Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Anastas Bakalov

Подробна инструкция за печелене на Криптовалута

Препоръчан отговор

току-що, petie1 написа:

Доколкото съм чувал долара и рублата още са със злато не случайни САЩ и РФ имат най много злато,то и България е с много злато но нямаме управници

Вече не са!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Емил Костов написа:

Вече не са!!

А добре интередно как ли върви ловът на шарани

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, petie1 написа:

А добре интередно как ли върви ловът на шарани

С пълна сила приятелю! Мисля, че го виждаш сам!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Емил Костов написа:

С пълна сила приятелю! Мисля, че го виждаш сам!!

Много неща виждам аз ама не зависят от мен

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, petie1 написа:

Много неща виждам аз ама не зависят от мен

Че то няма смисъл да зависят от теб. Всеки си има глава на раменете. Ти не наливаш мозък в тези глави.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Anastas Bakalov написа:

Току що си дръпнах 0.024 лайткойна от фосетите мисля да приключвам за днеска

А аз току що се чух с Бил Гейтс и ми се оплака, че си  му взел печалбата. Човека ми рева на рамото 30 минути едва го успокоих!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Емил Костов написа:

Че то няма смисъл да зависят от теб. Всеки си има глава на раменете. Ти не наливаш мозък в тези глави.

То да можеше да се налива мозък ехе форума щеше да е прекрасен

преди 3 минути, Anastas Bakalov написа:

Току що си дръпнах 0.024 лайткойна от фосетите мисля да приключвам за днеска

И колко е това? Една хилядна от стотинката може би?

преди 2 минути, Емил Костов написа:

А аз току що се чух с Бил Гейтс и ми се оплака, че си  му взел печалбата. Човека ми рева на рамото 30 минути едва го успокоих!

А Джеф Безос ко дума?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, petie1 написа:

То да можеше да се налива мозък ехе форума щеше да е прекрасен

И колко е това? Една хилядна от стотинката може би?

А Джеф Безос ко дума? 

Джеф Безос ми рече:

ВИЖ тук и след това коментирай:

http://bg.cryptotops.com/coins/litecoin/

оказа се че 0.024 лайткойна са равни на 3.362 български лева,

все пак не са стотинки а левчета.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да допълня,

при достатъчно гояма активност се печелят допълнителни бонуси,

при най голяма активност от всички потребители може да

се спечели до 0.3 биткойна на месец само от бонусите а това са 2800 лв. към момента,

вижте видеоклипа там се вижда колко е спечелил най активния потребител за месец март 2019г.

Как да спечелим допълнителни бонуси

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 45 минути, Anastas Bakalov написа:

В тази област от човешкото знание , никой няма интерес да те осветлява с истина . Да те заблуждава - да ! И още как ! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, by_chechi написа:

никой няма интерес да те осветлява с истина . Да те заблуждава - да ! И още как ! 

Точно. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всъщност има хора, които прекарват целия си живот, без да знаят достатъчно за каквото и да било.

Поне се опитай да разбереш за какво точно става въпрос и тогава коментирай,

всичко което съм писал е подплатено с доказателства.

Страхът дори да опиташ
“Пропускаш 100% от ударите, които не правиш.“
Уейн Грецки го е казал много добре. Можеш да вървиш напред, само ако правиш стъпки. Да преодолееш страха си от провал е първата стъпка към успеха. Още днес се изправи срещу страховете си. И направи дори и съвсем малка крачка към това, което искаш да правиш. Спомняш ли си мечтата, което се страхуваше да преследваш? Все още не е прекалено късно да й дадеш шанс. Никога не пропускай възможността да опиташ.
Не е важно колко пъти си сгрешил или колко бавно напредваш; ти си много пред онези, които изобщо не пробват.

Ако не вярваш в това, което правиш, по някое време ще се откажеш. Ако нямаш причина да вярваш, че е възможно да постигнеш мечтите и целите си, всички усилия, които полагаш ще отидат на вятъра.
Подсъзнанието ни играе много важна роля за това колко усилия ще вложим в работата си. Ако не виждаш успешен изход, няма да се стараеш много. Напредъкът ти зависи от решението ти да опитваш, да преодоляваш неудачите и да се издигаш над тях.

Винаги ще има причина нещо да не може да се направи. Хората постоянно обясняват защо не са могли, не е трябвало, не са направили или защо не биха направили нещо. Когато се извиняваш, единственото, което казваш е, че нямаш никакъв контрол. Но познай – ти си единственият човек, който има пълен контрол над действията и решенията си в света. Извиненията ограбват собствената ти сила.
Хората търсят извинения заради страха от неизвестното. Други просто се страхуват да се променят, трети пък от отхвърляне или неудобство. Страхът те заключва в зоната на комфорта и сигурността. А в зоната на сигурността не се случва нищо магическо или забележително. Можеш да спреш да търсиш извинения, ако се научиш да елиминираш всяка следа от страх в живота си. Следващия път, когато има спънка, не си намирай извинение. Погледни на нея като на предизвикателство, научи нещо от нея и продължи напред. Извиненията те разсейват и намаляват увереността ти. Ти не искаш това Нали

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-трудно се задоволяват бедните. Ако им дадеш безплатно, мислят че е капан. Ако им кажеш, че е малка инвестиция, те ще кажат, че не може да се изкара много.

Кажи им да вложат много, ще кажат няма пари. Кажи им да опитат нови неща, ще кажат нямат опит. Кажи им: това е традиционен бизнес, ще кажат: трудно е да се пробие. Кажи им, че е нов бизнес модел, ще кажат, че е мултилевъл маркетинг. Кажи им да отворят магазин, ще кажат, че е заробващо. Кажи им да стартират нов бизнес, ще кажат, че нямат познания.

Те имат нещо общо: обичат да се допитват до Гугъл и да се вслушват в съветите на приятели, които са също толкова отчаяни като тях. Мислят повече от университетски преподавател и правят по-малко от слепец. Просто ги попитай, какво могат да правят. Няма да могат да отговорят.

Моето заключение: вместо сърцата ви да бият по-бързо, защо просто не действате малко по-бързо? Вместо да мислиш за нещо, защо не направиш нещо?

Бедните хора се провалят поради една обща черта: целият им живот е свързан с чакане."

Не разказвам всичко това, за да напомня за сковаващите страхове, които пречат да реализираме мечтите си, а за да отворя една тема, която ми се струва много важна за хората в нашата страна.

Лично съм се убеждавал неведнъж, че у нас много трудно хората се решават.

На каквото и да било.

Трудно се осмеляват.

Наистина печели се малко но за сметка на това е много по сигурно от повечето фондови борси които могат да рухнат за един ден,

повечето хора ги е страх да направят първата крачка и затова започват да плюят по някой които е направил малко повече от тях.

Ако искаш да спечелиш осмели се да рискуваш - тук единственото което залагаш е част от твоето лично време нищо повече.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 часа, Anastas Bakalov написа:

.....

В това което се напъваш да пишеш няма никаква стойностна информация . Това го гледаме всеки ден по телевизията - тото , лотария.....

Метода се нарича "проба-грешка" и това е "трудният начин" . Включва в себе си в мнозинството случаи неуспехи , загуби и не рядко неизбежни катастрофи......

По този начин и до сега щяхме да си живеем в пещерите , и всеки божи ден да преоткриваме огъня , колелото....всеки сам за себе си...отново и отново....:)

Методът е "ценен" за тези които не умеят да мислят или по някакъв начин са ограничени за мислене .

Тези които умеят да мислят , пробутвайки този метод на другите , "ловят рибата"...Това е майсторлъкът в рибарството - хвърляш червейче - хващаш шараните.....!.:lol6:

"Лесният начин" е открит още преди хиляди години - ОБРАЗОВАНИЕ !.......Това в същност е по-трудния начин , поради което с упорство се избягва.......:nono:

.................................................................

Във всяка , която и да е тя дейност , за да бъде тя успешна трябва да имаш контрол върху нея ! Какъв е твоят контрол върху виртуалната валута ?!!! :angry:

НИКАКЪВ ! :nono:

.................................................................

По-страшно ще е недалечното бъдеще - когато на новородените ще им врастват чипове у главата...... ! :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако разбираше от икономика щеше да знаеш.

Познанието е сила, има много финансови инструменти за защита от загуба,

това също е финансов инструмент макар и не толкова голям върши работа,

най лесния начин е да купуваш в ниското да продаваш на високо и комисионната в джоба,

този финансов инструмент в случая е преванитвен и те защитава от обезценка на валутата,

от покупко продажба и комисионни се печели много повече,

но и тук трябват икономически познания да следиш пазара и да си наясно кога една валута е стигнала дъното,

а това е много лесно предвидимо ако знаеш какъв ресурс се изисква за добиването и.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, by_chechi написа:

Това е майсторлъкът в рибарството - хвърляш червейче - хващаш шараните.....!.

Рано или късно всеки рибар стига до спининга. ... Алберт Айнщайн ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прочети тази статия и ще разбереш че

възможностите за печалба от тези фосети са много по големи от колкото

предполагате, статията е от началото на 2018г.

Все още е актуална.

Има над 200 000 души които са регистрирани и ползват системата за плащане

на тези кранчета.

линк към статията:

How Much Can You Make on Coinpot in 1 Year?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...