Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Премахни сегашния драйвер с DDU и качи последната версия от Nvidia. ОС може да се скапе лесно . Ъпдейт, неподходяща комбинация с видео драйвер и т.н. Подобни неща се случват все по често напоследък. От 4-5 месеца на сам с тези некадърни WINDOWS ъпдейти няма невъзможни неща.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, dimitur vekov написа:

при мен процесора доста го товари GOOGLE Chrome

Пробвай с мозилата  няколко часа и забележи дали товари при по тежки сайтове като youtube , facebook , twitter и  други .

Хрома изобщо не го харесвам да вярно е товари процесора  на моите машини използвам ИЕ10 или мозила в краен случай :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като за начало пусни тест за стабилност - примерно през Aida64 или най-добре го натовари с Prime95 и виж за 10-15 минути дали ще е стабилен и какви ще са максималните температури на процесор и чипсет. Също и SSD диска ти е много бюджетен, възможно е и той да прави проблеми, гледам, че при теста, който си правил, скоростите са много нестабилни. Пробвай да инсталираш ОС на механичния диск и виж дали ще има същите проблеми. Двата монитора нямат връзка, аз също ползвам 2 монитора и нямам забавяния или забивания дори при превключване между приложения или игри, а конфигурацията ми е много по-стара.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване