Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

adersa

Проблем с Леново телефон

Препоръчан отговор

Здравейтее проблема е от една седмица та както си играх на телефона заби и се наложи да го рестартирам и след рестарта като се появи логото на леново андройд не зарежда и се започна ново рестартирване и така . Какво ли не пробвах вадене на батерията , презареждане на батерията не помага отново при включване на телефона се рестартирва . Да не би андройда да се е прецакал или някакъв гаден бацил да е влязъл без да забележа . Но все пак телефона си е антика вече от 3 години го имам и до сега грам проблеми не е имал и явно му е дошло времето но все пак ще чуя мнения и препоръка и идеята за сервиз  ще е добре тъй като тази седмица мисля там да го закарам . Модела е A6000

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да занеси го на сервиз да го видят по добре,моят телефон беше в подобно състояние и се оказа че му е изгоряла платката

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, simple_girl написа:

и се оказа че му е изгоряла платката

И ако е моята е изгоряла има ли смисъл от нова и примерно колко пари излезе ремонта не че вече ми е ценен телефона тъй като юни месец ще взимам нов но до юни да имам телефон сега карам с първият ми  10 годишен самсунг върши работа но е бавен а и искам леновото да е резервен план ако някой от нашите телефони се развали .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, adersa написа:

И ако е моята е изгоряла има ли смисъл от нова и примерно колко пари излезе ремонта не че вече ми е ценен телефона тъй като юни месец ще взимам нов но до юни да имам телефон сега карам с първият ми  10 годишен самсунг върши работа но е бавен а и искам леновото да е резервен план ако някой от нашите телефони се развали .

На мене ми взеха за телефона около 80 лева и ми го оправиха и стана като нов дори и батерията ми държи повече :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Беше ли го ъпдейтвал тоя талафон .Ако е  от батерията даже нема видиш логото :) .Тегли смело оригиналния ром и префлашвай ве .

Чети тука ако имаш време ,желание и не те мързи

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не не съм го ъпдейтвал до сега нямам нужните познания  . Но преди да пусна темата четох как се ъпдейтва 2 дни  но е доста непосилна задача за мене в четвъртък ще се ходи на сервиз .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, simple_girl написа:

На мене ми взеха за телефона около 80 лева и ми го оправиха и стана като нов дори и батерията ми държи повече :) 

Тези сегашните телефони "живеят" не по-дълго от 2-3 години. Щом мине гаранцията и издават багажа. Това е направено умишлено така, за да отидеш после и да си купиш нов и да върви търговията. Проблемът в случая май е софтуерен, т.е. не в платката. Платката цялата не може да изгори, а елемент от нея. 😊

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, Деянчо написа:

Проблемът в случая май е софтуерен, т.е. не в платката

Да има логика да е софтуерен , ако беше в платката изобщо нямаше да се включи :) Но ще видим какво ще кажат утре в сервиза дано да е софтуерен  , ако е в платката не ми се дават 100 лв то по добре до юни месец да си карам с антиката  отколкото да платя половината пари за новият телефон , които в момента спестявам  от заплатата .

Но говорих с нашите и ми казаха по добре да е оправен , че знае ли човек може и другите ни телефони скоро да гушне букета .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...