Премини към съдържанието
Детелин Василев Кирчев

Ще ми помогнете ли с превода на едно лекарство ?

Препоръчан отговор

преди 7 часа, Детелин Василев Кирчев написа:

Сега пак искат 8,000 за да сменят прешлен в гръбнака - КОЕТО НЯМА ДА СТАНЕ 
Имала била дискова херния , ами то всеки има . 

ами ако болката  е причинена от хернията, не знам какво може да се направи
но с горното лекарство, според мен, няма да стане
баси логиката
:no-no:
докторите да решават, а ние тук, само си бъбрим, колкото да не заспим

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, Детелин Василев Кирчев написа:

Здравейте , 
Ще ми помогнете ли с превода на едно лекарство ? 

Майка ми имаше нечовешки болки в областта на таза 
решихме да сменим ставата , тазобердена става , така ни посъветваха . 
Сменихме ставата но сега има огромни болки в кръста , долната част , 
т.нар. "опашка" и не може да се изправа и не може да върви без патерици . 

В един форум препоръчват тази инжекция и нищо друго не може да й помогне . 
ОК , но за какво точно е инжекцията , какво са й качествата , предназначението . 
Ще ходим пак и пак на ортопед и искаме да представим информация 
за тази инцекция , но ми е необходим превод . 
Някой от тукашните съфорумци може ли да помогне ? 
Ето го текста .............. 
( а давам и директен линк )  
инфо за инжекцията    <----------------  

Description

Less pain, more mobility. “GO-ON” for joint problems. 

“GO-ON” is the reliable hyaluronic acid injection, which has proven itself because  GO-ON acts as a lubricant and lubricant in the joint and thus supports the shock-absorbing function of the cartilage. The movements can be run again without pain. 
“GO-ON” acts persistent: Even after a few injections at intervals of one week, the action over a longer period of time (individually different) stop. 
“GO-ON”  is available in syringes with 2.5 ml of hyaluronic acid.

GO-ON is a sterile non-pyrogenic solution of Sodium Hyaluronate. A syringe of GO-ON contains 2.5 ml of a 1% Sodium Hyaluronate solution as well as sodium chloride, sodium monohydrogen phosphate, sodium dihydrogen phosphate and water for injection.

Units in box: 5

Dear visitors, good day!

Welcome to our online-pharmacy website, “Pegasus-Pharma”. As a part of our vision we have tried to create friendly and easy-to-find resource, which can assist to you to find and order a wide range of orthopaedic and cosmetological products, such as knee injections, supplements and cosmetological injections.

Many people, who faces with the artrosis treatment, ask the same question: ’What is the best, safe and quality treatment for ostearthritis?’.

Hyaluronic acid, which is containing in every human joints, serves primarily as a lubricating component for all human joints. Since the eighties of the twentieth century, when the hyaluronic acid was successfully synthesized in laboratory conditions, injections in knee became soon one the most effective ways for curing osteoarthritis. Knee injections, which can be proceeded by the certified doctor in a clinic without anesthesia, may significally reduce the pain syndrome and increase level of the patient's life for living as usual healthy people.

For the effective treatment of arthrosis we are ready to provide you a wide range of best-quality European and USA products, such as “Ostenil” injections, “Ostenil Plus” injections, “Hya-Ject” , “Go-on” injections and many others. You can check our range of products on our website and order the type of hyaluronic acid injections you need.

And one important thing: we ship our orders worldwide! No any exclusions for any countries. Because we think that people from all the world must have the similar rights to get access to the high-quality orthopaedic products, such our injections for knee pain relief and cosmetological devices.

We are strongly hope that our products will help you to increase you quality of life and will allow you also to enjoy the motion without the pain.

Kind regards, 
‘’Pegasus-Pharma’’ Team.

това лекарство се ползва ако не се сменя ставата, щом сте я сменили, най вероятно проблемът е от нерв, по добре идете на невролог...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лекарството GO ON не се ли издава само с разрешение от доктора ? При неправилно употреба, може да е опасно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 14 часа, Емил Костов написа:

Нали се сещаш, че на ДОК вече му писна и не се занимава. Да си виждаш негово участие или коментари в последните години? Аз лично не!

Няма и да видиш.

Тук съм постоянно и ви чета, но като модератор на раздела и ви трия директно само най-големите глупости и преценявам дали няма да възникнат опасности от "съветите" в постовете ви. 

Иначе си се забавлявайте, пишете - аз много ви се радвам на постовете, правя си скрийншотове и даже мисля да включа някои от тях в доктората на един приятел-психиатър. 

Редактирано от Trichocephalus (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 8 часа, Trichocephalus написа:

Няма и да видиш.

Тук съм постоянно и ви чета, 

Иначе си се забавлявайте, пишете - аз много ви се радвам на постовете, правя си скрийншотове и даже мисля да включа някои от тях в доктората на един приятел-психиатър. 

Мислех си, когато пуснах моя тема, че ... Хъм, няма да е просто прочетена.

Имах нужда от помощ, но вече ще знам, че просто постовете и темите са за експеримент и приложения към научни трудове. Екстра! И ний ще дадем нещо на света, косвено.

Редактирано от Maleficient (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 часа, Blue_Hulk написа:

Лекарството GO ON не се ли издава само с разрешение от доктора ? При неправилно употреба, може да е опасно.

да, само по лекарско предписание е 
и е предимно за колена 
но понеже човека е много доволен 
си помислих , че може да помогне и за болките на майка ми .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, Детелин Василев Кирчев написа:

и е предимно за колена 

Дано да помогне. Но е редно да се установи от какво са болките. Но щом твърдиш и знаеш, че това лекарство ще помогне на майка ти, тогава ти пожелавам  Скоростно оздравяване на твоята майка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 45 минути, Детелин Василев Кирчев написа:

и е предимно за колена 

КАкво общо има доволният човек с близката Ви? На нея може да й/не й повлияе като на него.

Преводът на една листовка, няма да е достатъчно, за да помогнете на близката Ви.

Използвайте лекарите. Те за това са учили!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 22.04.2019 г. в 15:35, Детелин Василев Кирчев написа:

и е предимно за колена 

Ако не е с много опасни странични действия, ако докторът, който и да е той, го предпише и ако финансово можете да си го позволите, АЗ БИХ ГО ПРИЛОЖИЛА на себе си, при такова жасно състояние. Пък може да помогне.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:offtopic_s:

на 22.04.2019 г. в 14:24, Trichocephalus написа:

мисля да включа някои от тях в доктората на един приятел-психиатър. 

И за професура по пцих'ятрия може да сбереш мат'р'ял...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 22.04.2019 г. в 15:35, Детелин Василев Кирчев написа:

и е предимно за колена 

Позаинтересувах се от това лекарство защото и мъжът ми го боли гърба и краката. Отиди на framar.bg (фрамар винаги ми дава най-добра информация за лекарства, има и отзиви от хора) и виж за хиалуронова киселина, има много подобни, например хиалурен амп.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване