна в претенциите си.

Но като цяло мога и успявам да си направя равносметка. След което, или пиша и си прекарвам добре, или спирам.

Спрете. Ще Ви забравим. Или участвайте и бъдете част от това.

Ваша Воля!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Maleficient написа:

Много силни думи.

Много гняв.

Не се разбира нещо обаче.

Какви са били очакванията Ви, започвайки да пишете в този форум?

Кое точно Ви отвращава?

"Пространството" и възможността, които са Ви дадени. Да споделяте. Да търсите. Да се интересувате. Да помагате с опит и знания.

Всеки трябва да има нещо, което го е провокирало да участва, преди да търси Справедливост!

За какво? За кое?

Вие или Ваш близък сте били ощетени от този форум? След изричното Ви лично желание да участвате в него?

Кажете за тази Справедливост, но така, все едно Вие сте Админ, и някой/и иска/т ли иска/т ежеминутно.

Включвам и себе си, между другото, защото не съм съвсем невинна в претенциите си.

Но като цяло мога и успявам да си направя равносметка. След което, или пиша и си прекарвам добре, или спирам.

Спрете. Ще Ви забравим. Или участвайте и бъдете част от това.

Ваша Воля!

Не сте Вие човекът, който трябва/трябваше да ми зададе тези въпроси.

Не сте Вие човекът, на когото ще отговоря на тези въпроси.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Голяма философия. Борба с вътрешния гняв. Тия локуми, никому ненужни, какво ще помогнат на вас всички? Да не сте деца да откривате сега, че няма Дядо Коледа и Снежанка? При всяка оферта има две положения - има сделка, няма сделка. Ако не знаете и да се класирате, по-скоро е да няма сделка. :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

@Kalin Karaboychev Поздрави, че се опитвате да си разширите екипа.
Аз искам да попитам, кой ги редактира статиите преди публикуването им?
И до момента има читаво написани авторски и преведени статии, но има и откровени простотии - и като смисъл и в контекст на превода.

п.с. Извинявам се за offtopic-a

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някои от авторите вероятно почнаха да печелят от двама работодатели. Визирам примерно тази "IT" новина, която кой знае, може и да е новина, но няма никакво Ай Ти, никаква наука, и въобще нищо общо с типа, на който е да е раздел от новините в сайта. Нито е софтуер, нито е хардуер, нито е IT, нито нищо не е . Обаче учудващо напомня на платено съобщение, за което авторът вероятно е получил заплащане някакво:

https://www.kaldata.com/it-новини/kfc-започна-тест-на-пилешки-хапки-на-раст-316981.html

Този "автор" Даниел Маринов(под сурдинка: и главният редактор пуска "новини", които са къде по-добре къде по-зле прикрити рекламни съобщения, не желая да давам доказателства за това, ако Калине имаш желание, просто се разходи из новините от г-н Желев, все ще намериш някоя такава)...Добре, че не зависи от мен таз работа, веднага бих му резнал правата.

Има още един автор с трески за дялане. Георги Арсов  Изглежда бъкел не разбира чужди езици, също така и  бърка термини от псевдонауките и фантастиките с такива от истинската наука. За пример, ще посоча една статия(вероятно не е единствената, но ме мързи просто да го изследвам подробно) която той е осрал значително и се противи с всички сили и възможности, които са му дадени в ръцете да й направи нормален превод:

https://www.kaldata.com/it-новини/spacex-starhopper-може-да-направи-най-високото-си-изл-316829.html

А иначе статията си e IT като съдържание, т.е. в това отношение претенции не може да има.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...