Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

detdim

Търся .doc to .pdf конвертор

Препоръчан отговор

Привет на калдатците.Страшни сте и винаги помагате :speak::speak::wors::wors: Преди малко изтеглих някакъв Doc convertor но името му е само такова.А открих и страницата на Adobe подобна услуга но он-лайн.Много трафик бе...Дайте идеи.Благодаря предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодарности :yanim:Следващият път публикацията ще бъде издържана без да се налага редакция от ВАША страна

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За тези цели въм ползвала ТОВА

Лесно е за употреба:yanim:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Или ако използваш OpenOffice там има подобна опция "export to pdf"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Привет на калдатците.Страшни сте и винаги помагате ;);):wors::wors: Преди малко изтеглих някакъв Doc convertor но името му е само такова.А открих и страницата на Adobe подобна услуга но он-лайн.Много трафик бе...Дайте идеи.Благодаря предварително.

Опитай с PDF ReDirect.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз пък ще ти предложа един малко неандерталски вариант - FinePrint PDF Factory Pro. Инсталира ти виртуален принтер, с който не печаташ, а съхраняваш онова, за което си дал/а командата Print, в PDF формат. Така можеш да съхраниш практически всичко. Малка, удобна и универсална (не се налага да търсиш конвертори ту за този, ту за онзи формат); освен това това е и най-лесният начин да преодолееш защитата на криптирани PDF-ки и да конвертираш от всяко приложение, което позволява печат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако все още не си решил или намерил аз ползвам ето този Able2Extract Professional и съм много доволен :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм посетил линковете, които са ти дали, тъй че може и да повторя нещо, но според мен, най-добра работа ще ти свърши Adobe Acrobat 7.0 Professional. Не вярвам да си я купиш, тъй че за теб едва ли би имало значение цената...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На мен чудесна работа ми върши комбинацията от GhostScript, RedMon, Adobe Universal Postscript Windows driver и Adobe Distiller Postscript printer description. Хубавото е, че е безплатно и дава възможност в един PDF файл да се комбинират различни типове документи (Word, Excel, Photoshop). Недостатък е, че се инсталират няколко програми а не само една. Бях пуснал тема с подробно описание на процеса на инсталация, но явно вече е изтрита.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
;) на всички но първото предложение което hristop ми даде ми свърши идеална работа.Програмата е подобна на всички предложени от Вас програми.Лесна и удобна за ползване.Благодарно сти на всички

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Привет на калдатците.Страшни сте и винаги помагате ;);):wors::wors: Преди малко изтеглих някакъв Doc convertor но името му е само такова.А открих и страницата на Adobe подобна услуга но он-лайн.Много трафик бе...Дайте идеи.Благодаря предварително.

Ето още една програма за конвертиране - PDF Creator. Безплатна, с отворен код. Публикувано изображение

Програмата работи като виртуален принтер, тоест за да конвертираш .doc файл в .pdf трябва да натиснеш бутона "Отпечатай" в документа, който си отворил. Между другото PDF Creator може да "отпечатва" всякакви файлове, не само текстови от Word.

Ако имаш свързан истински принтер, ще ти излезе прозорец, където да избереш кой от двата искаш да използваш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, аз търся обратната опциа от PDF да конвертира в DOC. В интернет има доста сайтове, които уж би трябвало онлайн да конвертират файла, но при тях винаги нещо се прецаква, или не може да конвертира целият файл, или ги прави на десетки файлове, или пък всяко изречение е като в слайд. Можете ли да ми препоръчате конвертор, който би могъл да ми конвертира PDF файлове без да има разни проблеми?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Можете ли да ми препоръчате конвертор, който би могъл да ми конвертира PDF файлове без да има разни проблеми?

Няма такова нещо. Самият формат PDF позволява голяма свобода на съдържанието си, всеки си слага, каквото и както иска вътре. Така, че просто няма как да се направи конвертор, който да работи за абсолютно всички pdf файлове.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, аз търся обратната опциа от PDF да конвертира в DOC.

Кликни тук!

Успех и умната! ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, аз търся обратната опциа от PDF да конвертира в DOC. В интернет има доста сайтове, които уж би трябвало онлайн да конвертират файла, но при тях винаги нещо се прецаква, или не може да конвертира целият файл, или ги прави на десетки файлове, или пък всяко изречение е като в слайд. Можете ли да ми препоръчате конвертор, който би могъл да ми конвертира PDF файлове без да има разни проблеми?

Да, има.

Държа да го съобщя на всички, които все още не знаят, но десетата версия на Adobe Acrobat X Pro просто мачка наред. Имам опит с версии Седем, Осем, Девет. Но безупречно справяне, както умее Десетката, за първи път виждам.

Няма проблеми с кирилици, таблици, графики и т.н и т.н.

Невероятен продукт, горещо препоръчвам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много благодаря на всички, страхотни сте :mark:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.