Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

на 19.04.2019 г. в 17:59, bumblebee написа:

Пичове,

трябва ми малка кола, колкото да изкара 1-2 години, защото ще я разкарам след това. 

Спрял съм се на Fiat Punto 2004 година 1.2 бензин с автоматична кутия и климатроник.

В обявата пише, че е на 96000 км. (естествено не са толкова) но все пак мнение за нея?

Как е двигателя? Някакви по-сериозни ремонти и прочие?

Дайте мнение за тази количка ;)

Майкоо 1.2 с климатик и автоматик.Това ще има да го буташ по баирите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, franchesko написа:

80 конски сили за автомобил под тон са наполно достатъчно и по нищо не отстъпва на повечето масови автомобили в България. При изпреварване ще е малко некомфортно, като при всеки по-слаб автомобил, но нищо фатално. Разпространените в България Е36 316 99кс. при над 1200кг маса и 318i с по 113 коня при маса над 1200кг. да не би да са по-тяговъоръжени и динамични? Или разни голфчета, като 4-ките с двигатели 1,4 - 75 ; 1,6 - 101 коня при ~ 1100кг. маса на автомобила. На практика и тия коне ги нямат, щото масово се карат на газ, което ще рече към 15% спад в мощността. Въпросното Пунто е напълно нормален, икономичен градски автомобил.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, franchesko написа:

в Бургас няма баири :) :) :P 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, bumblebee написа:

в Бургас няма баири :) :) :P 

Викаш, само нанадолнища.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вземи си Фиат, че да те е яд!  Бях си купил фиат браво 1,4 бензин 1997 година. Повече и не искам да чуя за тази марка, тези които не се оплакват, просто сте случили на късмет. Аз лично си го взех след одобрение от два сервиза, уж добро техническо състоание. За по малко от шест месеца,  то не бе айрбега да се пръсне във движение, двигателя прекъсва и изтича масло, не пали, дори и след смяна на акумулатор кабели и свещи. Отказаха моторчето за чистачките, фаровете прекъсват нощем и още много проблеми имах. Най съм доволен от японските автомобили, купих си най проста мазда за 1000 лева, предвид колко дупки и шахти и препиятсвия съм изминал със нея, във сервиза ме учудиха като казаха че била здрава, до ден днешен, вече две години, таратайка на 30 години върви без никакви ремонти, освен консумативи!  Прави си сметката и успех.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аве фията е лимбизия.Който иска да да мъчи  с него.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване