Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте. Представям ви моето приложение за Андроид - Hardware Info. С него можете да получите подробна информация за вашето устройство - телефон, таблет и други - система, процесор, батерия, екран и сензори. Приложението има български интерфейс. Съвместимо е с устройства с Андроид 4.1+ API 16 или по-нова версия. Можете да го изтеглите от

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.rado.hardware_info

0_cr.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чудесно..! Добра работа..! Успех на приложението..! :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря :)

Скоро ще има и други, надявам се по-интересни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, Raze написа:

Представям ви моето приложение за Андроид

Честито, ама да беше описал и съвместимост - на Андроид 2.1 - 4.4 май няма да тръгне

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, пропуснал съм, въпреки че в магазина дава съвместимите устройства - от андроид 5.0 нагоре работи. Може по-нататък да добавя съвместимост за по-ниски версии, ако има търсене :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Честито! Успех! Вярвам че ще има интерес към приложението.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

@DarkEdge добавил съм поддръжка на Андроид 4.1+ API 16, ако направя за още по-стари версии много неща няма да ги отчита за тези телефони, а и мисля, че това е достатъчно.

До час би трябвало да го обновят в магазина.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм казал, че е по-добро. Това е алтернатива, има много подобни приложения.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Явно добре се печели от рекламите, щом винаги има място за още маймунки на клона... Лошото е, че се обезличават наистина стойностните приложения в тюрлюгювеча от такива.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 31 минути, Joss Bomon написа:

Явно добре се печели от рекламите, щом винаги има място за още маймунки на клона... Лошото е, че се обезличават наистина стойностните приложения в тюрлюгювеча от такива.

Дай да видим твоето стойностно приложение или идея за такова? А дали се печели и какво е много относително, все пак не е толкова лесно да се направи нещо подобно, на мен ми отне към 20 дена. А може и нищо да не изкарам от него, но поне ще ми послужи като някакъв опит.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не ми се струва никак достойно да правиш аматьорски реплики на вече направено от екип специалисти и тествано приложение като Aida64.

Развесели ме и първият отзив, написан от сестра ти, майка ти, баба ти или леля ти... предполагам... Няма лошо, но приложението така и липсва все още в търсачката на магазина, а някой вече го е инсталирал /Инсталирания: 0+/, изпробвал и е доволен, че "работи чудесно" ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всеки си има мнение, лошо няма. @Joss Bomon не разбрах за репликата какво аматьорско съм казал, но ти си знаеш. А и никъде не твърдя, че съм специалист или имам екип. Така и не видях твоята алтернатива, която ТИ си направил или нещо друго, направено от теб.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Joss Bomon написа:

Развесели ме и първият отзив...

Вие да не се опитвате да визирате мен...?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, icotonev написа:

Вие да не се опитвате да визирате мен...?

По времето на поста ми се мъдреше един отзив, на Надежда Матева, при инсталирано 0 пъти приложение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отчитането на инсталации и други статистики има забавяне. Ето съобщението от козолата на разработчици за гугъл:

Цитат

Temporary statistics delay

Some daily app statistics are currently experiencing delays. We expect to resolve the issue shortly.

Това е от вчера и още е активно. А относно коментара - беше пуснат от мен за тест, а и приложението беше изтеглено и инсталирано преди това. Няма как да добавиш рейтинг, без да си изтеглил и инсталирал дадено приложение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, Raze написа:

Така и не видях твоята алтернатива, която ТИ си направил или нещо друго, направено от теб.

Ти си писача на "алтернативни" приложения, а не аз. Освен това, приложението дори не е алтернативно, а аматьорски дублаж на вече написано приложение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това съм решил, това съм направил. Както казах, не претендирам, че съм професионалист, а и ти твърдиш, че това е копие на дадено приложение, аз не съм твърдял подобно нещо. Не съм се занимавал професионално с програмиране и това ми е първото самостоятелно приложение. Все отнякъде трябва да се почне. Като не ти харесва не коментирай и не го ползвай. Ще се радвам да отговоря и на други въпроси, особено ако са свързани с приложението, примерно други мнения и препоръки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Raze написа:

А относно коментара - беше пуснат от мен за тест

Вече не ми е смешно... Ако смяташ да пишеш нещо занапред, гледай да е по-добро в някакъв аспект от вече направеното от други.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ок, шефе, ще го имам в предвид. Успех и на теб.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Raze написа:

Като не ти харесва не коментирай и не го ползвай.

Ахам... Само положителни коментари се пишат, така ли ?!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Твоя го видяхме, остави и другите да напишат нещо :) Но щом смяташ, че трябва да се доизкажеш, моля. Мисля, че съм ти отговорил на въпросите/коментарите достатъчно изчерпателно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия.