Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

преди 10 минути, PigManu написа:

Гроздето е кисело.

Не те разбирам. Покажи с какво епълски или самсингски телефон е по-добър от модела, който използвам в момента. Ако ще правиш спам за шоуто в темата, това е съвсем друго нещо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, lupis написа:

Като е кисело, прави оцет. За салата на трапа да има...

Не ти се отдава превода.

пп. Тва превод от Горна Малина ли е или Долна Малина

преди 2 минути, Емил Костов написа:

Не те разбирам.

!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, PigManu написа:

Не ти се отдава превода.

!!!

Ще пиша втори път. С какво Apple и Samsung са по-добри от HUAWEI или Lenovo. Гроздето няма нищо общо и за твое сведение ( може даже да поразучиш)  HUAWEI изместват Juniper и Cisco по техника, качество и поддръжка. Не произвеждат само телефони.

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Емил Костов написа:

Ще пиша втори път. С какво Apple и Samsung са по-добри от HUAWEI или Lenovo. Гроздето няма нищо общо и за твое сведение ( може даже да поразучиш)  HUAWEI изместват Juniper и Cisco по техника, качество и поддръжка. 

Пак ше го напиша за 20 път гроздето е кисело.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Емил Костов написа:

Ще пиша втори път.

И десети път да пишеш файда няма.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, PigManu написа:

Пак ше го напиша за 20 път гроздето е кисело.

А аз ще напиша за 30 път, че си БОТ или спамър! Чакам обяснени и доказателство с какво Samsung и Apple са по-добри от другите модели.

преди 1 минута, Деянчо написа:

И десети път да пишеш файда няма.

А аз знам, че няма. Срещу промит мозък нищо не се прави. Темата обаче се гледа и от други потребители. Целта е те да помислят и да я разберат. Ти да не мислиш, че се впечатлявам от простотии.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Емил Костов написа:

А аз ще напиша за 30 път, че си БОТ или спамър! Чакам обяснени и доказателство с какво Samsung и Apple са по-добри от другите модели.

"Чакам" не мислиш че звучи не на място!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За сведение:

Huawei y7 2018 спецификация - Цена 260 лева.

Appe Iphone X 10 спецификация  - Цена 2300 лева.

Е според теб кой е с киселото грозде и кой е глупакът???

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, PigManu написа:

Какви "глупаци" имало по света :D

Хайде обоснови се къде е глупостта? Давам ти реални факти ти ми бягаш по тъч линията. Тествал съм и двата модела аз разлика не виждам??

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, PigManu написа:

И Москвича е кола, нали :D

Да, при това перфектна. И сега баща ми кара москвич 21412S и не иска да го замени с нищо друго. 12 лева данък, а поддръжката е без пари. Ремонт на ходовата част 100 лева. Нищо не се чупи. Колкото до телефоните аз не робувам на марки. Тествал съм всички модели. В такава фирма работя. Преди HUAWEI имах Lenovo Vibe p1m.  Преди него Alcatel 1433. А майка ми още използва легендарната Nokia 1100 , която е направена във финландия и за почти 20 години и е сменявана батерията 2 пъти. Мой познат използва Iphone 5 и е много доволен. Телефончето е перфектно, аз също го тествах. Но да твърдиш , че Samsung и Apple са по-добри от другите и да ми говориш за кисело грозде е повече от смешно. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Емил Костов написа:

Да, при това перфектна. И сега баща ми кара москвич 21412S и не иска да го замени с нищо друго. 12 лева данък, а поддръжката е без пари. Ремонт на ходовата част 100 лева. Нищо не се чупи.

По нататък и да те чета е безмислено :D

преди 5 минути, Емил Костов написа:

А майка ми още използва легендарната Nokia 1100

Тая машинка не я споменавай въобще тя наистина е желязо.

преди 6 минути, Емил Костов написа:

Мой познат използва Iphone 5 и е много доволен Телефончето е перфектно, аз също го тествах. Но да твърдиш , че Samsung и Apple са по-добри от другите и да ми говориш за кисело грозде е повече от смешно. 

Е тука си в противоречие със себе си.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, PigManu написа:

По нататък и да те чета е безмислено :D

Тая машинка не я споменавай въобще тя наистина е желязо.

Е тука си в противоречие със себе си.

И с кое си противореча??? Аз не казвам, че Samsung или Apple са лоши, а че не са най-добрите. Колкото до колите недей да ме четеш. Щом си готов да се гъзиш  в сервизите да еват за 1000 лева за добре дошъл то си е твое решение. Така кажи, че си баровец.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, PigManu написа:

Заеви 🤣

Няма зависи. Давам ти факти, а ти сам си решаваш какво да правиш, на какво да вярваш и какво да избираш. Но ако си навит за автомобилите ела да плевен ще те срещна с няколко сервиза ще слушаш за цени, марки и ремонти. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, Емил Костов написа:

Ще пиша втори път. С какво Apple и Samsung са по-добри от HUAWEI или Lenovo. Гроздето няма нищо общо и за твое сведение ( може даже да поразучиш)  HUAWEI изместват Juniper и Cisco по техника, качество и поддръжка. Не произвеждат само телефони.

С какво Ауди RS7 е по-добро от голф 2ка ?

Ябъл са по-добри в пъти и няма как да има база за сравнение точно с модела , който използваш. В моя случай го използвам постоянно на 4Г и нещата ,в които превъзхожда телефона за 200-300 лева са бързината и начинът ,по който вървят приложенията. Всеки човек може да използва телефон според нуждите си . Лично на мен ми е нужно да има бързина и когато отворя 10 приложения да няма забивания лагвания и т.н. Има хора , които играят игри на телефоните си ,а пък има такива , които го използват да снимат. Бързината , която е при отваряне на камерата за мен също е голям фактор . Авторът има доста изисквания и не знам кой телефон ще му пасне според тях . Трябва да направи някой друг компромис според мен. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, venci_1913 написа:

Ябъл са по-добри в пъти и няма как да има база за сравнение точно с модела , който използваш. В моя случай го използвам постоянно на 4Г и нещата ,в които превъзхожда телефона за 200-300 лева са бързината и начинът ,по който вървят приложенията. Всеки човек може да използва телефон според нуждите си . Лично на мен ми е нужно да има бързина и когато отворя 10 приложения да няма забивания лагвания и т.н. Има хора , които играят игри на телефоните си ,а пък има такива , които го използват да снимат. Бързината , която е при отваряне на камерата за мен също е голям фактор . Авторът има доста изисквания и не знам кой телефон ще му пасне според тях . Трябва да направи някой друг компромис според мен. 

Същото го прави и моят телефон в момента. Няма никакви проблеми. Няма как да твърдиш, че ябълките са в пъти по-добри, че пък и цените са им супер надути. Но всеки сам да си решава. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не казвам ,че не го прави ,а че го прави за супер бавното време . Това мен ме изнервя .Ти ако използваш телефона само за разговори нормално да ти върши работа . Другите го ползваме за други неща.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, venci_1913 написа:

С нищо, даже е обратното :D

Голфа си го муаш с чука и частите са почти без пари, това е  :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Жената и децата имат Редми С2  ...............лапетииите имт инсталирани по 40 игри сигурно ,спукват ги от игра тия телефони ,кви лагове кво забивате :)))))) Питащия иска за малко пари  добър телефон и яка батерия :)

Samsung M20

Mi mAx

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...