Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

В началото, още преди Натали да запее, има фрагменти от някакъв мъж, като ми се струва, че е друга песен? Някой знае ли коя е? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами те му казват името в началото тя като пита "Кто там" и отговарят "Ненси". След това тя пак пита "Ненси"? Даже се чува текста на песента: "Дым Сигарет с Ментолом".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чува се за тези, които разбират руски :D Благодаря много! :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Почвай да го учиш. Малко по малко от песните, после може и някой онлайн урок да пробваш :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, Raze написа:

Почвай да го учиш. Малко по малко от песните, после може и някой онлайн урок да пробваш :)

Не искам, прекалено ми е лигав :D А и никъде не се иска руски, на работа ми търсят английски :P 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Klijes написа:

Не искам, прекалено ми е лигав :D А и никъде не се иска руски, на работа ми търсят английски :P 

Точно в едни от най-печелившите сфери се търси руски. Бащата на моя позната е голяма клечка в ГазПром , пътува редовно по Русия, владее отличен руски, а дъщеря му кара GL 63 AMG, така че кой както се уреди. Чужд език никога не е в повече. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А то добре че преди години ни караха задължително да го учим в училище, че и аз нищо нямаше да знам. Иначе в момента английския много по-добре го разбирам и говоря.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Soviet Soldier написа:

Точно в едни от най-печелившите сфери се търси руски. Бащата на моя позната е голяма клечка в ГазПром , пътува редовно по Русия, владее отличен руски, а дъщеря му кара GL 63 AMG, така че кой както се уреди. Чужд език никога не е в повече. 

Аз се опитах да уредя в моята работа един приятел с руска филология, ама нямаше никакъв шанс ... английският си е английски. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Klijes написа:

Аз се опитах да уредя в моята работа един приятел с руска филология, ама нямаше никакъв шанс ... английският си е английски. 

Примерно, започваш с "Кухня", но със субтитри и току виж си открил крастотата в/на руския език.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия.