Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Искам мустаци,но нямам

Angel_BG
 Сподели

Препоръчан отговор

Аз съм момче на почти 14 години и още нямам мустаци.Средно окосмен съм и съм добре с височината 163,2 см,но нямам мустаци.Как мога да ги накарам да растат по-бързо?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Все си мисля, че няма какво да ме изненада в този форум и въобще като цяло, но аз даже се плаша вече. Мустаци на 14 години?? Ти даже брада до колената трябва да имаш!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имаше преди време една подобна тема. Само, че там момчето искаше да има брада.

Ще имаш мустак и брада ще имаш. Ще ти се прииска да нямаш. Ще разбереш колко пари отиват за консумативи за бръснене и по-важното колко време и нерви. Всяко нещо, което се превърне в рутина става досадно. Бръсненето или поддържането на брада е една много досадна рутина. Радвай се докато нямаш. Ще го търсиш това време после.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, Емил Костов написа:

Мустаци на 14 години??

Фен на бат Милко. Мечтата му е да има мустак, да ходят пиленцата при него и да открива пайнерки. :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Деянчо написа:

Фен на бат Милко. Мечтата му е да има мустак, да ходят пиленцата при него и да открива пайнерки. :D

Дано не е това, което казваш, че отсега го пиши умрял!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, Емил Костов написа:

Все си мисля, че няма какво да ме изненада в този форум и въобще като цяло, но аз даже се плаша вече. Мустаци на 14 години?? Ти даже брада до колената трябва да имаш!

Мерлин ли да става?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, ice_lion__01 написа:

Имаше преди време една подобна тема. Само, че там момчето искаше да има брада.

Ще имаш мустак и брада ще имаш. Ще ти се прииска да нямаш. Ще разбереш колко пари отиват за консумативи за бръснене и по-важното колко време и нерви. Всяко нещо, което се превърне в рутина става досадно. Бръсненето или поддържането на брада е една много досадна рутина. Радвай се докато нямаш. Ще го търсиш това време после.

Ами мога да те опрвергая напълно.Аз като дете на 7-8 години много мечтаех да имам брада,Взех на бащата самобръсначаката и пияната и уж се избръснах, и макър,че съм нямал нищо още.После голям бой ядох,точно с тея думи, които обесняваш ти, и че рано съм щял да се сдобия с гъста брада на ранна възраст бяля бля бля, щяло да ми писнело да се бръсна.Ами мега рядко се бръсна,защото и до ден днешен ме кефи да имам гъста брада,и ми е супер кеф да си я подържам,само с машинка, и да си оформям контурите с тия старите бръснарки ножове.Много хора искат да имат гъста бада ,правят опити да пускат нещо там няколко косъм, и от страни един явно зрял мъж изглежда точно като девстеник с тия няколко косъма на лицето.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 часа, Angel_BG написа:

Аз съм момче на почти 14 години и още нямам мустаци.

Живей си детството, и не се занимавай с излишни главоболя.Мустаците ще се появят, когато им дойде времето и няма да ги искаш.Аз съм на 24 години, повярвай ми много е досадно всяка сутрин да си пред огледалото и да се бръснеш. Гони момичетата на твоята възраст, живей си живота.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Какво детство, той вече е тинейджър, вече трябва да почва сам да взима решения.Имахме един съученик, вече беше станал на 18 г. и завършвахме, мустака му беше още девствен, баща му не му даваше да го бръсне.Голям смях падаше, че и по малките го взимаха за мезе.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз имах същите съученици, вярно падаше смях.Тогава не мислех както сега, но не  редно да се подиграваме на хората.

Това е лично мое мнение !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 23.04.2019 г. в 19:34, Angel_BG написа:

Аз съм момче на почти 14 години и още нямам мустаци.Средно окосмен съм и съм добре с височината 163,2 см,но нямам мустаци.Как мога да ги накарам да растат по-бързо?

Интересно ми е какво на тази възраст те е накарало или те е подтикнало да искаш да имаш мустаци,аз лично незнам даже какво им харесвате толкова 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много е просто, ние хората винаги търсим това което нямаме. Човека иска мустак, защото иска да изглежда по-голям. После като порастне и има мустак ще иска да върне времето назад да е по-млад и също да няма мустак, защото ще му е писнало да го бръсне.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване